Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Dziendoberek agatko:loveu: Może zrobimy sobie małe spotkanko? w weekend? hę?:cool3:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='kate89']Elo elo :) widze ze Emi ranny ptaszek i tesh juz wstała ;) Ja spadam do lasu z moja suńką bo mam na poxniejszą do sQl hihi Pozdróffki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haj! Tak wstałam dzisiaj bardzo wcześnie, miałam mieć badanie alenie było lekara:P Pozdrówki![/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:Berek Łapówkowe towarzystwo :evil_lol::evil_lol: ;)....:kciuki: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Berek! ale jam nie łapówkarz:evil_lol: a mój blozek od łapówek trzyma sie z daleka. Uwaga uwaga zła wiadomosć znowu leci mi krew z nosa:placz: dzwonić do mamy?[/B][/COLOR]
  3. [B][COLOR=DarkOrange]Czesć klockowa, widze cie tutaj kącik życzeniowy:cool3::eviltong: Miłego dzionka:)[/COLOR][/B]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]AaaAAa Mój mistrzuniu ma YmieninkY? Basiu!: Wszystkiego naj naj najlepszego!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1628/bukietmi7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Miaaaau Miauuuu!:lol: Muuuuuu muuuuu! Hau hau!!!:diabloti: Hi Hitla tzn Hi Paulinko:loveu::evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prezentos daje sie w kopertos :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zonkilko nie słuchaj , nie daj sie ( i nie daj jej) Nie wolno nie na moim blogu! paszOł Won z łapówkami:evil_lol: Ale ja Sie nie POgnIEwaM jak Mi doCie takiego PrezenTa w kopeRcie:evil_lol:[/B][/COLOR][B][COLOR=DarkOrange](przyda sie na badania[/COLOR][/B][COLOR=DarkOrange][B]:roll::eviltong:) Ok PanienKi lecem w Kimo:multi: Paa:) :hand:DOGOBRANOC!:hand:[/B] [/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4] No to Ympra siostra! Polewaj! za 100 strone ( i za nas of corse:evil_lol:)[/SIZE] [/B][/COLOR] :laola::laola: :bigcool::ylsuper::bigcool::ylsuper::bigcool::ylsuper::ylsuper::bigcool::ylsuper::bigcool::ylsuper::bigcool: :beerchug::chlup::beerchug::chlup::beerchug::chlup::beerchug::chlup::beerchug::chlup: :knajpa::drink1::knajpa::drink1::knajpa::drink1::knajpa:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale przeca najpierw klenkają na kolana żebym wzieła PREZENT :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na kolana?:crazyeye: Jesteś ich GURU to cie błagają:evil_lol:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wiedziałam :diabloti::eviltong: ino chyba po niedźwiedziu... z tą wielką stopą :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dokładnie - zgadłaś:evil_lol: Klockowa ty tez jestes twarda idziemy bronic Żonkilki bo jakiś psycho tam sie odzywa ze niby ona jest niepoważna ze kupiła halti i ze kark skręci dla salsy:shake:[/B] [B]a sam to ma metody na wychowanie psa.... no coment![/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostra, czytam tutaj sobie i widze że kupiłaś Salsie identyczne Halti jak ja dla Vegi:multi::multi: ale ja przepłaciłam bo ja za takie same zapłaciłam 23 zł:mad::lol: olekg18 --- widac ze nie potrafisz wychować psa jak nalezy - nie dziwie sie ze lezie do kotów i sie ciebie nie słucha bo twoje metody są conajmniej drastyczne(i pies sie ciebie boi) a słownictwo .... no coment............. JonQuilla jest rozważnym właścicielem i stawia na halti - bezbolesny i bardzo skuteczny sposób by uświadomić psu że nie może ciagnąc na smyczy.. Sory za taką wypowiedź ale wkurzaja mnie tacy ludzie..:angryy::roll: wogóle nie powinienes mieć psa:angryy: jestem ciekawa co ty mu robisz jak np zacznie gryźć kapeć......:roll: pewnie go bijesz lub coś...:shake: Siostruś buźka i gratuluje decyzji na halti;-) Kolczatkom - WON! Vega tez na początku tak sie zachowywała ale juz pięknie chodzi i jestem zadowolona[/B][/COLOR][B]:evil_lol:[/B]
