-
Posts
16165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by auraa
-
Szczeniaki i kociaki pani JoliB KOCI KATAR PILNIE POMOC NA CITO!!
auraa replied to paros's topic in Już w nowym domu
jEŚLI TO SĄ SZCZENIAKI KTÓRE BYŁY W URSUSIE, TO TO CZARNE JEST WYJĄTKOWO MĄDRE. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
auraa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
TO SMUTNE, STARYCH PSÓW NIKT NIE CHCE:shake: -
stary ale jary...;)
-
Dusieńko do domu!
-
2 szczeniaczki w typiepinczerka,pilnie DT/DS inaczej czeka je śmierć
auraa replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
malutki w górę! -
2 szczeniaczki w typiepinczerka,pilnie DT/DS inaczej czeka je śmierć
auraa replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
podnoszę maluchy! -
[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6047/p9100567.jpg[/IMG] wyczesywanie! Kto chce wkład do poduszki? Kiedy Łanieczka miała dość zaczęła lizać elmirę po rękach :loveu: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9373/p9100570.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6292/p9100558.jpg[/IMG] Jesienny pies w jesiennym krajobrazie. Czyż nie pięknie?
-
Ja nie wierzę, że ona ma tyle lat. Zęby mogą być w takim stanie od jedzenia. Wcześniej nikt jej karmy nie kupował.[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1244/p9100532.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4926/p9100534.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1416/p9100556.jpg[/IMG] Na ostatnim zdjęciu ma ładną postawę ale się poruszyła:cool3:
-
Dalej to już tylko, spacer, mizianko, pochwały i wyczesywanko. :loveu:[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1633/p9100541.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/61/p9100545.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2103/p9100546.jpg[/IMG] Łania tak potrzebuje akceptacji. Od elmiry przechodziła do mnie domagając się głaskania.
-
Łanieczkę zabrałyśmy na długi spacer. Na początku była trochę zdezorientowana ale potem było wspaniale!:lol: Łania pięknie chodzi na smyczy. Elmirze nie urwała ręki, choć ma trochę siły. Pierwsze kroki skierowała w zarośla i dorwała się do trawy.[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9392/p9100535.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2065/p9100536.jpg[/IMG] Oczywiście potem był odruch wymiotny:p
-
Jestem:-o. Migrena na dwa dni wyłączyła mnie z życia. Nie wiem jak mam reklamować Łańkę. To taka łagodna i kochana sunieczka. Kiedy pojechałyśmy oczywiście była w budzie. Pani Maria ją wywołała i Łanieczka wyszła trochę niechętnie. W międzyczasie zakumplowałyśmy się z Beniem. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2148/p9100510.jpg[/IMG] Benio jest w lepszej kondycji niż kiedy go wcześniej widziałam. Machał ogonkiem i podchodził po głaski. [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/14/p9100516.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6889/p9100525.jpg[/IMG] Nie wiem czy Benek ma swój wątek? Jest wspaniały. Jednak cały czas boi się chodzenia na smyczy.