[quote name='Hund']Jestem Szarik dzisiaj pierwszy raz ;) wysyŁam wŁaśnie bazarkowe Pw. Mam ciężki okres , masę problemów i zaŁatwień, pracuję po 10 godzin dziennie Myszak mi umarŁ wykrwawiŁ się , zastrzyki nie pomogŁy :( ach szkoda gadać .[/quote]
Tak czułam,że cos jest nie tak...!!!
Ola...bardzo Ci współczuję....
bardzo.......!!!!