Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Ulka wybacz ze cie popedzam ale wrzuc go prosze na nasza stronke jeszcze dzis, obiecalam osobie ktora dzwonila i pytala o Koralika ze jeszcze dzis bedzie rudasek do adopcji na naszej stronce. Nalezy sie cieszyc ze na stronke wchodza juz osoby ktore interesuja sie psami i chca im dac domek.
  2. Dorixx i my wierzymy ze twoja Zuzia sie jeszcze uodporni to przeciez jeszcze dziecko ktore ma wieksza szanse na wyleczenie niz stary pies, a od Ulki sie dzis dowiedzialam ze Shira juz calkiem zdrowa wiec i Zuzia musi byc zdrowa, glowa do gory i ne zalamuj sie.
  3. Niestety na dzien dzisiejszy mozemy jej tylko zapewnic ciepla kotlownie u Ewy, jestesmy tak zapsieni ze nie ma szans gdzie indziej. Dzis tez przybyl nym jeszcze jeden rudasek pinczerkowaty mam nadzieje ze Ulka zdazy go wrzucic do dzialu adopcji na nasza stronke. Oprocz tego mamy jeszcze sporo kotkow do adocji na cale szczescie nie musimy im szukac DT.
  4. dorixx a ty sie tak tymi pieknymi fotkami to nie popisuj bo mi zal ze ja nie mam czasu dla swoich biednych stworzen, i jeszcze jedno Zuzia juz wcale nie jest taka malutka biala kuleczka to juz jest duza kula.
  5. Jak dam jutro rade tam podjechac to jej podam w jakiejs kielbasie, tylko pytanie czy aby tabletki dla niej nie sa u ciebie? Jezeli tak to przed twoim wyjazdem podrzec mi je chociaz pod bramke.
  6. I tez jeszcze przypominam ze dzis kupilysmy tabletki na odrobaczenie suki rudej zeby za kilka dni mozna bylo ja zaszczepic, za dwie zaplacilysmy 6 pln.
  7. Mysle ze tej jednej rzeczy ktora masz na glowie na jutro nie zapomnisz, a jak ja sobie jutro przypomne to zadzwonie do ciebie okolo 9.00.
  8. Amikat i Jotka a moze znalazlybysmy czas zeby tam pojechac i zobaczc to wszystko na miejscu bo przeciez jezeli sie ma budowac cos nowego to najlepiej podpadrzec cos co juz jest sprawdzone i dobrze funkcjonuje.
  9. Ulenko tylko nie zapomnij mi jutro nr.tel. Macka zdobyc.
  10. Teraz trzeba by chociaz Libiaz namowic zeby zawarl umowe z Oswiecimiem, moze by sie udalo, tylko my bysmy musialy to zrobic, nawet mam pmysl do kogo w tej sprawie zadzwonic, oby mi tylko pomysl nie uciekl do jutra z glowy.
  11. Mam cicha nadzieje ze jutro pojade tam ostatni raz i wroce z sunia i szczeniakiem.
  12. Nie ma sensu oddawac ludziom psa gdzie nie zaiskrzylo, nie chcemy takich adopcji ze po jakims czasie psa znow trzeba odbierac i robic psu z mozgu wode.
  13. Jesli nie bedziesz mogla wziasc mamy auta to ja mysle ze do mojego tez wejdzie trzeba tylko pomyslec przewrocic tylne siedzenia i napewno dam rade. Tu chodzi tylko o ciezar klatki dlatego nie moge sama jechac bo klatka jak dla mnie samej jest za ciezka.
  14. Ulenko daj znac na czy bedziesz mogla ze mna pojechac do Libiaza do pani wet po klatke pulapke dla suni. Umowilam sie z pania wet na godzine 17.00 w Libiazu bo tak konczy prace, niestety przed praca nie mogla sie spotkac.
  15. Cioteczki szkoda ze nie mamy jeszcze jednego Batmanka bo na Allegro Batmanek ma dwoch obserwatorow? Jak bedzie ktos dzwonil w sprawie jego adopcji to berzcie numery telefonow zawsze moga sie przydac dla innej bidy.
  16. Przeciez ona jest taka sliczna dlaczego do tej pory nikt jeszcze jej nie wypatrzyl. :-o Wierze ze to tylko kwestia czasu i sunia napewno znajdzie domek.
  17. Zdzwonie sie z pania wet i pozniej ustalimy reszte.
  18. Postaram sie dzis pozyczyc te klatke pulapke na lisy jest duzo wieksza trzeba by ja tam zawiezc i sprobowac jeszcze na te klatke bo noce chlodne na dodatek dzisiaj pada i sunia napewno w swoim legowisku ma mokro a tym samym maly tez ma mniejsze szanse na przezycie.
  19. No to uwazaj bo ja tez chcialam tylko raz a wyszlo dwa. Oprocz tego tez w zyciu nie udalo mi sie niczego wiecej rozmnozyc ale tez tego nie planowalam.
  20. Slicznie bea ja takiego bym nie wymislila. Gratuluje chomiczki zamiast chomika no i tak wymyslnego imienia.
  21. Jak mi sie uda to moze w sobote po poludniu po nia pojade, bo caly czas nie moge o niej przestac myslec.
  22. bea czego ty sie obawiasz, czyzbys nie widziala jak nasze pieski schodza na ogloszenia jakie daje Ulka jak cieple buleczki.Od telefonow sie opedzic nie mozemy. I nie zapeszajmy ale parowka tez pojdzie. Spoko.
  23. Przyjdzie czas i na Koffi, ona jest taka zabawna na tych fotkach ze ktos w koncu musi sie w niej zakochac.
×
×
  • Create New...