-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Z DT juz dawno zrobił sie DS ;)[/quote] No to cudownie!!!!!:multi: Bo też sobie pomyślałam że może ta miła pani która go przygarnęła zechciała by go na zawsze...!!!??? -
Własne kolanka...własna kanapa...własny domek..!!!!:multi: Oby jak najszybciej i jak najdłużej Punio sie tym dobrem nacieszył...:lol:
-
Ja też kiedys stanęłam przed alternatywą usunięcia kła i to u młodego psa, ale jak dowiedziałam się jak ciężki to zabieg ...., rąbanie szczęki itp....wycofałam sie... Ząb został zaplombowany / przez ludzkiego dentystę :razz: / i tyle... Tak jak pisze bubu: nie wszystko da sie wyleczyć... A tak na marginesie."Psi dentysta" z prawdziwego zdarzenia najbliżej jest w Krakowie.....
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2755/dsc08253nr7.jpg[/IMG][/URL] To ujęcie jest przecudne.....! A ta żołądkowa to w celach leczniczych [B]po[/B] imprezie została skonsumowana..???:evil_lol: -
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
togaa replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Być może ......Nie widziałam go w realu......Co ma...to ma....!!:razz: W każdym bądż razie mordkę ma całkiem jak mój nietrymowany nigdy jamnior , no ale.... A Wisełka ma takie samo cudo w avatarku jak Api .???!!! ;) Wisełka! jakie geny są w Twoim przystojniaczku ???? -
sznaucerka - pilnie potrzebny dom tymczasowy!! Wróciła do właścicieli.
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Irenka która w południe wyprowadzała Doris na spacerek miała koszmarną przygodę.... Wracając ze spaceru jakimś cudem Doris wymsknęła się z obróżki i cała w podskokach wylądowała na ruchliwej,dwupasmowej jezdni przy której leży lecznica....... :-o Kierowcy na szczęście zwalniali i pukali sie w czoło patrząć na przerażoną Irenę....:crazyeye: A sunieczka w zabawowym nastroju ani myślała wracać....!!!! Irka kucnęła i wyciągnęła rękę z ciasteczkiem, którymi wcześniej wkupywała sie w łaski Doris.....I poskutkowało... Mała zeszła z jezdni i podeszła do Ireny ....... To wszystko trwało sekundy.... Od jutra Doris będzie miała na spacerach i szelki i obróżkę...:mad: Irena która sama ma sznaucera,coś czuła ,bo wzięła za soba do lecznicy kolczatkę i chciała ją Doris nałożyć,, ale pani w recepcji uznała że to zbytecZne....podciągnęła tylko lużną obróżkę i stwierdziła że to wystarczy...Nie wystarczyło... Wszystko dobre, co sie dobrze kończy...!!!! -
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
togaa replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
W Apim jest mnóstwo genów jamniora szorstkowłosego a są to psy o wyjatkowej osobowości no i urodzie oczywiście...... /Miałam takiego gada kochanego przez 15-scie lat....!!!/ Myśle że Api jeszcze wiele razy Was zaskoczy..... I uwaga na instynkt łowiecki...:evil_lol:..!!! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Klaudus__']Nie prawda... Zagląda zagląda... :eviltong: Michał był dzisiaj z Nim na dwóch wyczerpujących spacerkach :loveu: Z jednego dopiero co wrócił. Drops będzie spał jak małe dziecko :loveu: No właśnie, właśnie... byłam u Dropsa po 19-stej a tu panie poinformowały mnie że właśnie jest po dłuuuugim spacerku i smacznie śpi.....!!!!!:razz: -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[B]:multi::multi::multi:[/B] Ma chłopak szczęście.....!!!! [B]peate [/B] !!! jestes nieoceniona...!!!! Gdyby nie[B] TY[/B], nie było by tej dzisiejszej radości...:lol: -
sznaucerka - pilnie potrzebny dom tymczasowy!! Wróciła do właścicieli.
