Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Dzień dobry mały. Jak się chłopak sprawuje?
  2. Dzięki w imieniu Tolusia!
  3. Dziewczyna wstydliwa. Nie chciała, żeby chłopaki ją podglądali;) Dziś dostałam podpisaną umowę od trans_b. Umówiłam się, że podpisana przeze mnie, pojedzie z Trusią.
  4. Cioteczki, potrzebne są pieniązki za sierpień. Choć po 5zł.
  5. Dzień dobry maluchu!
  6. No i cisza....................
  7. Mojego Atosika niewiele osób lubi, bo na wszystkich szczeka. Dla nas jest cudowny, choć nie jest psem nakolankowym. Ratlerki mają swój charakter ale przy swojej wielkości muszą takie być.
  8. dobry wieczór malutka. Rozmawiałam wczoraj z Panią o której pisała Gajowa. Jeden z jej psów jest ciężko chory. Dziś w nocy oglądał go dr Sterna. Mały stracił czucie w tylnych łapkach. trzymajcie mocno kciuki za jego zdrowie.
  9. Podnoszę malutkie. A mają ogłoszenia?
  10. Co tu tak cicho?
  11. No właśnie, bez ogłoszen ani rusz!
  12. Nikt nie zajrzał? Nikt nie zadzwonił...............:shake:
  13. oj jak dobrze,że jest odzew. Cały dzień myślałam jak pomóc.
  14. Niedobrze....................
  15. Czy będą zdjęcia małej?
  16. Oby, oby....................
  17. Wszystkim formalnościom stało się zadość. Teraz Trusię czeka trudny zabieg sterylizacji a potem do domu!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
  18. Idę do szpitala i nie biorę tymczasów. Ale mocno trzymam kciuki za sunieczkę. MÓj Atosik wazy ok.3kg i prawie go nie widać. Jak można skrzywdzić takie malenstwo?
  19. No i co ? Ciotki dogadałyście się?:lol:
  20. Czekamy na informacje:roll:
  21. Czekam na wizytę!
×
×
  • Create New...