-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Ależ tu się podziało. :lol: Nareszcie coś pozytywnego dzisiaj...
-
[quote name='rozi']Pestka ma los od [B]MikAga[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca?p=21992242#post21992242[/URL][/QUOTE] Widziałam , widziałam...:sweetCyb: Ta nasza [B]Aga[/B] jest niesamowita. Brak słów ...
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozi']Zawiadamiam uprzejmie, że MikAga gra dla marcelka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca?p=21992242#post21992242[/URL][/QUOTE] Niesamowita jest ta Nasza[B] Aga[/B] !!!!:roll: Buziaki wielgachne !!!!!:loveu: -
Co do wieku, to muszę sprostować. W Krakowie ocenili na 8-9 lat. W schronisku natomiast figurowała jako pies urodzony w roku 2000 i taka jest data na wypisie.
-
[quote name='ona03']To się poszczęściło [B]Ryszawej Pesteczce [/B]:loveu:, żeby jeszcze domek do końca lata....[/QUOTE] Oj tak. Jest przemiła, bez problemowa. Kocha koty. Takie jeszcze zdjęcie brzuszka znalazłam; [IMG]http://images62.fotosik.pl/789/353260101af6a724med.jpg[/IMG]
-
[quote name='malagos']To była i sterylizacja, i operacja tych guzów za jednym zamachem?[/QUOTE] Sunia nie została wysterylizowana, Schroniskowy wet. sam przyznał że byłoby to zbyt duże obciążenie. Dzisiaj w Krakowie została wyoglądana w tamtejszej Lecznicy. Jej wiek oceniono na 7-8 lat.:roll: Jest w bardzo dobrych rękach. Lepszy tymczas nie mógł się małej trafić.;)
-
[QUOTE]Togaa, jaką Pestka ma książeczkę, schroniskową, czy własną?[/QUOTE] Wydana została ze schroniskową. A kiedy rodzinka przyprowadziła sunię do schronu? Jak długo tam była? [B]Pokerku![/B] sunia pojechała do bezpłatnego DT do Krakowa . Może tam zostać do końca lata. Niestety, wcześniej czeka ją operacja drugiej listwy, gdzie też są guzy.
-
[B]Lolusiowi[/B] bardzo się babcinka podobała... [IMG]http://images65.fotosik.pl/781/a8d9e842759745f2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/779/8b45fb53c6637269med.jpg[/IMG] Wczoraj trzeba było wrócić na chwilę z malutką do schronu, na oględziny brzuszka; [IMG]http://images65.fotosik.pl/781/9c3114c1dade1640med.jpg[/IMG]
-
[QUOTE]Neska miałaby mieszkać na podwórku :angryy: oczywiście nie na łańcuchu jak to pani powiedziała z wielkim zadowoleniem oczekując akceptacji :mad:[/QUOTE] tiaaa... znam takie telefony. Ręce opadają.:mdleje:
-
PESTECZKA – niewielka , mocno starsza sunia wypatrzona w schronie gdzie trafiła po śmierci właścicielki. Przez kilka miesięcy jakoś dawała sobie radę, ale potem przestała wstawać, nie ruszała się. Po interwencji, zajął się Nią schroniskowy wet. Tydzień temu przeszła unięcie całej listwy mlecznej. Dochodziła do siebie w schroniskowym "szpitaliku" , a nas bolało serce że wróci do ogólnych boksów. No i udało się. Sunia od wczoraj jest pod naszą opieką. To przemiłe, łagodne stworzonko kochające cały Świat. Świat ciszy , bo Pesteczka nie słyszy, ale w Jej wieku to przecież przydadłość wielu psiaczków. Rozpaczliwie szukamy babcince domu, choćby tymczasowego... 29.04.2014r. Do Pesteczki uśmiechnęło się szczęście. Szybko znalazła Tymczasowy Dom u Aśki w Krakowie, a właściwie to Domek znalazł Pestkę na fb. Nie mogła lepiej trafić. Aśka działa w jednej z najlepszch kocich fundacji ('Czarna Owca Pana Kota"). W krakowskiej Lecznicy ,sunia przeszła zabieg usunięcia drugiej listwy mlecznej i sterylizacji. (Do zapłacenia mamy 567,11 zł.) Sunia pięknie sie goi i pod troskliwą opieką wraca do zdrowia. Nadal szukamy malutkiej Domu Stałego. Nr konta dla osób , które chciałyby wesprzeć PESTECZKĘ: Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych 43-300 Bielsko-Biała 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220 tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla Pestki Kontakt; [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>, tel; 502329612, Rozliczenie; - 567,11 zl...........usunięcie drugiej listwy i sterylizacja (Lecznica Kraków)15.04.2014 +100,00 zł............MikAga , 02.05.2014 r. +400,00 zł............taks , 5.05.2014 r. +185,00 zł ...........bazarek cegiełkowy Pameli555 ,12.05.2014 + 15,00 zł.............Figunia 13.05.2014 + 100,00 zł...........MikAga 16.07.2014 [FONT=&]_____________[/FONT] +232,11 zł Zdjęcie ze strony wolontariuszek schroniska
-
Dla psa z problemami skórnymi potrzebny EQUORAL. Może to być końcówka leku, chodzi o sprawdzenie czy zadziała ?
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozi']Dla Pętelki gra również [B]Besia11.[/B][/QUOTE] Kochana [B]Besia11 !!![/B] :loveu: Wczoraj trzy tlelefony w sprawie malutkiej. Jeden wcześniej poprzedzony korespondencją poprzez [B]Tablicę.[/B] W rozmowie wyszło że żadne zwierzaki u tych ludzi nie mają wstępu do domu. W lecie garaż, w zimie kotłownia.... Pani aż się żachnęła, gdy usłyszała że Pętelka to pies na kolanka,fotele, do rozpieszczania i kochania. Drugi telefon od Pani która własnie straciła 16-letniego mikro-psiaczka. Szuka następcy do blokowego mieszkanka ; spokojnego, zrównoważonego, cichutkiego, a Pętelka taka nie jest. To kręcidupcia , a japę drze że hej ! Jak każdy szpic; zakochana we własnym głosie. No i znowu odezwała się miła Pani mieszkająca wysoko ' w górach". Domek bez ogrodzenia , niestety. -
PESTECZKA – niewielka , starsza sunia wypatrzona w schronie, gdzie trafiła po śmierci właścicielki. Nie wstawała, nie ruszała się. Po interwencji, zajął się Nią schroniskowy wet. Usunięta została cała listwa mleczna. Aktualnie dochodzi do siebie w schroniskowym "szpitaliku" . PESTKA z każdym dniem nabiera ochoty do życia. Nie chcemy, by wróciła do ogólnych, zewnętrznych boksów .Swoje już wycierpiała. Rozpaczliwie szukamy sunieczce domu, choćby tymczasowego... [IMG]http://images63.fotosik.pl/770/46e367f59ac8b95emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/772/fba86afacd35b58amed.jpg[/IMG]
-
[quote name='Poker']Melduję ,że utarg z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251218-Torby-torebki-kosmetyczki-na-Braci-Mniejszych-do-04-03-g-22?p=21906818#post21906818[/URL] w wysokości 280 zł został dziś wpłacony na konto SBM.[/QUOTE] Potwierdzam z wdzięcznością i z serca dziękujemy !!!! Na konto Stowarzyszenia wpłynęło 14.III.2014r. z Pokerowego bazarku aż[B] [SIZE=3]280,00 [/SIZE]zł [/B]!!!!!:multi::multi::multi:
-
[quote name='Malgoska']kurczę Loluś to dla Ciebie te żywe modelki i modele :)[/QUOTE] W łebku mu się przewróci jak nic... [B]Lolo[/B] dzisiejszy ; [IMG]http://images65.fotosik.pl/771/c602982d98d42205med.jpg[/IMG]
-
A to zdjęcie z soboty , z nowego domku :-) [IMG]http://images64.fotosik.pl/772/0a1c92f647bf7e3cmed.jpg[/IMG]
-
FILUTEK , psi podrostek. Zwrot ze schroniskowej adopcji...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Filuta [/B]czeka zmiana image . Lada dzień będzie miał nową , profesjonalną sesję zdjęciową, nowy tekst do ogłoszeń ,nowe imię. Spróbujemy na Wrocław, Kraków. -
[quote name='ranna']Malutka już jest u mnie, przywiozłam ją wczoraj. Podróż, kąpiel (musiałam) wszystko ok. O 21 była na ostatnim spacerku. Dzisiaj po piątej zrobiłam jej pobudkę, w pokoju czysto. Wrócę z pracy to dokładniej ją obejrzę, wczoraj nie było na to czasu. Pojechałam zaraz po pracy po nią, a w domu też miałam co nie co do zrobienia. Jest fajniusia, bezbronna. Nie zna schodów ale dokładnie sprawdzę to dzisiaj. A może chciała żeby ją nosić;)[/QUOTE] Jejku, jak cudnie że już bezpieczna ! ranna......:calus:
-
[quote name='Nikaragua']Togusiu coś się słabo odgruzowałaś, bo znów masz przepełnienie w skrzynce. Czy jakieś podróże i spotkania się szykują?[/QUOTE] Takie były plany na najbliższą niedzielę, ale nadal cisza pod ogonkiem [B]Togulki. [/B] Cieczki jak nie ma tak nie ma.:shake: [QUOTE][INDENT] [B]Togusiu[/B] chciałaś zgubić :mad: [B] Lolcia [/B] :loveu: [/INDENT] [/QUOTE] Tiaaa...;) Matko jedyna, co by się działo ????
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy te kropelki cosik zdziałają.?:razz: Zadzwoniła miła Pani ze Skoczowa. Posiada małe gospodarstwo, kury, kaczki....., a Pętelka miałaby tego doglądać. :roll: W rozmowie, kilka razy padło pytanie ' a czy aby ten pies jest zdrowy?" hm.... -
Pod palmami darmozjady się wylegują....! Pozazdrościć !
-
[B]Zuzia[/B] koneserem[B] SZTUKI [/B]....:lol: [IMG]http://images62.fotosik.pl/745/a5bac2de63fd3cbdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/745/6c03ad54891cdbecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/745/e280564ae28748cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/745/4a6235305f0547c7med.jpg[/IMG]