Jump to content
Dogomania

Nayantara

Members
  • Posts

    1494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nayantara

  1. Wiemy już jak bardzo poważny jest stan suni i Róży? I w pierwszym poście wypadałoby już wpisać rozliczenia, bo wiem, że jakieś pieniążki dotarły?
  2. Witamy i życzymy powodzenia z tą kulejącą łapką. Erisek śliczny jest ;* Miaizanko od nas proszę ; )
  3. Witamy nieznanego Nero i mizianko od nas ^^
  4. Moja też butelki nosi ^^ Takie śliczne małe! Faktycznie identyczni, który to ten w obroży a który ten w szelkach?
  5. No właśnie ja się już sama pogubiłam. Ile z tych 7 ma już domki?
  6. Tak, panierka to obowiązkowo! (wybacz, że komentować będę bez lików, ale jestem dzisiaj bez sił ; )) A co będzie patyczka oddawał ^^ Zmęczona, ale jaka szczęśliwa W tej wodzie jakaś taka... wydłużona. * Wściekły Nero i latające uszy wymiatają ^^ * juz wiem! to przedłużenie to ogon :lol:
  7. Czemu tylko jedno?! Chcemy więcej! A ja czekam na legowisko w biedronce :lol:
  8. No to spróbuje coś porozgłaszać. A jak to wygląda z deklaracjami? Bo jeżeli już to DT się znajdzie to przypuszczam, że niewykluczone jest, że psiakom potrzebna będzie specjalna karma i opieka. Można już chyba zacząć zbierać, tylko konto?
  9. Lordziku szukaj domku. A z tymi gazetami warto by spróbować, tylko ile kosztuje ogłoszenie?
  10. Zapisuje i jestem zszokowana, czekamy na dalsze wieści. Teraz to chyba najbardziej potrzebny jest DT dla psiaków? I trzeba dopracować wątek, no i deklaracje, kiedy pojawią się jakieś zdjęcia, wiemy już? No i rozgłaszać.
  11. Kto da staruszkom godną końcówkę życia?
  12. A jak. Trzeba brązu nabrać nie? Chłopakom przypodobać sie trzeba jeszcze dopóki końcówka cieczki jest ^^. Mokra to zadowolona Xd
  13. Tak, dobrze zrozumiałaś ; )) [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem%2019%2009/DSC_0341.jpg[/url] Słooodkie! [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem%2019%2009/DSC_0346.jpg[/url] Jaka duma! [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem%2019%2009/DSC_0350.jpg[/url] Widzę jęzor! Zaciesz na pysku :D Kocham go po prostu!
  14. [url]http://img545.imageshack.us/img545/1389/p1012605.jpg[/url] Co one robią?! xD
  15. Mnie się tam jęzor normalny wydaje, ale może ja ślepa ^^ W każdym bądź razie w aucie jęzor bardzo śliniasty, wszytko naokoło mokre :D
  16. Taki śliczne haszczaki. A co z resztą psiaków, bo tu mowa o naszych tzrech panienkach, dwa pono już w domku a pozostałe 2?
  17. Taki słodziaszne, jeszcze ślepka zamknięte ^^ Czekamy na wieści o otwartych oczkach ^^
  18. Przyłączam się do apelu [SIZE=1]I zapraszam do nas ^^[/SIZE]
  19. Co dokładnie ćwiczyliście? Fotecki świetne ^^
  20. Śliczne te grzybki Ci wyszły, ale chowają się w cieniu Bona ;D
×
×
  • Create New...