-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Sparaliżowany Amiś - wyrzucony na ulicę - za Tęczowym Mostem :(
togaa replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kto zajmie sie księgowością Amisia.???? Bo to ,że na leczenie będzie potrzebna kasa to mamy jak w banku...! -
Sparaliżowany Amiś - wyrzucony na ulicę - za Tęczowym Mostem :(
togaa replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest malutki? Ile może ważyć? Ile lat? Musi być kompletnie zdezorientowany, tyle sie wokół niego dzieje.... ona3 - Kochana jesteś ! Ja wiedziałam że coś wymyslisz.... -
Sparaliżowany Amiś - wyrzucony na ulicę - za Tęczowym Mostem :(
togaa replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A kto to jest Stefan ?:oops::oops: -
Tak żle to dawno nam nie szło....Dług codziennie wiekszy, domku nie widac. A ten piekny, młody, cudowny pies tak bardzo chce do domu, do ludzi...
-
Sparaliżowany Amiś - wyrzucony na ulicę - za Tęczowym Mostem :(
togaa replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli Amiś jedzie teraz do Zar ,do Ciotki Ona3... Tam ma przesiadkę do Wrocławia gdzie odbierze go czerda. No i wszystko spadnie na Nią....hotelik, umawianie z wetami , wożenie.... Zastanawiam się jak hotelik sobie z nim poradzi. Powinien leżeć na podkładach,skoro siurka pod siebie. Nie ma na co czekać, tylko już przydałyby sie jakieś deklaracje..... -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Szkoda Togaa, że Cię wcześniej nie skojarzyłam bo właśnie była potrzebna wizyta przedadopcyjna dla jamnisi w Bielsko-Białej.:lol:[/QUOTE] Ja jak ja, ale są tu specjalistki od wizyt; bubu, pinczerka i gizmo i kilka innych.;) Widze Saphira że masz już banerek biedneg,sparaliżowanego Amisia.... Jemu też sie musi udać, jak Itkowi....!!! Zdaje sie że jedzie dzisiaj do Wrocławia ? -
Sparaliżowany Amiś - wyrzucony na ulicę - za Tęczowym Mostem :(
togaa replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='carolinascotties']nie wiem, czy pamietacie Oskara.. niektorzy z Was pewnie jej nie znaja i dlatego zapraszam do watku http://www.dogomania.pl/threads/17416-Oskar-Ma-Domek Oskar nie mial szans..a udalo mu sie... mimo, ze nigdz nie bedzie normalnie chodzil... Ach..takich psiulów jest na dogo kilka.....! Szybka diagnoza, leki, rehabiitacja, ....to jedyna droga do sprawności.....!!! -
[QUOTE]wracaj głupolku do sypialni i małymi kroczkami, po cichutku do łóżeczka[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [/QUOTE] Żadne 'wracaj"....!!!:mad: Wczoraj w desperacji wlazł Mikusiowi do łóżeczka ale chyba było mu za ciasno, bo po pieciu minutach wyprowadził sie znowu do salonu....;)
-
Wciaz mysle o tym Amisiu ....Tak samo było z Lolciem rok temu. I wtedy Kochana Poker jako pierwsza pomogła ekspresowym bazarkiem a jak już były pieniadze to można było działać...Ech.... Aaaa.... za biustonoszowy bazarek Lolcio pieknie dziekuje Tobie Poker i naszej Smyku !!!!:loveu: A od Cioci pomponowej Lolo dostał paczke pieluch i łaciatą krówkę-przytulankę....Muszę zrobić fotki, bo pieknie sie razem prezenuja...;) Dzisiaj było wietrzenie dupinki w ogrodzie. Prawie cały dzień bez pieluchy. I nawet łapek nie obsiurał....Dość długo leżał w słońcu na drewnianym tarasie i nie było pokapane ani nasiurane / na tle ciemnych desek,dobrze widać/. Podnoszenie nogi dalej nie skutkuje siuraniem, ale nie kapie z Lolka non-stop... Za to koo jak gubił tak gubi...;)
-
Nareszcie dokopałam sie do tego "węża"... No, no.......Nasza sliczna blondynko - kusicielko ....!!!! Zupełnie jak biblijna Ewa ...;)[URL="http://img69.imageshack.us/i/kajomada007.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5341/kajomada007.jpg[/IMG][/URL]
-
Już brak pomysłów jak pomóc...
-
Nastepna, powypadkowa bieda z Twoich okolic Ciocia[B] Ona3..[/B].! Trzeba dziewczynom pomóc, bo sprawa świeża..... [url]http://www.dogomania.pl/threads/182108-SparaliA-owany-AmiA-wyrzucony-na-ulicAE-pomoc-pilnie-potrzebna[/url]
-
Sparaliżowany Amiś - wyrzucony na ulicę - za Tęczowym Mostem :(
togaa replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez wierzę że stanie na łapeczki....najgorsze zawsze początki ! -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Może ktos,coś poradzi...to okolice WrocLawia i całkiem świeża sprawa.......wczorajsza! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182108-SparaliA-owany-AmiA-wyrzucony-na-ulicAE-pomoc-pilnie-potrzebna[/url] -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z domkiem to może być trudno. Myślę sobie cichutko że lepiej pomóc mu tu gdzie jest, u cudownej Naszej Irenki....! Może ma ktos pomysł na bazarek, bo Niedżwiadek jeszcze jest w lecznicy a to kosztuje...:placz: -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
togaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']Bo to niestety my ludzie panujemy na Ziemi najczęściej traktując innych swoich ziemskich towarzyszy jak zaledwie przedmioty...[/QUOTE] A to przecież nasi "Bracia Mniejsi...." -
Bazarek bardzo by sie przydał...bardzo, bardzo....!!! Tylko kto pomoże ?