Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]zeby nie było pusto w tej rozgadanej galerii dam foty ze spacerku:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/263/d0bff9d004247794.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/263/84c8e270faf23d5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/d75e3dcf9ef08e48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/6291026206f87b18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/cfb2e3b264e42af7.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/263/d0bff9d004247794.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/263/84c8e270faf23d5d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/d75e3dcf9ef08e48.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/6291026206f87b18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/cfb2e3b264e42af7.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/263/d0bff9d004247794.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/263/84c8e270faf23d5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/d75e3dcf9ef08e48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/6291026206f87b18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/cfb2e3b264e42af7.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Iza13']Heloł Emi :loveu: Dawaj foty :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heloł heloł:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Dam 5:diabloti: reszta po południu lub wieczorem ale musicie ładnie poprosić:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/263/d0bff9d004247794.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/263/84c8e270faf23d5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/d75e3dcf9ef08e48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/6291026206f87b18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/cfb2e3b264e42af7.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='agamika']daj link do któregoś ogłoszenia bezpośrednio, to zrobię alegratkę . allegro nie umiem[/quote] [url]http://www.top-ogloszenia.com/ogloszenia/269/posts/18/119/47926.html[/url] prosze
  6. [COLOR=DarkOrange][B]zrobiłam dla Luny ogłoszenia na: suwalki.info bialystok.online top-ogloszenia.com ojej.pl kupsprzedaj.pl kto moze zrobic allegro i alegratke??[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]CZeść siostra!!:multi:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Eh...... no i nie ma tego transportu... LUNA DO WTORKU MUSI ZNALEŹĆ NOWY TYMCZAS! DZIEWCZYNY POMÓZCIE!! Niech ktos pomoze z ogłoszeniami:placz: Zostałam z wszystkim sama , nikt mi w niczym nei pomaga:placz::placz: A Luna u mnie naprawde dłuzej byc nei moze, co mam wywalić ją na ulice??:placz: Niechże sie ktoś zlituje:placz:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Iza13']Właśnie wstałam :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Super!:multi: Ja tez wstałam 40 minut temu i ledwo chodze:evil_lol: Wymęczył mnie ten spacer:roll:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Pobudka!!!:multi::multi:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='agaciaaa']Też tak myślałam..:roll: jeszcze Sara sie tak wystraszyła, ogonek bidula podkuliła ;) dobrze, że sie potem dogadały :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetnie to opisałaś :diabloti: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na nastepnym spacerku to nagram filmik jak te wariatki biegają jak opentane:evil_lol: Haha świetnie opisałam - bo mam talenta:diabloti: Witanko poranne![/B][/COLOR]:multi:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko :multi::multi: zaraz się do Was doczłapię ;) [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Byłaś!:multi: Wianeczko poranne!:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]były foty ale jak nie oglądałas to ja do ciebie też nie ide :obrazic::obrazic:O! [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Madzia nie brażaj sie jak żem wczoraj zmęczona była takżem fotek nie szukała ale juz ide nadrabiać:razz: BYŁAS:multi::multi:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Iza13']A ja Ci pomogę :diabloti: Chciałabym No to mamy inny słownik :evil_lol: To to nie była zabawa ? :placz: [URL]http://images32.fotosik.pl/262/d5895c9970fd92a0.jpg[/URL] fajne :cool3: [URL]http://images34.fotosik.pl/262/5975bf8897d02016.jpg[/URL] :mad: [URL]http://images34.fotosik.pl/262/e117cabbc6eb10cb.jpg[/URL] Ślicznie Bobisiowi w tym łańcuszku :loveu: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie zabawa:diabloti: TO poważne zadanie które trza wykonać:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Ide ogladac foty ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc deer:multi:i jak oglądnełaś foty?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']To dobrze ;) a jak jej pęcherz? Bo Sara też strasznie sikała, jak wsiadłyście do pociągu to zsikała sie na peronie! :evil_lol: mam nadzieje, że sie nie przeziębiła wariatka ;) [COLOR=DarkOrange][B]Vega se pęcherz przeziębiła, też co chwile sikała, a Sara to może z emocji na peronie sie posikała:evil_lol: Ależ ona piszczała za nami/naszymi psami:crazyeye:Kochliwa z niej dziewczynka:loveu:[/B][/COLOR] Oj, tylko rozbudziłaś moją ciekawość :cool3: musze zapytać Ize o co chodzi, może sie przyzna :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wątpie ze Ci powie:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiile fotasków :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Alaaa!:multi: A fotków dużo a to jeszcze nie wszystko:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oto i jestem :multi: melduje sie na rozkaz :evil_lol: fotki widziałam ..... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na jaki rozkaz?:razz: CZeść Madzialenko:loveu:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zapewniam siostrzyczko że długa, nawet bardzo :) foty widziałam i czekam na dalszą ich część :) :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heheh to ja rezygnuje z bycia dobrą wróżką:evil_lol: Izuniu dziekujemy za fotasy!:multi:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]mój mały "morderca":diabloti:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/248/3a40b38e1648026c.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='agaciaaa'] Sara w końcu spotkała równie szalonego psa ;):loveu: Dziękuje za kolejne fotki :) [COLOR=DarkOrange]http://images32.fotosik.pl/262/d5895c9970fd92a0.jpg ale fajnie wyszli :loveu:[/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A sie nei zdawało że sie polubią, jak byłysmy jeszcze na dworcu to powiem szczerze ze byłam zrezygnowana myślałam ze spacer bedzie do doopy a to prosze bardzo z Vegi diabełka zrobił sie Aniołek i biegały jak opętane:diabloti: ps a co do terenów: najładniejsza to ta dawna oczyszczalnia takie starodawne zabytki wśród kwitnacych drzew poprostu bomba:loveu: :diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Reszta fotek bedzie jutro jak bedziecie grzeczne:diabloti:[/B][/COLOR]
  19. foty dalsza część: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/5975bf8897d02016.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/5dcfbcbf0b73b965.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/263/dbacbc2506295340.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/e117cabbc6eb10cb.jpg[/IMG][/URL]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Reszta fotek bedzie jutro jak bedziecie grzeczne:diabloti:[/B][/COLOR]
  21. foty dalsza część: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/5975bf8897d02016.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/5dcfbcbf0b73b965.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/263/dbacbc2506295340.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/e117cabbc6eb10cb.jpg[/IMG][/URL]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Buuuu to znowu wredna emdziolkowa:diabloti:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/652ffc6b8fd68cc7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/a4da36fa016508ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/d5895c9970fd92a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/217/4e4b3b9bdc6965ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/218/8eaf3cf02bfadd2b.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='agaciaaa']Cześć Skarbie :multi: mi też było miło Cie poznać :loveu: Dziękuje za spacerek :) Elaborat przeczytany :lol: Ciesze sie, że Vedze nic poważnego sie nie stało. [COLOR=DarkOrange][B] Vega na początku popiskiwała, widać ze ją oczko bolało ale znowu odżyła i mi rozróbe robi w domu:evil_lol:[/B] [/COLOR] Mów mi tu szybko, bo umieram z ciekawości!!!!:diabloti: [COLOR=DarkOrange][B]Nie powiem:shake: powiem tyle ( Iza to naprawde grzeczne dziecko, juz ją kocham:evil_lol:)[/B][/COLOR] [URL]http://images31.fotosik.pl/262/830dd4826d514439.jpg[/URL] trzy dupeczki :evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nasze sexi dupencje:diabloti: foty dalsza część:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/5975bf8897d02016.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/5dcfbcbf0b73b965.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/263/dbacbc2506295340.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/e117cabbc6eb10cb.jpg[/IMG][/URL]
  24. Fotyyyy:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/652ffc6b8fd68cc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/a4da36fa016508ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/d5895c9970fd92a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/217/4e4b3b9bdc6965ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/218/8eaf3cf02bfadd2b.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Iza13']Będą musiały sie polubić :diabloti: [COLOR=DarkOrange][B]Jak nie beda chciały sie polubić to ja juz ich naucze lubiania sie:mad::diabloti:[/B][/COLOR] Mozesz sie zapytać Agatki albo Izy, że Luna na pierwszym spacerku zuełnie inaczej sie zachowywała, praktycznie wcale nie biegała tylko chodziła, a teraz juz biega :diabloti: [COLOR=DarkOrange][B]TO mysle ze na nastepnym spacerku bedzie biegac z suczami i Bobim;)[/B][/COLOR] No nie wiem :evil_lol: [COLOR=DarkOrange][B]Nie ma u mnie takiego słowa w słowniku:evil_lol: Jest tylko"oczywiście, przyjedziemy do Was":diabloti:[/B][/COLOR] Starałam sie :razz: [COLOR=DarkOrange][B]Widze:loveu:[/B][/COLOR] Ej no ja sie tak nie bawie :mad::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A kto tu mówił o zabawie:diabloti: dobra juz dobra nei machaj tym kijoszkiem, daje foty:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/652ffc6b8fd68cc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/a4da36fa016508ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/d5895c9970fd92a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/217/4e4b3b9bdc6965ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/218/8eaf3cf02bfadd2b.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...