-
Posts
1161 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiak
-
Bardzo chudy Chuderlak...pies pająk, JUŻ W NOWYM DOMKU!!!:))))
asiak replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Pajączku :painting: wirtualny, tylko tyle mogę... -
kurczę to nie dobrze :shake: co im szkodziło wydać psiaka przecież po wyjściu ze schronu nie obyło by się bez weta...
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']te..ciotka..nie jest dziś sobota wieczór...ino wtorek......[/quote] no masz rację kochana, że dzisiaj wtorek :evil_lol: ale ja już tak od soboty tęsknie za nimi....:loveu: -
:multi: :multi: :multi: super wiadomość :multi: :multi: :multi: tak sie cieszę że maleństwo bedzie domek miało... tak nieśmiało zapytam czy do tego czasu ktoś nie mógł by go na tymczas zabrac??? bo jak maleństwo choruje to w schronie jeszcze gorzej moze być :-( tfu,tfu,tfu 3x przez lewe ramie ;)
-
ale my tutaj chyba mocno wierzymy ze marzenia się spełniają ;) więc domek dla Synusia musi być blisko Neris :loveu:
-
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
asiak replied to aamms's topic in Już w nowym domu
śliczna suńka :-) dobrze że już bezpieczna i pod dobrą opieką... -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
a ja Wam ciotki powiem w sekrecie :agrue: (hihihihi,ale sekret) że ja się uzależniłam...od Obornik oczywiście :smilecol: jest sobota wieczór a ja już myślę o naszych pięknościach i nastepnej sobocie :Cool!: -
tylko ja tak późno dzisiaj do Tinusi zaglądam :oops: ale już się poprawiam ;) cioteczki nie załamujmy się, trzeba chyba jakieś czary odprawić :ghost_2:
-
modlę się aby to nie była wirusówka, tak wiele maleństw na nią odchodzi...:-( zdrowiej Filipku, domek gdzieś na horyzoncie się szykuje...:loveu:
-
Tija jest pięknym psiakiem, tylko chyba ludziska jej urody nie dostrzegają...:loveu:
-
piekne psiaki :loveu: na zdjęciach widac uśmiechnięte i szczęśliwe pyszczki ;)
-
Dragoniasta: chyba trzeba by zmienić tytuł wątku: na coś w stylu "potrzebne wsparcie finansowe, Tince trzeba opłacić hotelik inaczej trafi do schronu" albo coś w tym stylu :razz: inaczej cienko nas widzę...:cool1:
-
jak cudownie że Norman trafił w te ręce w które powinnien trafić :-) życzę wam wielu szczęśliwych i radosnych chwil....
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
kochana cioteczko AMIGA, szkoda że nie mogłaś nas zobaczyc i poczuc w sobotę ;) smrodek i brudek na nas był wprost szokujacy :evil_lol: -
[SIZE=3][COLOR=red][B]kochana i przymilna TINKA prosi o domek lub tymczas:loveu: [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]nie pozwólmy jej dłużej czekać!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Hala'] jakie piękne Damy, no no :razz:
-
King (Hals), po amputacji łapki - ma domek i kochającą Rodzinkę!!!
asiak replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
dopiero dotarłam na wątek a tu taka rewelacyjna wiadomość :multi: :multi: :multi: brawo dziewczyny...:loveu: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrowa23']a ja nie wiedzialam ze tyle cioteczek z dogo bylo :) ja moge tylko powiedziec ze psiaki byly boskie i ze co tu duzo mowic wynorana jak zawsze bylam po lapaniu maksi ale warto bylo no i ruch byl ze hoho a ja jutro jade to moze uda mi sie pare fotek zrobic ;)a cioteczki w srodku tygodnia tez ktores zagladaja? ja foteczek nie wiem czy cos mam na pewno astora fotki bo tz sie w nim zakochal ;) a z mozarta widze ze juz mniejszy zbereznia odkad sie przenisol na drugi wybieg to nie ma juz z dzekim kontaktu ekhm dotykowego :Da mozart zna komendy moje drogie panie i to jest pies z klasa dla czlowieka z klasa a baron to hmmm moze bede miala jaks jego fotke to pies ktorego polecilabym tylko czlowiekowi ktory uwielbia mizianka z psami- przylepa jakich malo i na dodatek swietnie aportuje(tez wpadl w oko tz-towi ;) czy jakas cioteczka wie o kotach do adopcji moga byc dorosle moga byc male wazne zeby mogly w stajni mieszkac i psow i koni sie nie baly ;)ewentualnei konie do stajni tez przyjmiemy;)[/quote] jeśli o kotecki chodzi to dam znać jak się dowiem... -
[quote name='ellfica']Kochana, mi Tina przypadła do gustu na pewno bardziej niż Jej, moje czerwone auto ... no ale wiesz, ze w tej sprawie to należy się kontaktować z Pawłem :lol: :razz: Muszę przyznać, że w Czerwonaku kartki z numerami (z plakatów) do Was kochane znikają dość szybko... czy ktoś już się może odezwał ? No Tinulka, do góry ślicznotko !! :loveu:[/quote] Iwonko kochana to jedno zdjęcie mogłaś sobie odpuścić :diabloti: wiesz o które mi chodzi:-)
-
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
asiak replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Uno tylko tyle mogę...:-( :Dog_run:taki wirtualny spacerek