-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dalej koło 20-stu. Rok temu, umarł jeden, poza tym nic nie ubyło, nic nie przybyło. -
Oprócz czerwca, to wszyściutko pasuje a sierpień/wrzesień najbardziej.;-) Lolo pięknie dziękuje za jedzonko, niestety zostało lekko napoczęte.Wystarczyło 5 minut nieuwagi. Sprawca nieznany, podejrzewamy Mikusia Halnego. Wakacyjnie...
-
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Z p.Ireną cały czas utrzymujemy kontakt i w miarę możliwości podrzucamy Jej darowaną nam psią karmę . Życiowo nic się nie zmieniło. Nadal żyje w walącej się chałupie, a rysująca sie od dawna perspektywa przeprowadzki w nowe miejsce, może się okazać początkiem kolejnych kłopotów. Nowi potencjalni sąsiedzi nie są do p.Ireny i Jej psów przychylnie nastawieni. -
asikowskiej skrzynka zatkana, to wklejam tu; Ogromnie dziękuję za pomoc dla malutkiej Foczki, zgłoszonej przez Sharka. Bardzo jesteśmy wdzięczni. Konto Foczkowe do wpłaty ; Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych 43-300 Bielsko-Biała 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220 tytułem : Darowizna na cele statutowe; Sterylizacja Foczki Sharka, jeszcze raz bardzo dziękuję.
-
Podpisał, a jakże....
-
Niestety, wciąż zbuntowana, ale są inne.... Z małym potforem lekko nie jest, choć jestem grzecznym Lolusiem i schodzę z drogi... Czasem to lepiej przeczekać w krzakach zwłaszcza gdy hipnotyzuje KOT Ratunek w spacerku, tylko jak wyciągnąć Pańcia z fotela? Umawiajcie się dziewczyny jak Wam wygodnie. Lolo i ja cały lipiec jesteśmy do dyspozycji i byleby spotkanie było w niedzielę.;-)
-
Pomalutku ogarniam się w nowej rzeczywistości; dzieci przyleciały na krótkie, wiosenne wakacje.;-) Dla synusia - Lolusia to zapewne dużo za dużo. Niie chce mieć wspólnego z 'młodym" i demonstruje to na każdym kroku. Choćby tutaj; (aaa... nie wkleiło się zdjęcie z telef. Jutro poproszę posiłki o pomoc..) Oneczko03, Smyczku...buziaki od pieluchowca.
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
To mi wcześniej jakoś umknęło. Jak to możliwe? Nie wyściubi z własnej woli noska poza drzwi ? Pomijam spacery na smyczce, ale jak drzwi sa otwarte to nie jest ciekawa świata? -
Oneczko03 nasza kochana!!! ciut spóżnione ale naj.. naj.. najserdeczniejsze życzenia Imieninowe, Wszystkiego dobrego Iwonko !!!
-
Sa, są na Wrocław , ze 3 tygodnie , sama Mania zaś na Kraków. W sobotę testowaliśmy na zaprzyjażnionym i wyjątkowo obytym z psami dziecku drugi zestaw suń, tych po zmarłej Pani. Byłby dom zainteresowany dziewczynami, ale są tam dochodzące małe dzieci a jedno z nich boi się psów panicznie. Czarno-biała sunia zdała egzamin na 6, niestety biało-rudej suni mała Weronika wyrażnie się nie podobała. Było to wprawdzie głównie gwałtowne doskakiwanie i obszczekiwanie, ale czy bojące się psów dziecko wytrzyma nerwowo? I jego rodzice?, Dziękujemy memory kochana, serdecznie pozdrawiamy przyjaciela Wiktora ! Pozdrawiamy też naszą koleżankę kado ! ;-) Dziękujemy Martuniu za dowód pamięci i 100,00 zł jakie sfrunęło na konto Stowarzyszenia, początkiem maja br. Szczególne podziękowania dla naszej Oneczki03, miszczyni bazarków kwiatowych. Tej wiosny, dochód z kwietniowego bazarku kwiatowego został podzielony po połowie , pomiędzy Lolusia-siusiumajtka a naszych stowarzyszeniowych podopiecznych. Kwota dla braciszków imponująca ; 665,50 zł !!! Dziękujemy Oneczko03 kochana ! :-)
-
Dzięki TOBIE Żanetko, miał dobrą starość , baaardzo dobrą.. I dobrą śmierć. Wiem że to przeżywasz, że boli. Wiem.... Trzymaj się 'malutka". Myślę że jeszcze nie jedna bidę przytuliisz do serca. SERCA !!!
