Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Izabela124.']Witaneczko To w weekendzik pojdziemy na spacerek?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Co za pytanie:D Oczywiscie ze tak;-)[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko poranne Iza!:multi:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='jamnicze']Na Twoim banerku widać, że z luny kawał psicy, a jak ja mam żarcie, posłanie, miski etc. wrzucić na moją kruszynkę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hehe chyba Sajdunia by tego nei uniosła:evil_lol: Ja to dla Vegi biore worek karmy i miski, poslanka nei biore bo i tak ze mna spi:eviltong: Do tego namiot i swoje taboly:eviltong:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Jutro o 11 jade do bialegostoku zawieźć mame Luny i jej rodzenstwo do hoteliku, trzymajcie kciuki za bezpieczna podroz:lol: to mowiłam ja - Wasza pomarańczka:cool1: [/B][/COLOR]
  5. [quote name='Izabela124.']No ok. A wiadomo juz ilv to bedzie kosztowalo?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Kochana cennik masz na 1 stronie:) [/B][/COLOR]
  6. [quote name='Izabela124.']Ja to nie mam juz slow na tego faceta epe doszlo juz 20zl[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]i u mnie za bazarek doszlo 11zl:multi:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Izabela124.']Ja to bym chcaila tak na poczatku lipca, bo na poczatku sierpnia do Sierakowa jade[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To ja mysle ze mozna by go urzadzić 10.07 i każdy biwakuje sie ile chce:razz: Ja pojade na 4-5 dni:razz: ze swoją suczą:cool1:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pppfffff.... do doopy taki interes:shake::shake: za kare bedziesz oglądac za ciemne foty :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pffffffff.........do doopy takie fotki, za kare ich nie bede oglądac:cool1:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:razz:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i chcesz mi zasponsorować obiektywa?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobra, ja Ci kupiam obiektywa:razz:;);) Ale ty płacisz:eviltong::evil_lol:[/B] [/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Maadzia pięęęęekne foty jestem z ciebei DUMNA:loveu:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='jamnicze']To kiedy planujecie się tam wybrać?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja mysle ze moze 12.07?:razz: [/B][/COLOR]
  13. [quote name='basia0607']I ja , i ja !:multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łaaaa super bedzie sie znowu spotkać Basiu!:multi:[/B][/COLOR]
  14. :cool1:[COLOR=DarkOrange][B] Czesc i czołem:diabloti:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]WitanKo Madziu:cool1: Witam sie u Ciebie i lece dalej:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]a jakos mi sie spac odechcialo, moze dlatego ze znalazlam glupia gre:angryy:[/B][/COLOR] [url]http://poszkole.pl/gry.php?co=1&co2=play&idm=98291[/url]
  17. [quote name='Izabela124.']No cos ty, ja juz przed 8bede na nogach:eviltong: przecie trza z bestyjka wyjsc Ano mam nadzieje[B], ze nie zapomne[/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]najlepiej poloz go gdzies sobie na widoku ;-) Moj wlasnie sie laduje:) JA tez zmykam spac. BRANOC ALL:loveu:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]Dobrze .. No ProBlem :D [/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]9 : 45 u Ciebie .. [/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]TymczaSem BranoC wam :diabloti:[/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Branoc Kochanie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Ok, bede czekala:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tylko nei zaspij i aparatu nei zapomnij:cool3:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]O i to jest dobre rozwiązanie .. O której zajść po ciebie emi ??[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Kochanie o 9:45 wystarczy:)[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Izabela124.']Mi pasuje:p tylko jeszcze do bankomatu na andersa zajdziemy:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Iza to dobra to my po CIebie zajdziemy bo ja tez musze do bankomatu isc:eviltong: Czyli o 10 bedziemy u Ciebie:) [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Czesc JUstyś!:multi: Fuksio byl taaaaaaaaki slodki:loveu::loveu: A teraz z niego juz psi mężczyzna:evil_lol: Slodkie te fotaski:multi: Buziaki![/B][/COLOR]
  22. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]Mi pasuje ale chyba zamknięte sklepy będą[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hmm wet od 9 a zoologiczny od 10:cool1: Iza to moze spotkamy sie pod gabinetem wetek o 10? kupimy tabletki odrobaczajace, zajdziemy do zoologa a pozniej do Oskara:razz: [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]czolem............... agenty:cool1: buu mam nadzieje ze u nas nie bedzie padal snieg:shake: dowoj foty:diabloti:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Izabela124.']Mam 35zl No mi o 9pasuje[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hmm Rafalku moj kochany czy pasuje ci 9 rano?[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...