Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Czekamy na zdjęcia!
  2. nie mogłam sie doczekać informacji.........
  3. wykup pakiet ogłoszeń na bazarku. Tu wszyscy zapsieni na maksa. Psiaki są śliczne, więc szybko znajdą domy. Tylko trzeba je ogłaszac gdzie się da..........
  4. czekam z niecierpliwością na wieści...........
  5. o kurcze, to się będzie długo goiło. Czy nie ma tam biura, żeby mogła w kołnierzu czekac na tymczas?
  6. no, to czekam na wiadomości!
  7. wczoraj zaczęłam czytać tekst ale po lekach padłam!
  8. Dziękuję!!!!!!!!!!!!
  9. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211909-Bazar-OG%C5%81OSZENIOWY-otwarty-na-nowo.-NIE-PRZYJMUJE-ZAM%C3%93WIE%C5%83-Trwa-realizacja..."]http://www.dogomania.pl/threads/211909-Bazar-OG%C5%81OSZENIOWY-otwarty-na-nowo.-NIE-PRZYJMUJE-ZAM%C3%93WIE%C5%83-Trwa-realizacja...[/URL] Napiszę na wątku bazarowym,że zamawiam ogłoszenia dla Vikuni. Potrzebne zdjęcia i tekst.
  10. Rozliczenie w pierwszym poście. [B][COLOR=red]Brakuje 126zł[/COLOR][/B] [COLOR=black]Proszę o wsparcie!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]
  11. pokaz się mała. Ona ma ogłoszenia? Mam zarezerwowany na bazarku jeden pakiet , który miał być dla Trusi. Mogę odstąpić Vikuni.
  12. No i Astaroth sprowadziła nas na ziemię!!!!!!!!!!!;) zrobię rozliczenie. Ciotki wspomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Szarutka jest bardzo podobna do Łani, która znalazła wspaniały dom. I Szarutce się poszczęści.
  14. Na pewno. Jestem w stałym kontakcie z "ciocią" Tolusia. Teraz Chłopak musi się zapoznać z Kikunią. Jestem ciekawa jak przebiegnie to spotkanie.:lol:
  15. podnoszę. Niestety nie mogę wziąc go na tymczas. Gdzie on teraz jest?
  16. Dobry wieczór malutka. Gzie ten twój człowiek? Jeszcze nie wie ,ze tu jesteś.
  17. podnoszę watek.
  18. Taka mała pewnie znalazłaby tymczas. Szkoda, że musi siedziec w schronisku.
  19. Wieści z domu Tolusia. Śliczny, ładniejszy niż na zdjęciach, bardzo mądry. Pięknie przespał całą noc na swoim posłanku. Niczego nie zaznaczył. Zapoznał się z kolegami i sąsiadami a teraz jest na działce i łapie muchy! Państwo są bardzo zadowoleni.:lol:
  20. miałam nadzieję, że sprawy ruszyły do przodu a tu klapa!
  21. niestety idę do szpitala, stare dolegliwości.....................
  22. Z Warszawy do Bydgoszczy.
  23. Po prostu uwielbiam takich ludzi:shake:
  24. z Torunia tak. Czekam z Warszawy. Obawiam się, że w nocy trans_b nie będzie chciała odbierać psa.
  25. Trzymajcie mocno!
×
×
  • Create New...