Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Dalej koło 20-stu. Rok temu, umarł jeden, poza tym nic nie ubyło, nic nie przybyło.
  2. Doszły 14.06.2016r. Całe obiecane 150,00 zł. Potwierdziłam na wątku Skarpety. Jeszcze raz bardzo Ci sharka dziękuję. :-) i Skarpecie im. TALKOTT oczywiście.
  3. Foczka bardzo wdzięczna. 150,00 zł wpłynęło 14.06.2016r. na konto Stowarzyszenia. Z całego serca dziękujemy za pomoc. Tak było;
  4. Oprócz czerwca, to wszyściutko pasuje a sierpień/wrzesień najbardziej.;-) Lolo pięknie dziękuje za jedzonko, niestety zostało lekko napoczęte.Wystarczyło 5 minut nieuwagi. Sprawca nieznany, podejrzewamy Mikusia Halnego. Wakacyjnie...
  5. Szukamy domu tej oto sunieczce. Słodka, młodziutka, energiczna 2 latka. Wcześniej oczywiście sterylka. Sunia na szczęście ma DT. Nie wiem czemu zdjęcie wciąż ustawia mi się w poziomie ?. Jutro się za to wezmę.
  6. Z p.Ireną cały czas utrzymujemy kontakt i w miarę możliwości podrzucamy Jej darowaną nam psią karmę . Życiowo nic się nie zmieniło. Nadal żyje w walącej się chałupie, a rysująca sie od dawna perspektywa przeprowadzki w nowe miejsce, może się okazać początkiem kolejnych kłopotów. Nowi potencjalni sąsiedzi nie są do p.Ireny i Jej psów przychylnie nastawieni.
  7. asikowskiej skrzynka zatkana, to wklejam tu; Ogromnie dziękuję za pomoc dla malutkiej Foczki, zgłoszonej przez Sharka. Bardzo jesteśmy wdzięczni. Konto Foczkowe do wpłaty ; Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych 43-300 Bielsko-Biała 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220 tytułem : Darowizna na cele statutowe; Sterylizacja Foczki Sharka, jeszcze raz bardzo dziękuję.
  8. Podpisał, a jakże....
  9. Niestety, wciąż zbuntowana, ale są inne.... Z małym potforem lekko nie jest, choć jestem grzecznym Lolusiem i schodzę z drogi... Czasem to lepiej przeczekać w krzakach zwłaszcza gdy hipnotyzuje KOT Ratunek w spacerku, tylko jak wyciągnąć Pańcia z fotela? Umawiajcie się dziewczyny jak Wam wygodnie. Lolo i ja cały lipiec jesteśmy do dyspozycji i byleby spotkanie było w niedzielę.;-)
  10. sharka , bardzo jesteśmy Ci wdzięczni. Bardzo, bardzo, bardzo...!
  11. Pani , mocno zainteresowana podwójną adopcją więcej się nie odezwała. Szkoda, bo sprawiała wrażenie osoby b. wiarygodnej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, pozdrawiamy i kłaniamy się ślicznie p.Wiktorowi ! 200,00 zł już od 25.04.2016r. na koncie Stowarzyszenia. To ogromna pomoc !!!! ;-)
  12. Nasza Mróweczka w nowym domu ;-)Zdjęcia z soboty. Fajnie że nowi Państwo nie zdejmują Jej ' naszej' obróżki z adresówką.
  13. Poszła i doszła już 25.05.2016 na stowarzyszeniowe konto !!!! Dziękuję Colette z całego serca ! To ogromna pomoc.....
  14. Pomalutku ogarniam się w nowej rzeczywistości; dzieci przyleciały na krótkie, wiosenne wakacje.;-) Dla synusia - Lolusia to zapewne dużo za dużo. Niie chce mieć wspólnego z 'młodym" i demonstruje to na każdym kroku. Choćby tutaj; (aaa... nie wkleiło się zdjęcie z telef. Jutro poproszę posiłki o pomoc..) Oneczko03, Smyczku...buziaki od pieluchowca.
  15. To mi wcześniej jakoś umknęło. Jak to możliwe? Nie wyściubi z własnej woli noska poza drzwi ? Pomijam spacery na smyczce, ale jak drzwi sa otwarte to nie jest ciekawa świata?
  16. Pokerku kochany, potwierdziłam na bazarku; i na pierwszej stronie tego wątku. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Colette, bardzo, bardzo dziękuję. Potwierdzę jak tylko dotrą. ;-)
  17. Oneczko03 nasza kochana!!! ciut spóżnione ale naj.. naj.. najserdeczniejsze życzenia Imieninowe, Wszystkiego dobrego Iwonko !!!