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Irenka dzisiaj zajrzała do niej "po drodze", ale była właśnie po spacerku i spała...... Biedna Doris ...siedzi w tej lecznicy jak w więzieniu!!!! -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='peate']plakaty właśnie odebrała ode mnie bubu wczoraj razem z nią obwiesiłyśmy już cały Sarni stok i okolice Starego Bielska, w części od ul. Klubowej do Sarniego Stoku właśnie :roll: po wszystkich bocznych uliczkach, ale na razie martwa cisza :shake:[/quote] Super!!!! jakby wam brakło sił a plakaty zostały, to się polecam...... Biedny Kuba, siedzi mi wciąż w głowie....:-( -
Piekny pudelek nadal czeka na swojego człowieka....... Prośba o pomoc w utrzymaniu Frodo u Irenki ! Na szczęście jest zdrowy i nie trzeba wydawać na leki......
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='peate']tutaj wzór plakatu, gdyby ktoś chciał wydrukować i powiesić w swojej okolicy [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2407/kacperekqj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img207/kacperekqj4.jpg/1/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/kacperekqj4.jpg/1/w453.png[/IMG][/URL] dziś mija już trzeci dzień ... Kacperek może być wszędzie :placz:[/quote] Jak odebrać plakaty? Mogę po 16-stej obwiesić okolice Starego Bielska i Mikuszowic Sl.... Może ktoś mi potowarzyszy? Na 4 ręce to szybciej idzie! moj. tel. 502329612 Mam koszulki,pineski,taśme itp.... -
sznaucerka - pilnie potrzebny dom tymczasowy!! Wróciła do właścicieli.
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Cały czas o niej myślę... ale samym mysleniem jej nie pomogę :shake:[/quote] Nie zgadzam się z tym twierdzeniem....dobre myśli Doris jak najbardziej potrzebne....! -
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
togaa replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
[B]olina [/B]...! Dobre Anioły nam Cie zesłały.......... "Współlokatorka Apolla"...no cudne !!! To mówi wszystko!!!!! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A tak...prawda....!!! Wiozłam wiosną Dropsika ze schronu na nasz schroniskowy festyn - 20 km... Dropsik nie chciał na siedzeniu, zeskoczył na podłoge zaścieloną grubą warstwą "Wyborczej". I Drops nie wiedząc czemu zaczął w niej kopać, aż strzępy leciały i aż dokopał sie do dywanika....:evil_lol: A jak mu sie znudziło to łepek kładł mi na prawej ręce/biegi...!!!/, by go przynajmniej miziac.... Przez całą podróż czymś chciał sie zajmować....Wiercipięta jedna... -
Irenka u której jest Fifi-piórko to zaproponowała... Miała sama coś wymyśleć i też czekam na pomysł.... Szkoda malca.... O! może podkreślić to że jest malutki . On waży chyba 5-6 kg....??
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Byłam na 'Trzech lipkach", faktycznie jest ogłoszenie..... Ponoć pobiegł w strone pobliskiego osiedla.......Na osiedlowej uliczce spotkałam.... [B]bub .[/B] Też krążyła po uliczkach w sprawie Kacperkowej.... Ma dodrukowac więcej ogłoszeń...... -
Życzenia Irence przekażę , myślę że się sama do Ciebie odezwie......! Mi też jest b. przykro za Twoje stracone nerwy i czas.... Nie dość że chciałas pomóc,to spotkały Cię same przykrości...:cool3: Ja i Irena mamy tą samą pocztę i mój mąż też niedawno miał ostre spięcie z babiszonem w okienku,a to wyjątkowo łagodny człowiek...
-
[quote name='PolaSC']bardzo dziękuje za namiary, do tygodnia wyśle pieniązki. mam jeszcze pytanie-czy można jeszcze kupic kalendarz i w jaki sposób to zrobic? Pola! czy o ten kalendarz Ci chodzi? http://www.dogomania.pl/forum/f1075/kalendarze-a3-2009r-bezdomna-codziennosc-do-zamkniecia-126475/index20.html Tak jakby bazarek zamknięty już, ale wyślij prosze pw. do "pinczerki i Gizmo"...!!!!! I jeszcze raz Ci dziękujemy za zainteresowanie losem Reksia...
-
Wysyłam Ci pw.
-
Może by tytuł wątku zmienić? To taki bezproblemowy, zdrowy, wesoły i kontaktowy piesek!!!! Tzn. ma tą tylnią łapeczkę niesprawną trochę, ale smiga na niej bez problemów....
-
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
togaa replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że to właśnie '"Ten dom"..... Trzymam kciuki za kudłacza!!! -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To dowód na to że istnieje rasa "kumpelowa"...!!!:lol: Co na to kynolodzy....! ślepi,czy co ????:evil_lol: