Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Gdyby stał sie taki cud, że ktos chciałby Pomponowi pomóc to prośba o wpłaty na; Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych [FONT=Times New Roman]nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/FONT] tytułem; na leczenie Pompona \
  2. Nic nie wiemy. Pompon nie był jeszcze diagnozowany bo nie mamy na to na razie kasy.... :-(:shake: Siedzi brudny w schronie...:-(
  3. Kto zajmie sie księgowością Amisia.???? Bo to ,że na leczenie będzie potrzebna kasa to mamy jak w banku...!
  4. Jest malutki? Ile może ważyć? Ile lat? Musi być kompletnie zdezorientowany, tyle sie wokół niego dzieje.... ona3 - Kochana jesteś ! Ja wiedziałam że coś wymyslisz....
  5. Leni Kochana...dziekuję że jesteś....:loveu: Dopytam bubu o wizytę.... Z fryzjerem jesteśmy umówieni na po-Swietach. Nasza Pani Agata nic za takie przypadki nie bierze. A....no i musi sie też ocieplić.... Być może Pompon nie jest starym psem? Ma na zębach spory kamień ale zębole nie są starte.
  6. Tak żle to dawno nam nie szło....Dług codziennie wiekszy, domku nie widac. A ten piekny, młody, cudowny pies tak bardzo chce do domu, do ludzi...
  7. Lilka, gdzie jest ich wątek? Jak potrzeba to nie mogę go znależć...:placz:
  8. Czyli Amiś jedzie teraz do Zar ,do Ciotki Ona3... Tam ma przesiadkę do Wrocławia gdzie odbierze go czerda. No i wszystko spadnie na Nią....hotelik, umawianie z wetami , wożenie.... Zastanawiam się jak hotelik sobie z nim poradzi. Powinien leżeć na podkładach,skoro siurka pod siebie. Nie ma na co czekać, tylko już przydałyby sie jakieś deklaracje.....
  9. Cicho tutaj......Nikt nie zaglada...:shake::shake::shake: Trzeba by mu to oko zdiagnozować, może to bolesne.???? Czemu jest takie wysadzone ? Guz ???? Ale bez pomocy , nie ma szans na wizytę w lecznicy...:shake:.Za duże mamy długi....:-(
  10. [quote name='Saphira']Szkoda Togaa, że Cię wcześniej nie skojarzyłam bo właśnie była potrzebna wizyta przedadopcyjna dla jamnisi w Bielsko-Białej.:lol:[/QUOTE] Ja jak ja, ale są tu specjalistki od wizyt; bubu, pinczerka i gizmo i kilka innych.;) Widze Saphira że masz już banerek biedneg,sparaliżowanego Amisia.... Jemu też sie musi udać, jak Itkowi....!!! Zdaje sie że jedzie dzisiaj do Wrocławia ?
  11. [quote name='carolinascotties']nie wiem, czy pamietacie Oskara.. niektorzy z Was pewnie jej nie znaja i dlatego zapraszam do watku http://www.dogomania.pl/threads/17416-Oskar-Ma-Domek Oskar nie mial szans..a udalo mu sie... mimo, ze nigdz nie bedzie normalnie chodzil... Ach..takich psiulów jest na dogo kilka.....! Szybka diagnoza, leki, rehabiitacja, ....to jedyna droga do sprawności.....!!!
  12. [QUOTE]wracaj głupolku do sypialni i małymi kroczkami, po cichutku do łóżeczka[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [/QUOTE] Żadne 'wracaj"....!!!:mad: Wczoraj w desperacji wlazł Mikusiowi do łóżeczka ale chyba było mu za ciasno, bo po pieciu minutach wyprowadził sie znowu do salonu....;)
  13. Wciaz mysle o tym Amisiu ....Tak samo było z Lolciem rok temu. I wtedy Kochana Poker jako pierwsza pomogła ekspresowym bazarkiem a jak już były pieniadze to można było działać...Ech.... Aaaa.... za biustonoszowy bazarek Lolcio pieknie dziekuje Tobie Poker i naszej Smyku !!!!:loveu: A od Cioci pomponowej Lolo dostał paczke pieluch i łaciatą krówkę-przytulankę....Muszę zrobić fotki, bo pieknie sie razem prezenuja...;) Dzisiaj było wietrzenie dupinki w ogrodzie. Prawie cały dzień bez pieluchy. I nawet łapek nie obsiurał....Dość długo leżał w słońcu na drewnianym tarasie i nie było pokapane ani nasiurane / na tle ciemnych desek,dobrze widać/. Podnoszenie nogi dalej nie skutkuje siuraniem, ale nie kapie z Lolka non-stop... Za to koo jak gubił tak gubi...;)
  14. Nareszcie dokopałam sie do tego "węża"... No, no.......Nasza sliczna blondynko - kusicielko ....!!!! Zupełnie jak biblijna Ewa ...;)[URL="http://img69.imageshack.us/i/kajomada007.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5341/kajomada007.jpg[/IMG][/URL]
  15. Już brak pomysłów jak pomóc...
  16. Nastepna, powypadkowa bieda z Twoich okolic Ciocia[B] Ona3..[/B].! Trzeba dziewczynom pomóc, bo sprawa świeża..... [url]http://www.dogomania.pl/threads/182108-SparaliA-owany-AmiA-wyrzucony-na-ulicAE-pomoc-pilnie-potrzebna[/url]
  17. Ja tez wierzę że stanie na łapeczki....najgorsze zawsze początki !
  18. Może ktos,coś poradzi...to okolice WrocLawia i całkiem świeża sprawa.......wczorajsza! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182108-SparaliA-owany-AmiA-wyrzucony-na-ulicAE-pomoc-pilnie-potrzebna[/url]
  19. [quote name='togaa']Cisza...! leni356.....!!!! Gdzie jesteś!!! Przecież kochasz kudłacze.... Nikt od kudłatków tu nie zagląda....:shake:
  20. Prośba o jakikolwiek bazarek !!!!! Bardzo, bardzo Maxiu prosi.....
  21. Z domkiem to może być trudno. Myślę sobie cichutko że lepiej pomóc mu tu gdzie jest, u cudownej Naszej Irenki....! Może ma ktos pomysł na bazarek, bo Niedżwiadek jeszcze jest w lecznicy a to kosztuje...:placz:
  22. Cisza...! leni356.....!!!! Gdzie jesteś!!! Przecież kochasz kudłacze....
  23. [quote name='gosiulaa']Bo to niestety my ludzie panujemy na Ziemi najczęściej traktując innych swoich ziemskich towarzyszy jak zaledwie przedmioty...[/QUOTE] A to przecież nasi "Bracia Mniejsi...."
  24. Bazarek bardzo by sie przydał...bardzo, bardzo....!!! Tylko kto pomoże ?
×
×
  • Create New...