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca sami dają :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ale przeca ty od nich bierzesz i ,,w nogi":evil_lol: To nie krzyczą - ZŁODZIEJ!\ ?????:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:jaki gupecek :loveu: [URL]http://img229.imageshack.us/img229/2078/clipboard11iq1.jpg[/URL] mamcia Vegunia uczy słodziaka ;) [URL]http://img220.imageshack.us/img220/3658/clipboard07uj4.jpg[/URL] :oops::oops:Bo ja już tak EMI mam ...że martwię się o tych których lubię ....o cały świat:razz::razz: a potem często za to dostaje po doopalonie ...ale ja się już nie zmienię :shake:;)...taka już jestem ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihi no ja tez tak mam:evil_lol: no trudno takie juz jestesmy i sie nie zmienimy:lol: Ja ciebie też lubiam Alu:) Kc normalnie!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][LEFT][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Paco z pewnością nie ma kompleksu krótkiego języka [URL]http://img229.imageshack.us/img229/223/clipboard17pp8.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:[/FONT][/COLOR][/B] [/LEFT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No napewno takowego nie ma:cool3: Cześc Siostra!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja i tak sie martwie :p eeeee... EMI... przyznaj sie.. PACO to syn VEGI :roll: przeca to aż razi... one są tak samo umaszczone:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://img502.imageshack.us/img502/7614/sl278506rq5.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To sie sie mortw na zapas jutro bude wsio wiedziała:lol: No ok przyznaje Paco to syn Vegi:roll:[/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]przybrany[/COLOR][/SIZE] [quote name='Izabela124.']Ale fajnie psiaki rozrabiaja. Czekam na kolejne zdjecia[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no zebyś wiedziała, sajgon w domu mi zrobiły:evil_lol:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że ja?? dać łapówe?? :crazyeye::crazyeye: NIGDY!!! :roll: ja należe do tych co ewentualnie biorą..... oczywiście najpierw sie wycofuje... nie nie biore łapówek, dziękuję, nie moge... a gdy pacjent sie zaczyna rozmyślać- łapie za PREZENT i w nogi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No Madziu przyznaj sie ze ten jeden raz dałaś:evil_lol: U[/B][B]ehehehehe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:i nie krzyczą - ZŁODZIEJ!! ???? [/B][/COLOR]
  14. [B][COLOR=DarkOrange]Hej Klockowa:) Nie watpie że ty tam przekupiłaś tego piruga i Egurole zeby tam wygrał Gleba:evil_lol: Łapówki królują w polskim narodzie:evil_lol: Też bym dała łapówke zeby wygrał Zaglebisty Gleba:evil_lol: Pozdrowionka od N[/COLOR][COLOR=Green]AS:loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]SIemanko Aluuuuuuuuuuuu!:cool3: Goł bejbi goł bejbi:evil_lol: (angielski zaawansowany!) PozdRowIOnka od [COLOR=Green]Lusiaczka[/COLOR] i ode mnie of corse:lol: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]CD:razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6536/sl278491ff0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1452/clipboard08nf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3658/clipboard07uj4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/3857/sl278488pt1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9470/clipboard16tb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/223/clipboard17pp8.jpg[/IMG][/URL] Reszte dam jutro bo imagesik zamula:mad:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]A teraz puki co wieści: Był u nas Paco i były walki psów:cool3::evil_lol: oto foty: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9256/clipboard03qg8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9150/clipboard02qi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2078/clipboard11iq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/4056/clipboard05ps9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7614/sl278506rq5.jpg[/IMG][/URL] Grrr Imagesik nie chce współpracować:mad::angryy:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Izabela124.']Siemanko;-) Ja jescze nie miałam okazji powywalac się na lodowisku:evil_lol: Ale wybieram się. Zdrowiej:calus: Całuski dla terminiatorka:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]nO