  18. Sa, są na Wrocław , ze 3 tygodnie , sama Mania zaś na Kraków. W sobotę testowaliśmy na zaprzyjażnionym i wyjątkowo obytym z psami dziecku drugi zestaw suń, tych po zmarłej Pani. Byłby dom zainteresowany dziewczynami, ale są tam dochodzące małe dzieci a jedno z nich boi się psów panicznie. Czarno-biała sunia zdała egzamin na 6, niestety biało-rudej suni mała Weronika wyrażnie się nie podobała. Było to wprawdzie głównie gwałtowne doskakiwanie i obszczekiwanie, ale czy bojące się psów dziecko wytrzyma nerwowo? I jego rodzice?, Dziękujemy memory kochana, serdecznie pozdrawiamy przyjaciela Wiktora ! Pozdrawiamy też naszą koleżankę kado ! ;-) Dziękujemy Martuniu za dowód pamięci i 100,00 zł jakie sfrunęło na konto Stowarzyszenia, początkiem maja br. Szczególne podziękowania dla naszej Oneczki03, miszczyni bazarków kwiatowych. Tej wiosny, dochód z kwietniowego bazarku kwiatowego został podzielony po połowie , pomiędzy Lolusia-siusiumajtka a naszych stowarzyszeniowych podopiecznych. Kwota dla braciszków imponująca ; 665,50 zł !!! Dziękujemy Oneczko03 kochana ! :-)
  19. Dzięki TOBIE Żanetko, miał dobrą starość , baaardzo dobrą.. I dobrą śmierć. Wiem że to przeżywasz, że boli. Wiem.... Trzymaj się 'malutka". Myślę że jeszcze nie jedna bidę przytuliisz do serca. SERCA !!!
  20. Początkiem maja wysłałam Dusiowi Kreon. Oto wieści z domku. Cytuję list od p.Wioletty; Duszkowi wyczyściłam ząbki , zrobiłam także wszystkie badania , żeby sprawdzić czy z jego trzustką nic się dodatkowego nie dzieje . Niestety Dusio tak normalnie nie pozwala dotknąć się weterynarzowi wiec to była jedyna okazja na pobranie mu krwi. Wyniki są ogólnie dobre tylko ma niedobór witaminy B 12 ale moja pani weterynarz powiedział,że pieski z chorą trzustką tak mają . Podaję mu teraz jeszcze dodatkowo witaminę w tabletkach. Ząbki ma czyste i wszystko posprawdzane ale myślę , że nie będę więcej decydowała się na taki zabieg , bo to już nie młody piesek a i dla niego i dla nas jest to jakiś stres. Pokarm od Pani Ani dostałam , zadzwoniła do mnie jakiś czas temu i chwilkę rozmawiałyśmy. Ogólnie moje zwierzątka są w dobrej kondycji , tylko bardzo dużo w tym roku kleszczy . Duszek i Mysia mają obroże ale z kotami jest problem , nie chcę zakładać im obróżek , bo boję się że mogą się gdzieś zaczepić , używam więc kropelek ale to trzeba dość często powtarzać. Mysia nasza starowinka jest taka pocieszna i jak na swoje 15 lat jeszcze całkiem żwawa , liże wszystkich towarzyszy , chociaż Duszek nie jest z tego specjalnie zadowolony.
  21. Fundacji pewnie chodzi o to, by na ogłoszeniach widniał wyłącznie ich telefon kontaktowy. Nie sądze by mieli coś przeciwko ogłaszaniu gdzie się da. Raczej powinni być za to wdzięczni.;-)
  22. Wiem że to dla Gigusiowego dobra itp. ale jakoś mi Jej żal. Namieszane ma w tej rudej główce, że hej! Wyobrażam sobie co Ty przeżywasz, Pokerku.?
  23. Oj, mają tam jak w niebie ...Ale 5 psów i to sporych, to ponad siły p.Basi. Od jesieni szukamy domu tym dwom sierotkom Oj, zasiedziały się w awaryjnym dt. Zasiedziały.... Ogłaszamy je w pojedynkę i też nic... http://olx.pl/oferta/grubasna-mania-takich-nikt-nie-kocha-CID103-IDfuj6L.html
  24. Nerki ;-( Ach skąd. Rezydują u p.Basi. Wczoraj czarno-biała miała sterylkę. Termin rudo-białej trzeba było przełożyć, bo...przerabia cieczkę. ! W Lecznicy. Tuż przed znieczuleniem. Już po.... Stadko kochanej p.Basi. 'Nasze" dziewczyny od strony garażu. Rudaska ma niespożytą energię. Tylko piłeczki i zabawa Jej w głowie..
  25. Anetko, jeszcze raz dziękuję Słoneczko za bazarek i za to dorzucone 'trochę". ;-). Ogromnie dziękuję ! Wielgachne podziękowania dla naszej Agi z Mikusią i za 200,00 zł które 25 kwietnia 2016r. wpłynęło na stowarzyszeniowe konto. Bezdomniaczki bardzo wdzięczne ! Anetek100, MikAga, bardzo jesteście kochane ! 'Walą" się na nas KOTY. Nie ma dnia, żeby ktoś nie dzwonił z prośbą o interwencję...'Urobek" z wczorajszego dopołudnia; i maluch leżący na chodniku; Jak nie pomóc ?
×
×
  • Create New...