-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
FILUTEK , psi podrostek. Zwrot ze schroniskowej adopcji...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B] w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną.. Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…? Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [IMG]file:///C:/Users/basia/AppData/Local/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG] Z kotami to ponad 40 zwierząt ! Stoimy pod ścianą. Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle. Tylko co z nimi? [B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę.... -
[B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B] w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną.. Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…? Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [IMG]file:///C:/Users/basia/AppData/Local/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG] Z kotami to ponad 40 zwierząt ! Stoimy pod ścianą. Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle. Tylko co z nimi? [B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę....
-
[quote name='madziakato']Podeślijcie nr konta, na dniach wspomogę drobnym wsparciem.[/QUOTE] Ogromnie Ci dziękuję, bardzo, bardzo . Konto jest w 2-gim poście, ale b.proszę; [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe; szczeniaczki[/I][/FONT][/B][/COLOR]
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B][/SIZE] [SIZE=3]w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. [/SIZE][SIZE=3]I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną..[/SIZE] [SIZE=3]Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…?[/SIZE] [SIZE=3]Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [/SIZE]:-( [SIZE=3]Z kotami to ponad 40 zwierząt ![/SIZE] [SIZE=3]Stoimy pod ścianą.[/SIZE] [SIZE=3]Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle.[/SIZE] [SIZE=3]Tylko co z nimi?[/SIZE] [SIZE=3][B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. [/SIZE] [SIZE=3]Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę....[/SIZE] -
Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!! w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną.. Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…? Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. :-( Z kotami to ponad 40 zwierząt ! Stoimy pod ścianą. Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle. Tylko co z nimi? Stowarzyszenie dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę....
-
[SIZE=3][B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B][/SIZE] [SIZE=3]w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. [/SIZE][SIZE=3]I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną..[/SIZE] [SIZE=3]Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…?[/SIZE] [SIZE=3]Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [/SIZE]:-( [SIZE=3]Z kotami to ponad 40 zwierząt ![/SIZE] [SIZE=3]Stoimy pod ścianą.[/SIZE] [SIZE=3]Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle.[/SIZE] [SIZE=3]Tylko co z nimi?[/SIZE] [SIZE=3][B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. [/SIZE] [SIZE=3]Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę....[/SIZE]
-
[SIZE=3][B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B][/SIZE] [SIZE=3]w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. [/SIZE][SIZE=3]I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną..[/SIZE] [SIZE=3]Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…?[/SIZE] [SIZE=3]Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [/SIZE]:-( [SIZE=3]Z kotami to ponad 40 zwierząt ![/SIZE] [SIZE=3]Stoimy pod ścianą.[/SIZE] [SIZE=3]Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle.[/SIZE] [SIZE=3]Tylko co z nimi?[/SIZE] [SIZE=3][B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. [/SIZE] [SIZE=3]Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę....[/SIZE]
-
[SIZE=3][B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B][/SIZE] [SIZE=3]w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. [/SIZE][SIZE=3]I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną..[/SIZE] [SIZE=3]Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…?[/SIZE] [SIZE=3]Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [/SIZE]:-( [SIZE=3]Z kotami to ponad 40 zwierząt ![/SIZE] [SIZE=3]Stoimy pod ścianą.[/SIZE] [SIZE=3]Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle.[/SIZE] [SIZE=3]Tylko co z nimi?[/SIZE] [SIZE=3][B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. [/SIZE] [SIZE=3]Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę....[/SIZE]
-
[QUOTE]Chyba rzadko udaje się donieść kąsek do własnych ust. ;-)[/QUOTE] Lekko nie jest. Zwłaszcza mąż ma z tym problem, bo gapa z Niego. Nie jeden raz sierściuchy podprowadziły mu śniadanko. [QUOTE]Mam na DT sunię nie chodzacą, na wózku, niby można operować,ale... Jest starszą panią (12 lat), chore serce, wątroba-nie wiem,czy przeżyje narkozę-nikt nie da gwarancji,że sie wybudzi...Już kiedyś Energy mi o Lolusiu opowiadała, był wtedy jeszcze na wózku-a teraz chodzi sam...może wynajdę sposób na pomoc Zośce?[/QUOTE] [B]Hope2,[/B] jesteś dla mnie bohaterem.To, że Lolo jest u mnie, to czysty przypadek. Nie wiem, czy świadomie podjęłabym takie wyzwanie. A Ty to zrobiłaś. Pokaż nam swoją Zośkę.Co mówią weci? Jest nadzieja że stanie na łapki? Głupio tak "doczepić się" do Twojego bazarku, skoro Twoja sunia też jest w wielkiej potrzebie. Adres do wysyłki pieluch już wysyłam. [B]Winter7[/B], bardzo, bardzo dziękuję za pamięć.
