Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Kochana cioteczko, obiecany bazarek: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9501903#post9501903[/url]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]AaAA foty z KArpacza!:multi: BYłam tam w wakacje, piękne miejsce:multi: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/9e9569149e.jpg[/url] świątynia Wang :razz: Witamy sie po raz pierwszy w Waszej Geleryjce!:loveu:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: wreszcie się doczłapałam tutaj do Was siostrzyczko :loveu: Paco wyrósł ładnie :) a dopiero co był taki malusi, malusi :) :loveu: a jaki ozor mu duży wyrósł :) do sameeeej ziemi :evil_lol::evil_lol: [URL]http://img216.imageshack.us/img216/4812/clipboard25tq6.jpg[/URL] jaką Vega ma minę...jakby go za coś beształa :) :evil_lol: Moja mama wczoraj była na Lejdis i też mówiła że bardzo śmieszny :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć!:multi: Film superancki, drugi po Jeszcze raz:evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='agaciaaa']nieprawda :shake: za długi :eviltong: :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ale on taki ma!:evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images24.fotosik.pl/157/5f29a13980f1d2e9.jpg[/url] Aaaaaaaaa rozmarzylam sie:loveu::loveu: czesc kochanie:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='agaciaaa']Cześć kochanie :loveu: [URL]http://img166.imageshack.us/img166/6851/clipboard22nt7.jpg[/URL] ten język... :crazyeye: to chyba doklejany :evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie, nie doklejanz, autentyczny:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:ale 2 mordulcowe mordaski :loveu: PACO chyba je drożdże ...ale chłopaczysko urosło:crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie je drożczy :evil_lol: Tak na zdjęciach to nie widac ale on juz jest ze 2cm wyższy od Vegi:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]widać czasem i tak być musi ;) [COLOR=DarkOrange]Nie Musi:evil_lol:[/COLOR] witaj EMI :multi::multi::multi: już lece popatrzeć ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czekam:cool3:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]cześć Alu!:multi::multi: Coś u Ciebie ostatnio podejżanie cicho:cool1: Tylko dwie strony od mojego ostatniego TUbycia:crazyeye: Zapraszam do nas, na foteczki:razz:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostrzyczko, przybywam do ciebie z polskiego bieguna zimna:evil_lol: U nas Zima daje o sobie znać od 3 godzin [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1255/emot103zu9.gif[/IMG][/URL] Zasypało nas śniegiem:placz: U mnie były foty:razz:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4812/clipboard25tq6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6933/clipboard27jv3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/5739/clipboard29mn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4588/clipboard30ny4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8464/clipboard31gy6.jpg[/IMG][/URL] Kuniec, ide rysować:evil_lol:[/B][/COLOR]
  12. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6851/clipboard22nt7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/455/clipboard20zs5.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Portreciki:loveu:[/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1611/clipboard24zw8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8629/clipboard23vz3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7456/clipboard26ws2.jpg[/IMG][/URL]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Dzisiaj Vega miała gościa:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9428/clipboard15ib3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4395/clipboard16wr2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4118/clipboard18ae8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4041/clipboard19ea5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3771/clipboard21ct5.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  14. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej kochana :loveu::loveu::loveu::multi::multi: a na czym byliście w kinie? :) bo ja chciałam iść na "PS. Kocham Cię!" - właśnie czytam książkę na podstawie której powstał ten film i bardzo mi się podoba :) no ale z koleżanką na film nie poszłyśmy bo na wczoraj już praktycznie wszystko pozajmowane a dzisiaj kumpela nie ma czasu więc pewnie zanim się zbierzemy to będzie któryś z ostatnich seansów :) :evil_lol: czekam na jutrzejsze fotki i cieszę się że walentynki wam się udały :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Siorka!:multi: Byliśmy na Lejdis - SUUUUPER film! taki zbrechany że szok:evil_lol: POLECAM:cool3: Zaraz dam fotki:razz::razz:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]CZe ALu! Ja tak z doskoku, wpadłam pochwalić twój nIu bannerros:loveu: Jest Pikny!:multi::multi: Branocka!:loveu:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Cze dziewczyny!!:multi::multi: Nie było mnie cały dzionek bo najpierw szkoła do 15 a później kino , a później siedziałam z chłopakiem u mnie i i wogóle walentynki suuuper:multi: Jutro dam fotki, a teraz ide sie uczyć:loveu: Paaa:loveu:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Ale sie cieszę!:multi: Suuper!:multi:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='kate89']uuu ale tu pysznosci serwuja :) chyba sie skusze ;) dawno mnie tu nie bylo...bo dogo cos mulilo i pelno nauki mialam buuu widze ze wam humorki dopisuja heh jutro walentynki hihi plany jakeis sa ??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Kasiu!:multi: a tak, jutro idziemy z chłopakiem do zapchanego po ostatnie miejsce kina a później do mnie:loveu: Mamy superaśnie świeczuszki o zapachu maliny - ale tak pachną cuuuudownie, rozpływam sie przy nich:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostrzyczko :loveu: :multi::multi: widziałam zdjęcia załamanej Vegi i spacerowe :) Paco chyba już nie wiele mniejszy od Vegi co? :) :loveu: trzymam kciuki za Lusię...mam nadzieje że będzie tak jak piszesz i wiara sprawi że choróbsko sobie pójdzie :mad::mad: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze siostra!:multi: Pacco juz równy z Vegą:evil_lol: Jasne że nam sie uda, trzeba wierzyć i być dobrej myśli!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']ast w dołku.. prosze wygłaskać panne na pocieszenie.. mozesz ja tez od Bułki w ucho kąsnąć:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wygłaskana, pocieszana jej ulubionymi placuszkami z jabuszkiem, za uchala kąsać nie będe:evil_lol:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Jeku jaki śliczny psiak, taki mini nowofuland........ Wystawie Bazarek:multi:, nie zostawimy cioteczki samej:shake: Jak się Strong trzyma? [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Justynko mła jedyna:loveu::loveu:\ Dowoj foty:razz: [/B][/COLOR]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: nie ślimtaj Vegulec :loveu: [URL]http://img98.imageshack.us/img98/1652/clipboard01gr5.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Już nie ślimta:lol: Ma przecież Pacca i Argo do zabawy:multi:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Nie zostawiłaś mi ani kromeczki :placz: dobrze, że chociaż fotki na deser są :eviltong: biedna Vega, zabrali jej kumpla :mad:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ale jak tak bardzo chcesz to proszę, chlebek i gorąca czekolada: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/789/breadandjamiy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/261/k1ty9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  22. [quote name='agaciaaa']Cześć Kochanie :loveu: wpadłam na śniadanko :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Spóźniłaś się, zjedzone:-( Ale masz na deser fotaski: Po powrocie Kajtusia do Babci, Vega jest załamana: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1652/clipboard01gr5.jpg[/IMG][/URL] Jak widać nawet nei spi ze mną w łózku:placz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5008/clipboard04pq9.jpg[/IMG][/URL] i dwie fotki z wczorajszego spacerku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5748/clipboard02qt2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8036/clipboard03vu8.jpg[/IMG][/URL] A teraz zmykam z Vega:loveu:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Doberek Emiliano :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aaaaa błagam nie mów tak do mnie:placz:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Madzialenko!:multi:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:pychotka [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak lubiasz to wpadaj do mnie, podziele sie z tobą i chrupiącym opiekanym chlepkiem z pysznym dżemem i .... gorącą czekoladą:razz::razz:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...