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Początkiem maja wysłałam Dusiowi Kreon. Oto wieści z domku. Cytuję list od p.Wioletty; Duszkowi wyczyściłam ząbki , zrobiłam także wszystkie badania , żeby sprawdzić czy z jego trzustką nic się dodatkowego nie dzieje . Niestety Dusio tak normalnie nie pozwala dotknąć się weterynarzowi wiec to była jedyna okazja na pobranie mu krwi. Wyniki są ogólnie dobre tylko ma niedobór witaminy B 12 ale moja pani weterynarz powiedział,że pieski z chorą trzustką tak mają . Podaję mu teraz jeszcze dodatkowo witaminę w tabletkach. Ząbki ma czyste i wszystko posprawdzane ale myślę , że nie będę więcej decydowała się na taki zabieg , bo to już nie młody piesek a i dla niego i dla nas jest to jakiś stres. Pokarm od Pani Ani dostałam , zadzwoniła do mnie jakiś czas temu i chwilkę rozmawiałyśmy. Ogólnie moje zwierzątka są w dobrej kondycji , tylko bardzo dużo w tym roku kleszczy . Duszek i Mysia mają obroże ale z kotami jest problem , nie chcę zakładać im obróżek , bo boję się że mogą się gdzieś zaczepić , używam więc kropelek ale to trzeba dość często powtarzać. Mysia nasza starowinka jest taka pocieszna i jak na swoje 15 lat jeszcze całkiem żwawa , liże wszystkich towarzyszy , chociaż Duszek nie jest z tego specjalnie zadowolony. -
SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki
togaa replied to mimbr's topic in Już w nowym domu
Fundacji pewnie chodzi o to, by na ogłoszeniach widniał wyłącznie ich telefon kontaktowy. Nie sądze by mieli coś przeciwko ogłaszaniu gdzie się da. Raczej powinni być za to wdzięczni.;-) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wiem że to dla Gigusiowego dobra itp. ale jakoś mi Jej żal. Namieszane ma w tej rudej główce, że hej! Wyobrażam sobie co Ty przeżywasz, Pokerku.? -
Nerki ;-( Ach skąd. Rezydują u p.Basi. Wczoraj czarno-biała miała sterylkę. Termin rudo-białej trzeba było przełożyć, bo...przerabia cieczkę. ! W Lecznicy. Tuż przed znieczuleniem. Już po.... Stadko kochanej p.Basi. 'Nasze" dziewczyny od strony garażu. Rudaska ma niespożytą energię. Tylko piłeczki i zabawa Jej w głowie..
-
Anetko, jeszcze raz dziękuję Słoneczko za bazarek i za to dorzucone 'trochę". ;-). Ogromnie dziękuję ! Wielgachne podziękowania dla naszej Agi z Mikusią i za 200,00 zł które 25 kwietnia 2016r. wpłynęło na stowarzyszeniowe konto. Bezdomniaczki bardzo wdzięczne ! Anetek100, MikAga, bardzo jesteście kochane ! 'Walą" się na nas KOTY. Nie ma dnia, żeby ktoś nie dzwonił z prośbą o interwencję...'Urobek" z wczorajszego dopołudnia; i maluch leżący na chodniku; Jak nie pomóc ?