Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. I co tu robić? Czekać na cud !!????
  2. Skąd tyle bazarków nabrać, żeby to popłacić...???:shake:
  3. http://www.dogomania.pl/forum/f97/domek-dla-malego-pieska-w-typie-ratlerka-128544/
  4. Ale domek na cito jest potrzebny....!!!!!!! Bo teraz, to Frodo taki niczyj....!? Szkoda wielka,, bo to naprawdę fajny pies !!!!
  5. Zeby to już była [B]ta[/B] sobota......!!!
  6. Matko jedyna...!!!! Takie ciupeństwa z króciutką sierścią!!! Jak one muszą cierpieć z zimna.......:-(
  7. Okres Bożego Nardodzenia to czas magiczny.....czas na cuda..... I jak tu nie wierzyć????
  8. Tak sobie myślę o Reksiu....! W zasadzie Irenka zabrała go do domu tylko po to by mógł godnie umrzeć........ To stareńkie, psie chucherko z tym swoim "pańskim", domowym łóżeczkiem wtłoczonym do schroniskowej budy poruszyło jej serce.... I tak strasznie kaszlał...dusił się... A dzisiaj! Cioteczki z całej Polski starają się o dziadzia, dbają równie troskliwie jak kochana Irena...A w jakiej kondycji jest Reksiu,to widać na zdjęciach...! No cud prawdziwy....!!!!
  9. [quote name='BUDRYSEK']Fifuśku a kiedy fryzjer?:lol:[/quote] No co Wy cioteczki...! Mróz aż trzeszczy .....!! Cały jego urok to te piórka i loki..... Na pewno ma coś w sobie z jamniora długowłosego? Widziałyście kiedyś ostrzyżonego jamniora???:evil_lol:
  10. Jagódko! Tobie też życzymy dużo zdrowia i sił do opieki nad takimi biedami jak sunieczka... I wielki dla Ciebie szacunek za wyrozumiałość i serce dla maleńkiej.... Wszystkiego Najlepszego !!!!!
  11. Przytulanka słodka.... Gdzie ten domek do licha..????!!!!:mad:
  12. Cudo kosmate czeka na kochający domek...!!!
  13. Ja już tracę nadzieję...... Czy Jasiek ma aktualne ogłoszenia....? Jeśli tak ,to gdzie ??? Dla niego zima może być zabójcza...
  14. Takie cuda to tylko na zapisy......!!!!:lol:
  15. Gdyby mogły, to by zostały.... Oprocz pary pudliszonów w domku jest dużo innych psów i kotów a ręce do tego zwierzyńca dwie i finanse bardzo ograniczone....
  16. Cudny jest....! Ech, co tam wada zgryzu ! Ludzie też tak mają...:razz: Mam wielką słabość do takich kudłaczy.... Myślę że nie tylko ja i domek szybko się znajdzie...
  17. Wciąż zaglądam tu z nadzieją na dobre wieści i nic......... Na forum szpicowatych też cicho...ech szkoda gadać:shake:
  18. Bo też Franio był i jest niezwylke kochanym i sympatycznym pieskiem.... A domek naprawdę musi być super, skoro bubu i Irenka go zaakceptowały...!!!
  19. [quote name='Klaudus__']Dzisiaj kupiłam Mikiemu podkłady chłonne [do łózeczka] I jeszcze taką miękką kosteczkę na czyszczenie ząbków... Tylko jeszcze nie wiem czy Książę raczy ją skosztować :evil_lol: Bo teraz smacznie śpi :evil_lol: Nieszczelny ten nasz dziadziunio..... Już nie pamietam czy Miki dostaje leki nasercowe? Może przez nie taki z niego lejek?
  20. Piekne czupiradło /uwielbiam takie!!!!/ czeka na dom!!!!!
  21. My też życzymy Miji Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i pociechy z państwa!!!!
  22. Aż dziw,że takie piękności wogóle trafiają do schronu....????
  23. [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/5968/dsc0130pg1.jpg[/IMG] Biała Mery też była schroniskowa. Ale ma już dom! Czy Frodo też go znajdzie....?
×
×
  • Create New...