Tak, panierka to obowiązkowo! (wybacz, że komentować będę bez lików, ale jestem dzisiaj bez sił ; ))
A co będzie patyczka oddawał ^^
Zmęczona, ale jaka szczęśliwa
W tej wodzie jakaś taka... wydłużona. *
Wściekły Nero i latające uszy wymiatają ^^
* juz wiem! to przedłużenie to ogon :lol: