Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Krakowska Pani zadzwoniła pod wieczór jak prowadziłam samochód, a mi serce do gardła podskoczyło... Oddzwaniałam z duszą na ramieniu. Panią zastanawiało jak to możliwe że psiaczek mieszkał w Żywcu, teraz przebywa w DT we Wrocławiu a ogłaszany jest w Krakowie ? Postarałam się to wyjaśnić w miarę logicznie i zgodnie z prawdą...:roll: Wizyta p.a umówiona wstępnie na sobotę. (Dzięki Tamarko za protekcję.) Do [B]Figun[/B]i Pani obiecała że zadzwoni jutro. Tak więc wszystko na dobrej drodze.(tfu, tfu, żeby nie zapeszyć...:nono:)
  2. Kroi się dla Maxa dom w Krakowie (z ogródkiem;)). Wczoraj wysłałam jeszcze Państwu dużo zdjęć kawalera. I z żywieckiego domu i z Wrocławia. (Nika dziękuję, bo na Twoich wygląda prześlicznie. Te rozwiane frędzelki za uszami. Cudo). Pani rano zadzwoniła że cała rodzina jest zauroczona i jest na TAK. Dopiero dzisiaj ujawniłam że Maxiu jest we Wrocławiu.;) Szukam kogoś w Krakowie do zrobienia wizyty. Może kochana [B]tamb[/B] da się namówić, bo własnie tam jest? Państwo zawsze mieli psy. Ostatniego zabrał syn, gdyż wybudował dom i się wyprowadził. Pani nie pracuje. Spacery będą raczej w ograniczonych dawkach, bo Pani ma problem z kolanami. Jest kot - rezydent, ale wobec psów z bojowym nastawieniem, więc może Maxa sobie ustawi ?. Tego się trochę obawiam.... Podałam Pani telefon do Figuni, żeby sobie jeszcze o Maxiu poplotkowały no i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.?
  3. [quote name='Poker']ten papillon to chłopak ?[/QUOTE] tak, chłopak.
  4. [quote name='Poker']bazar :roll:, umarłam.[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243104-CZARNO-BIAŁA-ELEGANCJA-do-15-05-g-21-59?p=20816804#post20816804[/URL][/QUOTE] Nie rób nam tego.....:roll: [B]Nasi nowi podopieczni wybitnej urody [/B];);) Mikro - sirota po zmarłym Panu;[B] Papillon[/B] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4294/1006024e.jpg[/IMG] i[B] Miki[/B], prawie "owczar niemiecki" zgarnięty z ulicy; [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5766/p5060097.jpg[/IMG]
  5. [QUOTE][SIZE=3][COLOR=#000000][B][SIZE=3][COLOR=#800080]Moja cudowna, wspaniała sunieczka:loveu:daje nam tyle radości !!![/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE][SIZE=3][COLOR=#000000] I tak trzymać,[B] Energy [/B]kochana ! Cieszcie się sobą jak najdłużej !!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Wszystkiego NAJLEPSZEGO !!!!![/SIZE]:lol: [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5310/777t.gif[/IMG]
  6. Bidulek, ten jeżyk. Oby można mu było pomóc. Wczoraj przyszła wielka paka z jedzonkiem . Jeden wór dla [B]Lolka [/B]zafundowany przez [B]Ona03[/B] z bazarku kwiatowego, a drugi mój osobisty dla kurdupli. (Zobaczymy co na Eukanubę powie Lolkowa pielucha?) Wscibski[B] Lolo[/B] musiał osobiście dokonać odbioru; [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/329/sam3795r.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/175/sam3796.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9249/sam3798j.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Poker']Można by go sprawdzić u mnie, chociaż taki krótki kontakt nie jest miarodajny. Z tym ,że Maksio musi trochę dojść do siebie. A skąd jest ten domek?[/QUOTE] Kraków. Wszystkie dzisiejsze telefony są z krakowskiego Dziennika.
