Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. ONE TYLKO ROZSIEWAJĄ ZAPACHY:evil_lol:. a KTÓRAŚ ZJADA KUPĘ :p
  2. Ciotka jeszcze siedzi z Balbinką na kolanach przed komputerem i wącha straszne bąki:cool3:. Malwinka śpi z moim mężem.:lol:
  3. jemu koniecznie trzeba pomóc!
  4. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2145/dsc00168qn7.jpg[/IMG] Malwinka na kolanach. [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9291/dsc00169jb3.jpg[/IMG] obie dziewczynki razem. dopiero teraz poczuły się bezpiecznie i całe popołudnie śpią.
  5. [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5206/dsc00160ep5.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/79/dsc00163ft6.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3907/dsc00166oh3.jpg[/IMG] Balbinka. Czy ona nie ma coś z mopsika? Dla określenia wielkości na jednym zdjęciu postawiłam za nią kubeczek.
  6. Jakiś czas temu pixie miała dwa sprawdzone-chyba domki dla młodych dobek.
  7. No to 1000 lat, 10000 lat!!!!:lol:
  8. I co dalej? ....................
  9. Tak mi szkoda tej suni.
  10. Ja tez się cieszę!!!! Tym bardziej,że to nie słodki szczeniaczek ale dorosły piesek, którego los boleśnie doswiadczył. Cały czas trzymam kciuki za małego.
  11. Sunieczki są przesłodkie:loveu:. Malwinka jest mniejsza i nakolankowa, daje buziaczki. Chodzi z głowka w górze i patrzy w oczy.Jest przekochana. Balbinka jest większa i zachowuje większy dystans ale tez chce być blisko. Zaczepia małą. Ogólnie, straszne z nich piszczałki a głosy mają takie ze ho, ho.;)
  12. To dobrze,że choć dwie są bezpieczne.
  13. Balbinka i Malwinka już są u mnie. To naprawdę straszne maleństwa. Moim zdaniem one mają juz z 8 tygodni. są bardzo ruchliwe i sprawne. Jedna zeskoczyła z wersalki a druga usiłowała zejśc ze schodów. Biedaczka zleciała ale na szczęście miała miękkie lądowanie na poduszkę do koszyka Freda. Jesteśmy po kąpieli to nie był smrodek ale smrodzicho. Sznurek i Misiek tak nie śmierdzielli albo juz nie pamiętam;)[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8905/dsc00154zo0.jpg[/IMG]
  14. Ja też dzis będę miała małe cudeńko:lol:
  15. No nareszcie!!!!!! Ciotka jest!!!:lol:
  16. nikt do maluchów nie zajrzał!
  17. może napisz w tytule prośbę o pomoc w utrzymaniu maluchów. Bo z domem tymczasowym krucho:shake:
  18. mogę tylko podnieść...............................
  19. Maluszki w górę!!!!!! Po domki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:razz:
  20. To blizny czy zmiany skórne?
  21. piękny!!! ale mi banerki nie wchodzą:shake:
  22. Cuda!!!!!! Szybko po domki........................
  23. Jak się czuje bidulek?
×
×
  • Create New...