Myślę, że jak będą się widywać to bd ok, ale jak nie bd mieć kontaktu to nie jest powiedziane, że nadal się będą lubić.
[url]http://img228.imageshack.us/img228/5465/dsc0143qp.jpg[/url]
Jakie podniebienie. Jeżeli wierzyć zabobonom to Miya nie będzie groźna bo ono jest jasne a nie czarne :D (żarcik oczywiście)
[url]http://img202.imageshack.us/img202/6206/dsc0132j.jpg[/url]
Świetne
Moja Negra to się dużych kości boi o.O!