[quote name='supergoga']Proszę spokojnie, mamy kontakt telefoniczny i jak dostaniemy odpowiedni cynk będziem działać. Kto w razie czego w Poznaniu jest dyspozycyjny i pod telefonem, bo może być konieczność nagła i szybka do zadziałania, nie zawsze wszystkie mamy na to szansę. Ja często wyjeżdżam poza Poznań. Więc jak ktoś chętny do dołączenia - poprosze o namiary na PM[/quote]
gdyby zaszła potrzeba to w niedzielę od godziny 14tej jestem wolna, samochód posiadam, mieszkam w Suchym Lesie, nr tel. 600 228 928...