  8. Bo w ogłoszeniu porównywany był do motyla Emanuela ;) ( ale to wycięli). Czy byłaby możliwość sprawdzenia Maxia w domowych warunkach ' na koty" ? Odezwał się domek z ogródkiem, ale dość zakocony. Panie miały b.podobnego psiaczka o imieniu Docent Bombel ;), który odszedł kilka lat temu. Chciałyby Maxia ' na próbę" co do kotów, ale przeciez to niemożliwe. Nie bardzo też dogadałam sie co do szczelności ogrodzenia, bo niby szczelne, ale....? Ale to już zostawię osobie robiącej wizyte p.a. jesli do takowej dojdzie.
  9. [quote name='kado']Karolka zaprasza na bazarek dla Lolcia:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242834-Karolka-dla-Lolka-ciuszki-w-rozm-Nie-pisać!!!!!?p=20790325#post20790325[/URL][/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy[B] Kaduniu[/B] ! [B]Poke[/B]r kochana, Tobie również ogromnie dziękujemy za wpłatę na konto Stowarzyszenia [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]286,00 zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 2.05.2013r. (z Twoich dwóch bazarków); [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241733-PANOM-TEŻ-SIĘ-NALEŻY-SPODNIE-SPODENKI-DLA-CHŁOPCÓW-I-DROBNYCH-PANÓW-Do-08-04-g-21-59[/URL] oraz [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241658-FIRMOWA-ODZIEŻ-DLA-CHŁOPCÓW-I-DOBNYCH-PANÓW-do-07-04-g-21-59?p=20667650#post20667650[/url]
  10. Dzwoniłam do Figuni. Żyją , choć noc nie przespana. Maxiu jest w dzisiejszym, krakowskim Dzienniku Polskim. W wydaniu papierowym i internetowym. Były już dwa telefony, niestety od mocno starszych, 'blokowych' osób. Trzymajcie kciuki za TEN telefon. [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1272496-emek-pilnie-szuka-dobrego-domu.html[/URL]
  11. [quote name='Nikaragua']Czy jest jakiś odzew z ogłoszeń? Poszło do Wyborczej?[/QUOTE] Poszło do Wyborczej dwa razy ( z nowymi zdjęciami), nadal głucha cisza.... Bardzo , bardzo Wam kochane dziewczyny dziękuje za wsparcie finansowe [B]Maxa[/B] ; na konto wpłynęło[B] 30,00[/B] zł od [B]Nikaragua[/B] i [B]50,00 zł od MikAga[/B] .:multi: [B]Figuniu[/B] i jak się chłopak czuje? Dochodzi do siebie? Biedny On, biedna TY... Jakoś to musicie przetrwać. Oby z każą godziną było lepiej...
  12. Cudny ten Twój ogródek,[B] Malgoska.[/B] Oj, cudny ! A ciupeństwo rude jak ma na imię? W awatarku inna morduchna? Moja radosna twórczość ogrodnicza wyglada zgoła inaczej. Żadnego ładu i składu, wszystko rośnie gdzie i jak chce... [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1817/sam3790k.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7387/sam3787.jpg[/IMG]
  13. [quote name='MikAga']nie będę się rozpisywać,bo jest to moja porażka-mogę chłopaczka tylko wspomóc finansowo-nr konta mam z pierwszej strony. trzymam kciukasy,by Maksio znalazł jak najszybciej i naj,najlepszy domek. przepraszam... Agnieszka z dogomaniacką Miką.[/QUOTE] [B]Aga[/B], intencje są najważniejsze . I tak jesteś kochana, że chciałaś pomóc. [B]Figuniu[/B], znam Twoją sytuację i wiem że mocno nadużywamy Twojej gościnności. W dodatku przed tobą jeszcze trudny czas kastracji i opieki po, za co jestem Ci ogromnie wdzięczna. Na pewno nie zostawimy Ci [B]Maxa[/B] na głowie ponad umówiony czas. Napisałam do kolejnego hoteliku w okolicach Wrocławia, jesli odmówi to będe szukać w Krakowie. [B]Nika[/B], co do [B]majeczki [/B]ofiarujacej tymczas, na pewno byłaby konieczność wcześniejszego spotkania sie z Nią i to w obecności całej Jej Rodziny, jesli takową posiada. Coś w rodzaju wizyty p.a . [QUOTE]W swoim życiu już kiedyś pomagałam i znajomej prowadziłam Tymczasy, szło mi to całkiem dobrze. Dzięki mnie znalazło dom już kilkanaście psiaków.[/QUOTE] dobry wynik !
