Jump to content
Dogomania

Nayantara

Members
  • Posts

    1494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nayantara

  1. Mnie też się kojarzy haha A w ogóle czyj ten labradorek jest?
  2. Nayantara

    Duffel

    [quote name='Kaja10014']Świetne zdjęcia, bardzo dużo się u Was dzieje - jakieś wycieczki, parady... Też bym tak chciała :)[/QUOTE] Też im zazdroszczę ; )
  3. Jakie słodkie te maleństwa! Może zmienić tytuł wątku by wypadało?
  4. Z tego co się orientuje lepiej by było wpisać to też do 1 postu, żeby potem nie doszukiwać się po stronach.
  5. Łóżko to obowiązkowo! A czemu go kneblujesz? :mad:
  6. Ja byłam raz na meczu jak moi grali z Twoimi (o ile Katowicom kibicujesz), ale zmyłam się pod koniec, bo sie tłuc chcieli.
  7. Nie wspominaj :glaszcze: Ja zaś nie obcinam ogona ; )
  8. Dziękujemy bardzo ; ) Dzisiaj sucz pobiegała sobie za freesbe, bo pogoda dopisuje. Niestety zdjęć nie zrobiłam. I pobawiła się z yorkiem (o.O) i jakimś nieznanym nam sznaucerkiem. Bezcenna była jej mina kiedy w zabawie ją ugryzłam :evil_lol:
  9. Ja mogę założyć wydarzenie, tylko pomóżcie mi tekst napisać, bo ja jestem cienka.
  10. Czyli została nam jeszcze Punia, Kala i Sara. Dziewczyny szukajcie domku!
  11. No, dziękujemy cioteczki. Nie wiemy też ile będzie kosztował pobyt w klinice.
  12. Nayantara

    Duffel

    Mokrusek! Goldenowaty pospolity!
  13. Myślę, że jak będą się widywać to bd ok, ale jak nie bd mieć kontaktu to nie jest powiedziane, że nadal się będą lubić. [url]http://img228.imageshack.us/img228/5465/dsc0143qp.jpg[/url] Jakie podniebienie. Jeżeli wierzyć zabobonom to Miya nie będzie groźna bo ono jest jasne a nie czarne :D (żarcik oczywiście) [url]http://img202.imageshack.us/img202/6206/dsc0132j.jpg[/url] Świetne Moja Negra to się dużych kości boi o.O!
  14. To ja witam i też czekam na fotki po goleniu ; )
  15. Wiadomo coś o tym na plecach (przypuszczalnie tłuszczakach). Faudusiu szukaj domku! Na pierwszą rozgłaszaj się.
  16. Ciachasz mu szyje? Ja obcinam przednie łapy i portki tylko ;) Czemu smutno? Ja też mam ostatnio takiego lenia, a tyle nauki... aaah.
  17. Lordziku skacz po domek! A ktoś rozgłaszał go po jakiś adopcyjnych? na FB?
  18. Dwa zdjęcia takie fochnięte widać :D
  19. Byle dziewczynki domki znalazły. ; )
  20. [url]http://img830.imageshack.us/img830/5440/dsc0127c.jpg[/url] Jak to fajnie wygląda!
  21. Nayantara

    Duffel

    Ja chcę ja chcę! Co to za parada była? Jest coś takiego w ogóle? I życzę powodzenia, miejmy nadzieję, że tabletki zadziałają.
  22. Wygląda jakby lwią grzywę miał :D
  23. A dziękuje dziękuje!
  24. Widać jakieś postępy w pracy z Nesi?
  25. To czekamy na dalsze wieści.
×
×
  • Create New...