Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images28.fotosik.pl/112/f6cb0840b53cae1d.jpg[/url] Jaka minka!:evil_lol::evil_lol: Bry dzionek Agatko:loveu:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć siostra:lol: Wpadłam na chwilkowo sie przywiać i zmykam do szkoły:cool3: Buuuziole!:loveu:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Madzialenko w ten paskudny dzień:) Ja cem nowe foty chlorka!! Bede tu wiecorkiem:loveu: Tesknij za mną:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witaj Emi i Lusiaczku:) widziałam cudnego rudego kocurka!! :multi:pięęęękny maluszek:) i widziałam też vegulcowego rozbrajacza butelek:evil_lol: fotki śliczne - jak zawsze!! całus dla Vegusi w pycholka!! mizianko dla kotecka;) :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Basiu z Zuzankową dzielną dziewczynką:cool3: Beda jeszcze fotki jak wróce z siłowni;)Buziakujemy!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']cieszymy sie razem z Tobą :multi: :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To super! niech wszyscy sie cieszą bo to suuper wiadomosć!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cieszę się że tyle domków się znalazło :loveu: :multi: no a Litwo...hmmm ja o ile pamięć mnie nie myli nie poszłam na lekcje na której recytowaliśmy i dostałam później jedynkę :evil_lol::evil_lol: znam do momentu [SIZE=2]"... Panno święta, co ..." :evil_lol::evil_lol: Nie mam pojęcia po co uczyć się tego na pamięć...jakby miało to coś nam w życiu pomóc :roll: :evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No ja też sie ciesze.:multi: A ja znam całą i dostałam piąteczke:evil_lol: xD IKS DE~!!!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']OOO Emi switnie ze tak sie losy potoczyły...kazdy zwierzaczek ma swój domek i tak powinno byc :) Widzisz,nie ma co załamywać rąk bo następny dzień będzie lepszy Zyczymy dalszych sukcesów w ratowaniu biedulków,co one by bez ciebie zrobiły o ja nie wiem... 3maj sie,tez mam pełno nauki ze po nocach nad tym ślęcze,wiec znam ten ból...bleee[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:) No nareszcie coś mi poprawiło humor:) Ah jak świetnie że zwierzaki mają domki!:loveu: Tak tak Kate ucz sie ucz bo nauka to coś tam:diabloti: Buziaczki i wracam wieczorkiem [/B][/COLOR]:lol:
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Uwaga Uwaga najlepsza wiadomość w tym miesiącu: We wtorek Wilczunia bedzie w nowym domku!!!!!!:multi: U naszej dogomaniakowej cioteczki o nicku Szeloba:loveu::loveu: JUztynko dajesz tej suni nowe zycie!:multi: :sweetCyb:Hura!:sweetCyb:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Huuura Wilczunia we wtorek jedzie do nowego domu! Jak sie ciesze!!!!!!!!!! Radocha!!!!! I kicia Lusia ma domek, rudy ma domek i teraz wilczunia co ponad rok w schronisku siedzi - cudownie!! Dziewczyny boze jak sie ciesze!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: Wpadne jutro z fotami Vegi a tymczasem ide sie uczyć!:multi::multi::multi::multi: HUuuuuuuuuuuRA!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:[/B][/COLOR]
  7. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8051/bnoue8.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] Teraz może byc? Wiem ze zdjecie nie te ale one sa do siebie baaaardzo podobne tylko ze Mała jest-mała. Mam nadzieje ze to nie będzie przeszakdzać. Buśka[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Tak wiec dziewczynki, rude kocisko ma domek:multi::multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]I fotka rudego pościelowca:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8728/kotecekbh1.jpg[/IMG][/URL] A ja jak to każde głupie dziecko musze sie uczyć:shake: nadrobić zaległosci, dzisiaj recytowałam "Litwo ojczyzno moja" A co ja kur litwiniak jestem czy jaki huk:angryy: i długie na dodatek to było... A teraz ide kuć angol:shake: buuu 60 słówek i tłumaczenie, nieregularne.... 3majta sie wpadne jutro:loveu: [/B][/COLOR]
  9. Zrobiłam bannerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75965"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1761/banerekmb1.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name=':: FiGa ::']Już lecę Emi :evil_lol: Czekaj na mnie :evil_lol: Tfu! Na nas :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkOrange"]czekałam a was nie bylo:eviltong: kochanie dopuszczasz sie zdrady:mad:?? Jestem in de szkul,jak wroce to pogadamy:diabloti:[/COLOR][/B]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Czeeeeśc Saruniowa Agatko:loveu: Tęskniłam.. Wpadłam sie wytnać a teraz: Dogobranoc :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Basieńko, wpadłam powiedzieć dobranoc i wpadne jutro wieczorkiem an ferbatu................ po siłowni:diabloti: Dogobranoc:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]HEjka kochanie:loveu: Jest juz późno:D chodźmy do łóżeczka:diabloti: Nie zapomnij białoczarej:evil_lol: we czwórke lepiej sie spi:evil_lol: Kc :loveu: Ohh jesteś moim narkotykiem!:evil_lol:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Agato zdaje mi sie ze wypadaloby zadzwonic do mojej babci z przeprosinami bo to ona najbrdziej na Sonie czekała......... Pozdro[/B][/COLOR]
  15. [quote name='kate89']Vega wygląda na średnio zadowolona,ale skąd ja to znam ?? hmm moja robi sie jeszcze gorzej naburmuszona jak juz widzi kaganiec,i sie kuli jakbym miała ja sprać conajmniej ;) Emi nie załamuj sie tym,ty dałam z siebie to co mogłac dać,jeśli ktoś tego nie docenił to jego problem,ty mozesz (i powinnas) byc z siebie dumna ze podołałas zadaniu i miałas chęci,to sie liczy a nie to co tam ktos sobie ubzdurał.Co cie nie zabije to cie wzmocni :) pamietaj to,takie banalne a jednak prawdziwe.i właśnie kuruj sie a nie zawracaj sobie głowy dyrdymałami :) [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Kate ja o wiem.... Wiem aczkolwiek nie jest to wszystko takie proste...... Dzisiaj byłam w schronie i sie załąmałam... psinka maksymalnie chuda... nie wiem czy uda mi sie Lusiaczka namówić na tymczas... oni ją zapewne w ciągu kliku dni uśpią:placz: I pękło mi serduszko.. ryczałam na mrozie i zamarzały mi łzy - serio... i jest kicia z maluszkami ... nie wiem co robic... pomocy:placz::placz: ja mam dopiero 15 lat, czemu wszystko jest na mojej głowie:placz:Ewa wyjeżdza, sama sobie nie poradze:-(:-(:-( [/B][/COLOR]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://img90.imageshack.us/img90/9943/haltign1.jpg[/URL] no chyba Vegunia nie jest zadowolona ;) Emiś trzymaj się cieplutko :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] No nie jest, chodzić w tym nie chciała, ale pomalutku zaczyna sie przyzwyczajać:evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Vegulec takie maślane oczka zrobił :loveu: Zdrówka :calus:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki kochanie:loveu: Ah ty moja kokaino:loveu: Bez ciebie życ sie nie da:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi kuruj się kuruj...szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Vega ślicznie prezentuje się w halti :) a jak sprawuje się?? :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Sprawuje sie swirtnie, zero ciągnięcia na smyczy:multi: Dzięki za życzonka w nagrode kilka fotek Vegi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/816/clipboard01arv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3453/clipboard02svr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3113/clipboard03zg1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7161/sl277742xs2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7497/minkjavv1.jpg[/IMG][/URL] no i imagesik nie chce dalej współpracować wiec koniec fotek na dzisiaj.[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny ja również ciesze sie że Sonia nie musi przeżywać kolejnych rozstań, że ma nareszcie kochający domek........ ale nie ukrywam ze jest mi przykro.. nie dla tego że Sonia nie przyjedzie tylko z tego powodu [U]jak zostałam potraktowana.[/U] Nie mam wątpliwości że Sonia trafiła na domek w którym zostanie na zawsze. I naprawde życze Soni i jej domkowi wszystkiego dobrego. A ja poszukam dla babci innego psiaka. [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Hej chlorkowa:loveu: Wpadłam w odwiedzinki:) Ależ u was śniegu:crazyeye: u nas zero:evil_lol: Buśśśka[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]DizemDoberek, witam, siema, elo, Ave Satan uto:evil_lol: Wita was zrozpaczona Emi:roll: ALU!