-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może ktoś jeszcze dojrzy staruszka i wspomoże ? -
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:shake:Jejku....Nikt u nie zagląda..!:shake: -
Finansami Lolka zajmuje sie bubu, ale nie słyszałam żeby Lolo miał jakieś stałe wpłaty czy deklaracje.... Każdego miesiąca bubu zamawia mu 4 paki pieluch Happy, do tego kilka opakowań chusteczek nawilżających. Podkładów idzie już bardzo mało,głównie przy czynnościach higienicznych ale jednak to też jakiś wydatek... Jedzonko , siemię lniane, oliwa lub olej też do jedzonka. Lolo nie może mieć biegunki ani obstrukcji.Nie eksperymentuję z menu. Dostaje Acane. Czeka Lolka usunięcie kamienia , bo ma cały czas zaczerwienione przyzębie. Pewnie trzeba mu bedzie przy okazji zrobić badanie moczu i krwi.... Ach! głupio tak zaczynać Nowy Rok od spraw finansowych ale czasem sobie myślę że może to też jest powód że tak trudno Lolusiowi znależć dom.... Lolo te wszystkie wydatki wynagradza w dwójnasób ..Swoją miłością,urodą i niecodzienną osobowością...Tylko jak kogoś do tego przekonać. ? Lolo z marca zeszłego roku i Lolo dzisiaj to zupełnie inny pies....! Nieporównywalne.... A wracając do finansów do prośba wielka choćby o bazarek. Kochana Poker ostatnio Lolka poratowała,ale teraz sama ma kolejna bidę na tymczasie wymagająca leczenia.... A tak zupełnie z innej beczki. Nie mogę sobie odmówić żeby nie napisać; Koniecznie obejrzyjcie AVATAR. najlepiej w wersji 3D. Cudowny świat iluzji. Jestem pod ogromnym wrażeniem....
-
Dzieki Atrisko że mnie tu ściągnęłaś...! Przeczytałam cały wątek.... Malutka musi przeżywać katusze z tym ustawicznym świądem...
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To prawda Alaa....To najlepsze miejsce na ziemi jakie sie mogło na starość Dropsowi trafić. Cudowne jest też to że co miesiąc wspomagasz Dropsa. Irena sama nie dałaby rady....Znowu pod jej dach przybyły kociambry i młodziutka sunia, a własnych ogoniastych Irena ma bezliku.... -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Czyli jego ucieczki mają konkretny powód....?Jest jednak miejsce za którym tęskni...? Tak, ucieczka z nowego domu gdzie nie zostałby dopilnowany to dla niego śmierć.... -
:mad:Energy...no pięknie życzysz Lolkowi na ten Nowy Rok !!!!
-
:grin:Taaaaa...pozdrawia...?? Widać to po spojrzeniu Maupy !!! Przydałaby sie rudzielcowi maszynka do wycinania kłaków w uszach:evil_lol:
-
No chyba żartujesz...? To białe to tegoroczne..? U nas zielono chyba. Niewiele widać bo mgła straszna... Ruda Maupa okupuje swój Mount Everest ?
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Co za kultura i elegancja !!!! :crazyeye: Widać że Panienka z dobrego domu....:lol: Ona jest naprawdę wyjątowa !! Wszystkiego Dobrego [B]Miji Małej i Dużej[/B] i na ten [B]Nowy Rok [/B]!!! -
:lol:Cudne sa te pudliszony na sniegowym tle !!! Snieg tegoroczny...? Bo u nas w górach posucha śniegowa....Leje raczej..... Magda! wielkie dzieki za banerek Lolusiowy. Mało kto juz do posikańca zagląda. /Oprócz Ciebie,oczywiście....:lol:/
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
togaa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Tamisi, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i normalności.....!!! Szczęśliwego Nowego Roku [B]Poker[/B] ! -
Jak miło że Ciocie pamietają..!!!! Lolo dostał febry juz przed 21.oo! Zaraził sie od panikary Togi i popadł w podobne szaleństwo.. Jako że ma siłę przebicia,wieczór spędził na moich kolanach...za plecami miałam Pepela i kota, reszta oblazła mnie w miarę dostępu..... [B]Kochani !! życzcie Lolkowi szczęścia do ludzi.....![/B]
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
togaa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
A ja dopiero teraz u trafiłam i przeczytałam wątek od deski do deski...... Poker! Ty lubisz wyzwania ! -
:mad:[quote name='ona03']Cudne dziewczynki, cudne - chyba ukradnę jedną :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szczególnie jedna fryzurka spodobała mi się ;):evil_lol:[/QUOTE] Aaaaa!!!! ...mam Cię [B]Ona3[/B] . Zdrajco [B]Lolusiowy[/B]...!!!...!:mad: [B]Energy[/B].....[B]Szczęśliwego Nowego Roku![/B] Spełnienia marzeń, głaski dla panienek. [B]Wszystkiego Dobrego [/B]!!!!
-
[quote name='Jasza']Kurcze, nie było mnie wczoraj popołudniu, a tu taka akcja!!! Jesteście niesamowici!!!!!!!! Mocno, mocno kciuki zaciskam!!!!!!!!!![/QUOTE] Zeby już było "[B]po[/B]".....
-
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
togaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jest jakiś odzew...? Tyle ogłoszeń poszło ! -
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przez to Swiąteczne zamieszanie dopiero teraz znalazłam Pirata...! Jedyna pociecha to ta ,że biedak wygląda coraz lepiej. Oczko ładnie się goi..... -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Szczęście w nieszczęściu że mały uciekinier sie odnajduje..... Potencjalny domek rzeczywiście musi być wyjątkowo odpowiedzialny..... -
Oneczko, dzieki za wstawienie fotek. Kiepskiej jakości,bo komórkowe....:oops: Rytka,dywan będzie do wzięcia bo zamienię go na wycieraczke....:evil_lol: Przed swietami dywan "główny" który zszedł na psy , poszedł do prania i nie zdążyliśmy go rozłożyć. Gady przeniosły sie więc na dywanik pod stołem. :evil_lol: .. Gdy i ten zlikwiduję,lub zredukuję do wielkości wycieraczki... może sie wyniosą z salonu?;) O 2 tygodni kwitnie wielka przyjażń między Lolkiem a ryżawym Mikusiem... Do tej pory relacje między nimi były poprawne i tylko tyle.... Teraz wszystko sie zmieniło..... Fantastycznie sie bawią...Podkradają sobie zabawki,gromadząc je w swoich łóżeczkach. Urządzają wspólne gonitwy ...Zaiskrzyło po prawie rocznej znajomości...;) Pieluchy niestety znowu na ukończeniu....Kiepsko z Lolkowymi finansami....Cichutka prośba o pamięć o Lolku..
-
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
togaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz tu dotarłam...Widzę że idzie ku dobremu..... [B]Majqa.[/B]..jesteś niesamowita ! Jak już się za coś bierzesz to z godną podziwu rzetelnością i ofiarnością ! Mała jest piękna, młoda, rasowa....domki powinne się o nią zabijać.... ! -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Swięta, Swięta i po .....! Pewnie będą nowe wieści od bubu co tam u Niedżwiadka słychać........ Każda złotówka sie liczy....Wielkie dzięki danal....