[quote name='AMIGA']Bardzo chętnie, jak Bono już będzie zdrowy i znajdzie wspaniały nowy domek, to wielką ochota skorzystam z zaproszenia :p[/quote]
poczekamy cierpliwie na cioteczkę...:loveu:
warto odwiedzić nasze obornicke piękności-masa wrażeń gwarantowana