-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='oktawia6']oj ja już widzę jakby był po liftingu-jak potem z moimi było na spacerach: "oj pani to chyba po wystawach chodzi z tymi pieskami" a ja no : "tak tak! po Krzyczkach chyba:cool1:" przecież Orzeszek po kąpieli i wyczesaniu dobrym osprzętem wyglądałby jak Szpic Mniaturowy! miłośnicy rasy z grypy 9-tej - wstydżcie się![/quote] Gwoli ścisłości,cichutko nadmieniam że to grupa V-ta....:razz: I wstyd mi...naprawdę..:oops::oops::oops: Zajrzę wieczorem na forum "szpicow wilczych" ,gdzie goszczą również sympatycy i hodowcy pomeranianów.Umieszczę wątek malucha w adopcjach..
-
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
togaa replied to Evas's topic in Już w nowym domu
Witaj Evas! ja tez często wspomninam losy Figuni i Twoje zmagania z decyzją..".co dalej...?". I pamietam te słowa ktore napisałaś...."Figa zostaje,kochamy się!" Wszystkiego najlepszego Wam zyczę ,dziewczynki! Aaaa....teraz spostrzegłam że to zdanie jest w tytule wątku...! No proszę! -
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
togaa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Szczera prawda... Pięknie sie to czyta ....i oglada....! Jak popatrzyłam na pierwszą, na jego zdjecia w schronie....:-( Ale się chłopakowi trafił domek !!!!!:lol::lol::lol: -
O ile dobrze pamietam co mówiła Irena; Frodo dostał zastrzyk długodziałający..W tą środę dostanie drugą jego dawkę i po 2 tygodniach od jego podania bedzie miał rtg płuc i wtedy ma się wszystko okazac... Ale nie kaszle i nie wykazuje żadnych oznak chorobowych. Jest wesolutki,cieszy się i skacze na widok Irenki. Ma apetyt. Głos ma tylko taki zachrypły jakby zdarty....
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Klaudus__']Mnie interesuje... Gdzie ten domek... :roll: Dropsik nie ma szans na domek...żadnych niestety. Dropsik bierze udział we wszystkich imprezach plener. gdzie promuje sie żywieckie schronisko . Paraduje w zielonej chusteczce z napisem"szukam domu",ale nikt jeszcze nie zwrocił na niego uwagi.. Tak jak i na ten wątek malo kto zaglada...:-( -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
togaa replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
A ja przynajmniej podniosę... -
Myślę że pomaleńku trzeba będzie myśleć o domku stałym dla Frodzia. Narazie Irena pewnie i tak by go nikomu nie dała i trzeba poczekać aż Frodzio nabierze sił i zmężnieje ... To młody piesek...Wiele życia przed nim... Dla niego idealny byłby dom,gdzie byłby rozpieszczanym jedynakiem..!
-
Frodo jest w coraz lepszej formie.... Musiał mieć kiedys dom,bo bardzo jest skory do zabawy... Wie co to podawanie łapy,zabawa piłeczką.... Irena uratowała mu życie,bo chłodów ten psi szkielecik w schronie by nie przezył... Tak nieśmiało proszę o bazarek....! Nie można zostawić Ireny z 9-tką ogoniastych bez pomocy....
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stareńki Dropsik prosi o bazarek...!!!!!! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobry,kochany,stareńki pies..... Każda złotówka Dropsikowi potrzebna...!! -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
togaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Jak długo tylko" ewatr" bedzie calym światem Bureczki...???! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No własnie.... Dropsik jest taki zwyczajny i takie pieski mają się najgorzej... Nikt na nie nie zwraca uwagi...:-( -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Troche przypomina Kubusia.. Może i jemu się poszczęści ,tak jak Kubie który znalazł wspaniały dom..? -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
bubu! dzięki za wklejenie zdjęć.. A w Mieleckim schronie czeka takie cudo: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=3&sort=data%20DESC&pid=1769"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=3&sort=data%20DESC&pid=1769[/URL] Serce mi pęka na milion kawałków,jak pomyślę że to blond-maleństwo mieszka w schroniskowym boksie... -
NO własnie, co tam u naszej sunieczki z ''ronda''?
-
Nie ma to jak szpice!!!!! Myslałam,że mój "wilczy" to szczyt psiej urody i elegancji ...ale widzę że Twoje są jeszcze bardziej zjawiskowe!!! A jak z edukacją ? Czy u Was też tak bywa..? poproszona o coś moja 'kudłata"..patrzy na mnie uważnie...patrzy..patrzy...i wykonuje odwrotnie to o co ją prosiłam..!!! Jest absolutnie nieprzewidywalna w reakcjach...
-
Frodo miał dzisiaj w ogrodzie przypadkowe,niezamierzone spotkanie ze sznaucerem Irenki... I...zachowal się bojowo! Udawał że się nie boi...! Na szczęscie sznaucer,to taka wielka psia niezguła o dobrym sercu. Raczej mógłby zrobić krzywde swoją masą,bo Frodo to taki przecinek- nie pies.. Tak wiec kolejny domownik "przywitał" się z Frodo... Pozostał jeszcze do "zapoznania" wredny mix jamniora....Bilbo! Oj,z tym gadem Frodo może mieć ciężko.... Trzeba poczekać,aż Frodo nabierze ciałka...
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
togaa replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Właśnie trafiłam na ten wątek...! Jola..! jesteś niesamowita...!!!! Jak Ty to wszysko ogarniasz...? Już same bytowe sprawy kociaków zajmuja Ci pewnie pół dnia,a tu jeszcze te kolosalne dlugi w lecznicy .... to ustawiczne szukanie kociakom domów...! W dodaktu żadnej chwili wytchnienia,bo co jedno kocie istnienie uratujesz,wyleczysz,znajdziesz dom........przybywaja następne... Jestem pod wielkim wrażeniem......! -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
togaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Bureczko....kto Cie dojrzy kosmatku...? Tyle ma w sobie milości ta psina...!!!!