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: to ja czekam na fotki Ozzyego, może one mi humor poprawiął [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Agata69'][B][FONT=Arial][COLOR=red]nawet jeśli Sonia nie pojechała do domku z Emi ...to można było inaczej sprawę rozwiązać a nie robić rabanu na pół wsi ...na wątku ...a potem .....szkoda gadać:shake::shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B] Moi drodzy, ja już pisałam, że że sprawa adopcji Soni została przeprowadzona nie tak jak powinna, całą winę wzięłam na sieboe i przeprosiłam już kilkakrotnie mamę Emilki i ją samą. w rozmowie telefonicznej odniosłam wrazenie, że mimo rozczarowania obie zrozumiały moja decyzję i to, że kierowałam się tylko dobrem psa. Moją niezaprzeczalną winą jest to, że zawiadomiłam Emilkę tak późno i nie mam dla siebie wytłumaczenia, ale za to też już przepraszałam obie panie. Z perspektywy psa stało się najlepiej jak mogło; ma kochających ja ludzi, ogródek dla siebie, codzienne spacery, ale przede wszystkim zostanie tam na zawsze i już nie będzie musiała przeżywać stresu rozłąki z ludźmi którym już zaufała i pokochała. Cel tego wątku został osiągnięty, szkoda że kosztwem rozczarowania Emi, ale to już się stało. Tymczasem niektórzy forumowicze urządzają polowanie na czarownice, zupełnie niepotrzebnie wkładając kij w mrowisko. Droga Alu, pojawiłaś się na wątku 2 dni temu a już rozpalasz stosy i wyrokujesz kto dobry kto zły, kto odpowiedzialny kto nie.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Agatko- daj spokój, Ala jest dla mnie jak druga mamuśka i strasznie sie o mnie martwi...... I ja rozumiem ze to było dla soni najlepsze rozwiązanie, przynajmniej nie bedzie przezywac kolejnego rozstania......... Dodam tylko ze juz za wiele razy moja mama zawiodła sie na dogomaniakach i tak właśnie oto kończą sie moje wyjazdy... już nie pojadę nigdzie zawieźć psa do nowego domu czy kotka do kliniki... już nawet nie puści mnie po psa dla babci....... Bo to co sie stało zrujnowało do końca nasze zaufanie.... Dziewczyny dzieki za troskę, oprócz tego ze teraz jestem gorzej chora to dojechałam cała. Nie siedziałam na dworcu żeby mnie nie okradli wiec siedziałam w Złotych tarasach. Przede wszystkim chciałabym podziękować Szyszce która tak dzielnie dopingowała Soni, aby trafiła do nas, Agacie, ze starała sie Sonie do nas dowieźć......... pomimo mojego rozczarowania- Soniu- powodzenia...[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Jo37']Niestety jest to kolejny sprawa gdzie dom tymczasowy zatrzymuje psiaka pomimo wcześniejszych ustaleń . Tak się nie robi. Jeżeli już stało się i DT się zakochał to sami powinni odpowiednio wcześniej zadzwonić do Emilki i powiedzieć jej o tym .Szkoda ,że trafiło to na bardzo młodą osobę . Mogę tylko zadeklarować ,że jeżeli Emilka znajdzie jakiegoś pieska w okolicach Warszawy to ja zawiozę go do Białegostoku .[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jo37 - bardzo dziękuje, to bardzo istotna pomoc, być moze weźmiemy jakiegoś psiaka z palucha:lol: Żeby dziewczyny zadzwoniły rano i mi o wszystkim powiedziały-ok , odebrałabym to inaczej........ ale tak sie nie robi... jestem dzieckiem, moja mama strasznie sie zdenerwowała jak powiedziałam jej ze zostałam sama jak palec w srodku warszawy.............. POzdro[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Dzeiewczyny dzieki wielkie za tak ciepłe słowa...:loveu: Poprostu nei myslałam ze moge tak zawiesć sie na dogomaniaczce......... No trudno.. Jade zaraz do naszego "schronu" zobaczyc co mają. Może akurat jakieś maleńkie cudo znajdzie sie dla mojej babci... Zaspałam do szkoły- zreszta jak widac siedze na dogo. Może to dobrze... odreaguje sobie w domu a nie w szkole.. po z atym gorączka 38,2*C:roll: gardło boli, kaszel i katar niemiłosierny...:roll: Vega w