  14. Pani z Wrocławia. Już nie pamiętam dzielnicy. Zdaje się że Nowy Dwór. Domków z ogródkiem jest całkiem sporo, tylko jak popatrzę choćby po mojej dzielnicy to ludzie w ogóle w nich psów nie trzymają. Na dwadzieściaparę domów, tylko w 2 są psy i to te z tych "ozdobnych", no i ja poprawiam tą statystykę... Psa zastępuje alarm i firma ochroniarska. Zaraz wysyłam do Wyborczej...
  15. Ogłoszenie do Wyborczej już wczesniej poszło, chyba że udam głupa i wyślę ponowne z nowym zdjeciem? Zadzwoniła rano miła Pani ze wschodnim akcentem. Dom z 6 letnim dzieckiem, 10 piętro. :hmmmm: A mnie się marzy dla Maxia domek z ogródkiem. Odpadły by problemy na spacerach, popiskiwanie gdy zostaje sam też by nikomu nie przeszkadzało.
  16. Siedzi mi w głowie ten "piękny" !
  17. Super psiak, kolejka po niego powinna się ustawić !
  18. Oj, dobrze. Ciężko będzie z lepszym domkiem niż u Pokerów.
  19. Skończyła mu się dzisiaj płatna, wyróżniona "Tablica". Wykupiłam kolejną , na miesiąc.
  20. [quote name='MikAga']witam, urabiam mojego tz,by przejąć opiekę nad chłopakiem-bardzo mi przypomina Leonka-Luzika,nie ujawniałam się na wątku,ale byłam,bazarkowałam u cioteczki WiosnA-nie wiem czy przekonam chłopa,jeśli tak awaryjnie po tych trzech tygodniach u Figunii,to jestem,pomogę.[/QUOTE] Przekonuj[B] Aga[/B], przekonuj.... Ogromnie byłabym Ci wdzięczna. Bardzo,bardzo!!!!:loveu: Trzeba by cudu by prze te 2 tyg. u [B]Figuni[/B] znalazł dom. Nim Ty sie odezwałaś,napisałam wieczorem , w swej desperacji, do [B]Murk[/B]i. Miałaby dla Maxa miejsce - 10 zł dziennie. Tylko transport do Janowa Lubelskiego mnie przeraża no i w ogóle koszty utrzymania.
  21. [B]majeczko,[/B] musisz koniecznie przeczytać wątek. To ważne.
  22. Ściągnęły mnie tu fiołki i nie żałuję. I choć czas goni, przeczytałam caluśki wątek.... Szkoda że nie mogę wesprzeć finansowo, ale sercem jestem z Wami. Jesteście wielkie, dziewczyny !!!! Głaski dla cudniastych panienek.
  23. [quote name='ona03']Jak zwykle kasa, a właściwie jej brak, trzymaj się [B]Marcelku.[/B][/QUOTE] Niestety, stoimy pod ścianą a do 'naprawy' w kolejce czeka kilka innych psiaków.... Marcelek okazał sie przemiłym, grzecznym psiaczkiem. Całkiem dobrze dogaduje sie z resztą stadka Irenki. Tylko Żabolek niego go irytuje i już kilka razy malca 'ustawił'. Młody to Marcelek nie jest. Mocno głuchy i demencyjny. Zdarza mu sie tracić orientację i nie bardzo wie jak trafić z ogrodu do domu.
  24. Mój typ, uwielbiam takie kosmacizny. Fajnie że już poszły w Swiat ogłoszenia...Trzymam kciuki !
  25. [quote name='terierfanka']wszystko zależy od psa, ale mój szalony Emir chyba nie bardzo nawet zauważył brak jajek a juz na pewno nie wyglądał na obolałego :) to naprawdę jest dość nieskomplikowany zabieg :)[/QUOTE] Suczki mają dużo gorzej. Jesli Maxiu będzie żle się czuł po zabiegu, to bardziej z racji narkozy .
×
×
  • Create New...