cześc Iza:evil_lol: No to na co czekasz:D idź na lodowisko bo jest swietnie!:cool3:[/B] Pozdrowionka![/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]EMI ...czekam na Ciebie ....dzwonilam...byłas poza zasięgiem ...martwię się :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie martw sie juz Alu, rozmawialysmy przez tela, nie byłam po za zasiegiem, komórka mi padła a nie mogłam znaleźć ładowarki.:shake:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Emi........ ja tysz sie martwie... a zara ide do domu :-( i nie wiem czy domowy kompek odpali :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ty TYż sie nie mortw:) wszystko wporządku, nie było dzisiaj tego lekarza u którego miałam odebrac wyniki, jutro bedOm mnie kuli buuu:placz: jak ja nie nawidze igieł:roll:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Emi trzymam :kciuki: niezmiennie... póki co ....:-(:-([/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101070[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=278860863[/URL][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Byłam na wątku.... poryczałam sie.. nie wiem jak moge pomomóc.... sprzedałam większa cześc mieszkania:evil_lol: no ale moze coś wyskrobie...:shake::placz: Masifka wygląda fatalnie....[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Ps. Też kibicowałam glebie:evil_lol: ZAGLEBIŚCIE ŻE GLEBA WYGRAŁ i GLEBNĄ NA KONIEC:multi::multi::multi::evil_lol::evil_lol: A Roofiego znam :cool3: czesto jestem w Białymstoku, srednio raz w miesiącu i kiedy go poznałam, jak wracałam z Wawki (to był 30 paź) to on jechał na swieto zmarłych do domku:) Jechałam z nim w pociagu:diabloti: Ale Gleba rządzi:evil_lol: [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]OOo ja tez taki chce zeby siostre tłuc:evil_lol: Hej martwiąca sie o mnie Alu:loveu: Jeszcze godzinka. 3maj kciuki![/B][/COLOR]
  21. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie cierpiam włatcóf... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie podobie sie mi twój nowy awatarek :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A teraz?:razz:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Basiu. PRzychodzi do ciebie CHORA emcia..................... Mizianko dla zuzanki i buziaki dla Ciebie:loveu:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='agaciaaa']O rany... troche mnie tu nie było.. a tu tyle rzeczy sie dzieje :cool3: Vega zaciążona (w swych urojeniach) :crazyeye: :evil_lol: i jakie małe cudeńko tu widziałam.... :loveu: [URL]http://img144.imageshack.us/img144/6032/sl278259kh5.jpg[/URL] ta fotka mnie rozczuliła :loveu: [URL]http://img508.imageshack.us/img508/4841/spijj5.jpg[/URL] ta powaliła na kolana.... :loveu: [URL]http://img87.imageshack.us/img87/6955/slodkiexm0.jpg[/URL] a przy tej to już w ogóle padłam :mdleje: :loveu: :loveu: :loveu: Wymiziaj ode mnie obie śliczności :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Vege zaraz wymiziam a małego o 16 bo przyjdzie z moim chłopakiem a raczej mój chłopak z nim przyjdzie:) Buziaki Agatko:loveu: [/B][/COLOR]
  24. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo Emi.. a ja myślałam że se doope obiłaś i nie możesz usiąść przed kompkiem[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to myliłaś sie mła madzialenko:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cześć EMI :loveu::loveu::loveu:... dziś poniedziałek ..odezwij się jak wrócisz :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Alu.:loveu: Zwolnili mnie ze szkoły - znowu krwotok:-o, ale tym razem bez zartów, zemdlałam... :placz:za godzine ide po wyniki... 3majcie kciuki....[/B][/COLOR]
  25. [quote name='mia_mia']witanko poniedziałkowe..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko:multi: mOże będą później fotki jak sie do nich dokopie:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra łyżwiarko :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć siortuniu!:loveu::loveu::loveu::loveu:Dzisiaj tez ide na łyżwy:evil_lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...