halti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9943/haltign1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  23. [quote name=':: FiGa ::']Emidziolku wracaj juz da nas :loveu: Zdrówka dla koteczka :calus:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wróciłam... Hej Figowa:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Trzymam kciuki za koteczka :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Przydały sie:) Hej Agatko:loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]Kochani.. ogromna prośba... [U]to wątek szczeniaków[/U], które się urodziły u siostry Mariusza (sunia była ze schronu wzięta szczenna, schron o tym nie poinformował .. no i urodziły się maluchy) dla większości szczeniaków udało się znaleźć właścicieli (poszły w dobre ręce), [U]zostały 2 sunie ONki, które pilnie szukają dobrych domków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=99876[/URL] [/U]podnoście ten wątek - pliiissssss[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zajrze:) Cześć kochana:) A teraz uwaga uwaga. Najpierw dobre wieści:) Dojechałam cała i zdrowa, w przedziale tłok ale przynajmniej cieplej niż w drodze do warszawy, wracał ze mna ziomek z You Can Dance;) Poznałam Martyne Wojciechowską bo udałam sie w samotną podróż po Złotych Tarasach w Wawie, dlaczego ? to w złych wiadomościahc bedzie. Kicia ma zerwany nerw promieniowy, ale da sie to wyleczyc:) POtrzebna rechabilitacja i usztywnienie łapki:) To były dobre wiadomosci A teraz złe: Zostałam hmm wystawiona do wiatru. Do wawy jechałam po Suczke Sonie z dogomani a kotka wiozłam przy okazji i ze tak powiem 11 min przed umówionym spotkanim dowiedziałam sie ze sonia nie przyjedzie w ten oto sposób zostałam sama na 2 godziny na dworcu centralnym...... Zrozpaczona poszłam pozwiedzać złote tarasy zeby tylko nie mysleć o Soni... To juz drugi raz w tym miesiącu jak niemiła sytuacja podcina mi skrzydła... Juz tyle nie napłakaam... chyba zrezygnuje z tego wszystkiego... Cały czas coś na siłe sie pieprszy... jestem za wrażliwa.. dłuzej nei wytrzymam.. ja tylko udaje takiego twardziela... a codziennie wieczorem sobie płacze.. wtulam sie w Vege i płacze bo wszystko mnie przerasta... juz nie mam sił.. później wstawie foto kici a teraz wybaczcie ide odreagowywać..:-([/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]Wróciłam............................. Nie bede pisać o tym jak bardzo jestem rozczarowana bo to nie ma sensu..... Nie bede pisać o tym ile nerwów włożyłam w szykanie transportu lub dojazdu bo to nie ma sensu.......................... Na Sonie tak bardzo czekała moja babcia, juz wszystko było kupione, szeleczki, obroze, smyczki, posłanko, karma......... czekało samotne i jakze ciepłe serduszko mojej babci........ powiem tylko tyle -- JEDNO WIELKIE ROZCZAROWANIE-- Pieniażki przeznaczcie na co chcecie....... CZekałam od 11:30 na dworcu centralnym.. dokłądnie o 12:00 bylismy umowieni. Agata zadzwoniła o 11:49................. Siedziałam sama jak palec do 13:30 na centralnym, gdzie pełno pijaków, bezdomnych....Bałam sie tam siedzieć, mam tylko 15 lat a miałam przy sobie kase, aparat, chciałam zrobić dla suni zdjęcia.. do tego cieżki plecak, torebka i transporterek... Poczułam sie wystawiona do wiatru bo specjalnie jechałam po Sonie,(nie tak jak myslałas Agatko ze z kotkiem bo kotka to ja wziełam przy okazji...) nie wspomne ze mam 30zł w plecy ale kasa nie ważna, chodzi o sam fakt ze dowiedziałam sie 11 min przed umówionym spotkaniem ze Sonia nie przyjedzie.......... Babcia jest zrozpaczona..... nie wiem czy bedzie chciała innego psa.. tyle serca, nerwów i kasy poszło w to wszystko a tu taki haos sie zrobił i wkońcu dupa...:-( Ide dalej sobie w kaciku popłakać... to już 2 raz w tym miesiacu kiedy strasznie sie rozczarowałam... cały czas coś podcina mi te skrzydła... to wszystko jest takie ciężkie... coraz cześciej mam cheć zrezygnować.................. Dzieki Agatko za twoje zaangażowanie, wiem ze bardzo chiałaś dla Soni jak najlepiej:) Soniu wszystkiego dobrego.:loveu: Dogadaj sie z tym kotkiem........ Pozdro.......[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...