-
[quote name='tanitka']wspomnijmy, Pompon z BB znalazł kochający dom na Mazurach i tak krótko się nim nacieszył. :( Pamięć o nim w jego ostatnim domu wciąz życje. Tanitko, to Ty mu ten cudowny dom znalazłaś i dałaś azyl na czas "chorowania ". Dzięki Tobie umarł kochany. Tylko tak jak piszesz; żal że tak krótko.:-(
-
Mamy do adopcji tę oto piękną , 10 m-czną sunię. Obecni właściciele nie mogą jej zatrzymać i prosili o znalezienie domu. Przekonaliśmy ich ,by przed ew. wydaniem ją wysterylizowali, a my spróbujemy 'odzyskać" te wydane na sterylkę pieniadze od nowych właścicieli. I tak się stało. Sunia 'po znajomości", bo za 300 zł została wysterylizowana. Było od lata ok. 5-6 całkiem fajnych telefonów. Domy z ogrodem, często nowe.Ludzie zamożni. Każde napomnienie o kosztach sterylki zamykało temat, mimo że uświadamiałam dzwoniących że i tak by ich to czekało. Dziewczyny, wasze sugestie są słuszne, tyle że w życiu wychodzi to całkiem inaczej. Przy adopcji zawsze prosimy o wsparcie,do umowy dołaczamy ulotki inf.z nr.konta i tekstem że każda najmniejsza wpłata,pozwoli uratować kolejne ,bezdomne zwierze. I nic..Jak do ściany. I jakąś smutną regułą jest, że prędzej wesprze jakaś nie koniecznie zamożna osoba, niż dom gdzie 'złote klamki". [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1328/09hb.jpg[/IMG]
-
[quote name='Hope2']zapisuje wątek[/QUOTE] Witamy w[B] Lolusia ..[/B]. Myślałam, że kolejny kurdupel nie zrobi różnicy. Frakcja geriatryczna stada przyjęła malucha ze spokojem, ale nie reszta. Kurduple toczyły między sobą regularną bitwę o wszystko .Nieustany jazgot i warkoty. Na szczeście 'Cudak' wrócił już do swojej tymczasowej Pańci, a u mnie jak w domu Rabina... [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4227/frgd.jpg[/IMG]
-
Z Lecznicy w której leczymy większość naszych zwierzaków (Przych.Weterynaryjna"AS" Bielsko-Biała), po zakończonym miesiącu otrzymujemy fakturę i jako załącznik zestawienie usług gdzie są z imienia wymienione poszczególne zwierzaki i motyw konsultacji. I są rubryki; leczenie/hospitalizacja,ilość dni, żywienie, szczepienie,odrobacz,odpchlenie,sterylizacja,bad.laborat.itp. i koszt poszczególnych usług. Podaj proszę swój adres e-mail, to wyślę skan załącznika.Zobaczysz,czy na coś się przyda? Tyle tylko, że nie wszystkie te zwierzaki mają wątki na dogo.Brakuje na to czasu.Zwłaszcza że większośc podopiecznych to koty i to one generują największe koszty; i utrzymania i leczenia. W tej chwili nie mamy jeszcze faktur za wrzesień i pażdziernik.(Zostaną wystawione, po opłaceniu sierpniowej) ,więc trudno będzie zrobić imienne zestawienie Postaram sie przejrzeć pouzupełniać (zwłaszcza pouzupełniać) i zebrać 'do kupy" choćby moje psie wątki. Np. ten poniżej.Wszystkie trzy chłopaki zostały wykastrowane, zaszczepione, ale jak dziewczyny mi trochę 'zmyły głowę', to już nie odważyłam sie prosić o pomoc ... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243846-Trójka-niskopiennych-dziarskich-chłopaków-do-pokochania-Pomóżcie-wyszykować[/URL] Sunia[B] Pętelka,[/B]już wysterylizowana ,z uporządkowanym uzębiem i na tymczasie, nie ma wątku,tak jak wysterylizowana i z ropomaciczem [B]Pudlisia[/B] która poszła miesiąc temu w świat. A obie suczki zostaną wymienione w jesiennych fakturach. Doba za krótka, żeby to wszystko ogarnać... [B]Sierpniowa faktura;[/B] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9463/ldjl.jpg[/IMG] [B]Nasza Lecznicowa codzienność. Zdjęcia z minionego piątku i to nie wszystkich kociaków, bo lampa padła..[/B] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8748/4c50.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/958/cg3b.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8018/90xe.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6875/baa.JPG[/IMG] [B]Kolejny kaszlący burasek... [/B][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4203/o72x.jpg[/IMG]
-
Byłyśmy na dzisiaj umówione z "Panem". Załadowałyśmy samochód 'darami' zebranymi w szkole w Dąbrowie G. Niestety, chałupa zamknięta na cztery spusty. Ręce opadają. Szczekanie w chałupie jakby słabsze, jakby psów było mniej...??? Dla szczeniula suczki (biało-rudej) mamy fajny dom w Kętach. Do dzisiaj miały wyróżnione ogłoszenie.. [URL]http://tablica.pl/oferta/uratuj-przed-nedza-daj-dom-szczeniaczkowi-ID3YrPz.html[/URL] No i nic z tego...Biedne psy.
-
[INDENT] [SIZE=3][B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B][/SIZE] [SIZE=3]w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. [/SIZE][SIZE=3]I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną..[/SIZE] [SIZE=3]Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…?[/SIZE] [SIZE=3]Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [/SIZE]:-( [SIZE=3]Z kotami to ponad 40 zwierząt ![/SIZE] [SIZE=3]Stoimy pod ścianą.[/SIZE] [SIZE=3]Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle.[/SIZE] [SIZE=3]Tylko co z nimi?[/SIZE] [SIZE=3][B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. [/SIZE] [SIZE=3]Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę.... [/SIZE] [B]Nikaragua, pamela55,Poker, kaduniu...dziękuję Kochane za bazarki ![/B] [/INDENT]
-
[quote name='Poker']Ale śmiesznota, cudny.Loluś poczuł konkurenta . A czyj Ci on ?[/QUOTE] Niczyj.:shake: Właściciele oddali do schronu :mad: [B]Kasi[/B]a która jest tam wolontariuszką wypatrzyła cudaka i zabrała. Po wekendzie wróci do Niej na tymczas i...szukamy domu.
-
[quote name='Poker']I jak kolanko? Może by z Lolusia okłady zrobić? ma cieplutkie futerko.[/QUOTE] [B]Lolo[/B] naburmuszony i przyklejony nie tylko do kolanka , bo konkurent w domu zagościł. Ciupeństwo takie. Długaśne, cienkie jak szparag. Wyciągniety przez Kasię ze schronu. Miał na sobie same zdredziałe placki. Kasia go z grupsza opitoliła, jeszcze tylko łepek do roboty został . Wczoraj było u mnie nerwowo ( 7-my pies), ale dzisiaj da się wytrzymać. Koty tylko gdzieś poznikały. [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5493/k70q.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7843/pjm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2405/wzjz.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4273/jpyy.jpg[/IMG] Całe szczęście że pobędzie u mnie tylko kilka dni, bo już go kocham...
-
[quote name='ona03'][B]Togusiu [/B]jak kolano, ma kto gadzinie zmieniać pieluszki.[/QUOTE] Tiaaa, kolejka się ustawia.:razz: Żyję [B]Oneczk[/B]o jakoś. Marnie raczej. Same problemy...
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
A ta smukła blondyna to kto?:razz: -
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Cudna jest ! Mnie tam się podoba.:razz: Na tym zdjęciu, faktycznie jak owieczka.:evil_lol: Ogłaszajcie Ją na Zakopane.;) [URL]http://img826.imageshack.us/img826/3113/6g4f.jpg[/URL] -
[quote name='UlaFeta']Mysle,ze jakby byla jednym psem w domu to by dalo rade to ogarnac.:lol:[/QUOTE] "Da radę ogarnąć" i przy 6-ciu psach i 3 kotach . Wierz mi.....:razz: Dawno tu nie byłam i jestem pod ogromnym wrażeniem postępów Franeczki. Dziewczyny , moje uznanie ! Ufam że jakimś cudem znajdzie się kasa na dalszą rehailit. i że będzie jeszcze lepiej...
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziadeczkowi zabłysnął promyk nadziei, na osobistego ludzia i...zgasł. Państwo w słusznym wieku szukali pieska starszego, schorowanego, którym sie trzeba opiekować... [B]Marcelek [/B]bardzo im sie spodobał, ale syt. rodzinna Państwa niespodziewanie sie skomplikowała no i klops.... Czekamy, a nuż się "odkomplikuje". -
Kolano mi wysiadło.[B] Oneczko[/B] ratuj !!!!:placz: Jak nie popuści,[B] Lolek [/B]znowu się przejedzie [B]1000 km [/B]. Niestety, moje kolano ma z Lolkiem dużo wspólnego. Całą toaletę ; zmiana pieluchy, mycie, wycieranie pupy robię jak pokutnik,na klęczkach. Nie potrafię inaczej. Chyba [B]Mikuś Haln[/B]y z lekka się przyczynił do mojego inwalidztwa ... . Od czasu jak go uczyniłam szczerbatym gdy to wet. usunął mu 4 zęby, chłopak nie ten sam. Poweselał, bryka jak kozica, tak mnie walnął z zaskoczenia w kolano, że mi się chyba wygięło w drugą stronę. Najgorzej rano. W ogóle zgiąć się nie chce...buuu....
-
[B]Oncia [/B]własnie w trakcie kopania dołków pod tulipany. W którymś się okopie....:razz: A tak patrząc na fotki z ostatniej imprezy w W. Jak to tak; zasiurany kundlich rozwala sie po fotelach a arystokratycznego pochodzenia Pan Aschi w parterze....???:crazyeye: [URL="http://imageshack.us/a/img69/628/xabf.jpg"]http://imageshack.us/a/img69/628/xabf.jpg [url]http://imageshack.us/a/img39/654/kf1m.jpg[/url] [/URL]