Swiat jest bardzo mały! Sunia ma być członkiem rodziny mojego byłego wychowanka. Pani jest miła i spokojną osobą. Mieli juz sunię ze schroniska w Milanówku, pokazywali mi jej zdjęcia. Mają 3 pokojowe mieszkanie więc miejsca jest wystarczająco. Sunia nie będzie musiała być długo sama w domu co też jest istotne. Trzymam kciuki.:lol: