Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='Poker']To co, mam jutro dzwonić i ustalać termin ? Jak z kasą?[/QUOTE] Prośba o fakturę ' płatną przelewem". Postaramy się uregulować należność w pierwszej kolejności.
  2. Kochani, zajrzyjcie proszę na wątek [B]Maxa[/B]. Zwrot z mojej nieudanej adopcji.:-( Podnieście na duchu, pocieszcie.... Jeszcze 2 tyg. spędzi w awaryjnym DT u [B]Figuni,[/B] ale co potem? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238759-Już-się-znudził-Roczny-prześliczny-psiaczek-Traci-wrocławski-DT-co-dalej?p=20799475#post20799475[/URL] [INDENT] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6273/71318852.jpg[/IMG][/INDENT]
  3. [quote name='Figunia']Jeśli chodzi o mnie, to oczywiście dostosuję się. Pasuje mi każdy termin. Ale decydujący głos ma Togaa.[/QUOTE] [B]Figuniu [/B]! To Twój i Pokerka czas tu się liczy i umawiajcie się jak Wam wygodnie. Dziekuję Wam dziewczyny .
  4. Własnie o takie zdjęcia chodziło !!!! SUPER !!!! [B]Nikaraguo[/B], podziękuj Mistrzowi ! Maksiu na zdjęciach zrelaksowany, zadowolony. Ogonek w górze !!!!;) Teraz muszę wyjść, ale po powrocie zaraz biorę się za ogłoszenia. Zmienię imię, trochę tekst.Może przejdą?
  5. Dziewczyny kochane, pamiętajcie proszę o zdjęciach. :razz:Takich super, do ogłoszeń. Najlepiej robionych z "żabiej perspektywy", żeby ładnie proporcje i urodę Maxia pokazać.
  6. [quote name='Poker']Miałam na myśli , tak jak pisałam , opiekunkę z Wrocławia,a nie Ciebie togusiu. Myślę jednak ,ze dobrze by było go wykastrować.Bo z jego zachowaniem , to ciężko będzie DS mu znaleźć. A jest szansa ,że jak mu hormony opadną, to się choć trochę uspokoi.Chociażby w kwestii suczek.[/QUOTE] No wiem, wiem....;);) Ja też skłaniam sie ku kastracji, ale [B]Figun[/B]i byłaby potrzebna pomoc.
  7. [quote name='Poker']Ale optymistyczna wiadomość :multi:[/QUOTE] Fajnie, fajnie trafił. Pan ma żonę, 15-stoletnią, przemiłą córkę i Rodziców. Zawsze więc ktoś jest w domu. Wczesniej u Państwa zawsze były psy i żyły po kilkanaście lat. Pani tylko sie martwiła, czy przez to urwane uszko deszcz nie będzie sie wlewał...;) Czekamy na fakturę z Hoteliku. Zostaniemy z potężnym długiem, ale warto było.
  8. [quote name='pamela555']Dzisiaj wpłaciłam 112 zł dla Stowarzyszenia i 112 zł dla kota Wojtka z bazarku cegiełkowego, oczywiście proszę o potwierdzenie :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-ZAKOŃCZONY-CEGIEŁKOWO-wirtualna-siłownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20[/URL][/QUOTE] [B]Obie[/B] wpłaty( dwa razy po 112,00 zł) są już na koncie[B] Stowarzyszenia[/B]. Łącznie [B]224,00 zł !!!![/B]:multi: Zaraz potwierdzę na wątku bazarkowym. [SIZE=3][SIZE=2]Ogromnie dziękujemy, kochana [B]pamelo555[/B].[/SIZE] Jesteś kolejnym [SIZE=3]Opiekuńczym [/SIZE] Aniołem [/SIZE]naszych psio-kocich podopiecznych !!!
  9. [QUOTE]A poprzedni opiekunowie nie byli tak mili oddać go ze smyczą i innym oprzyrządowaniem? [/QUOTE] Dla porządku; [B]Maxiu[/B] miał obróżkę z adresówką, dwie smyczki; porządną, długą,czarno-nieb. ( nawet z ceną ) i drugą awaryjną,cienką, z plecionego sznurka - mojej roboty. Nowe szelki starego typu , kocyk , ulubioną piłeczkę, chyba też jakieś gryzaki ; uszy...To tak na marginesie , żeby nie było że "gołego" chłopaka wyprawiłam w Świat...:razz: Nie wiem czemu przepadła ta nowa smyczka ? Co do kastracji, to sama nie wiem co zrobić? Myślę że jednak korzystniej byłoby to zrobić, póki jest w 'dobrych rękach", u Figuni. Potem znów może nie być sposobności. [QUOTE]zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242829-***-dla-bibliofila-Pan-Tadeusz-w-skórze-na-Maksia-w-bdt-do-9-05***?p=20790007#post20790007"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post20790007[/URL][/QUOTE] [B]terierfanko[/B], wielkie dzięki !!!!:lol:
  10. Figuniu, to wszystko się czyta jak powieść sensacyjną... Cała jestem w napięciu, co też rude nawywija...?
  11. [QUOTE]Chyba mu dobrze...:lol:[/QUOTE] Wygląda na to że Jemu tak. Tylko czy Tobie, [B]Figuniu?[/B] No i co będzie ? Jak sobie poradzisz? Zakupy na majowe wolne dni musisz przecież zrobić ?
  12. [quote name='Nikaragua']Myślę, że warto zgłosić go do jamnikowych ciotek.[/QUOTE] Tak, tak, zgłosimy. Trzeba mu będzie wątek założyć,tym bardziej że chłopak ma tylnią łapkę ' do naprawienia".
  13. [QUOTE]Śliczna ta Twoja [B]Igusia [/B]:loveu:[B] togusiu, [/B]coś się pannica zasiedziała :evil_lol:.[/QUOTE] [B]Igunia[/B] już nasza. Okupuje mężowską sypialnię... Słyszałaś by jakiś facet wywalił z łóżka młodą, urodziwą blondynę?;) [QUOTE]Śliczny ten jamniorek :smile: I co właściciel się nie znalazł? [/QUOTE] Nikt się nie zgłosił, nie ma też nigdzie ogłoszeń że ktoś poszukuje. Jeszcze w zeszłym tyg. dziewczyny rowieszały w dzielnicy gdzie go znaleziono kolejne papierowe ogłosz., bo poprzednie ktoś pozrywał. Cisza. Dzisiaj mijają dwa tygodnie, jak do nas trafił. A tu nasza [B]'pieluchajda[/B]" (jak go nazwała [B]Smyku[/B]) , wietrzy kuperek.. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4871/sam3747e.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2372/sam3748x.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1700/sam3752c.jpg[/IMG] [B]Lolo[/B] nieco obsceniczny. [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8535/sam3690j.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Poker']Widziałam , widziałam :multi: Bajeczka cudna, widać ,że dziewczynka odżyła i zaczyna się bawić jak normalny szczeniorek. :loveu:[/QUOTE] Ogonek cały czas w górze, szczęście na mordeczce !!!! Super !
  15. Po 9,00-tej , a Wy już po drugim spacerku ? Matko Jedyna !:crazyeye:
  16. Jeszcze raz przeczytałam Twój post ; [QUOTE]Nie "zawracam mu głowy", nie przywołuję, nie zapraszam do zabawy. Niech poczuje się bezpieczny. [/QUOTE] Bardzo dobra taktyka. To [B]Maxowi[/B] powinno zależeć na kontakcie z Tobą. To On się ma 'starać" o Twoje względy.;) Już nie zawracam głowy. Dobrej nocy , o ile to dzisiaj możliwe...:razz:
  17. [QUOTE]Jakoś może damy radę... [/QUOTE] Trzymam mocno kciuki. Spokojnej nocy Wam życzę....
  18. Zapiszę sobie wątek....
  19. [B]Nika,[/B] zabierz proszę ze sobą aparat fotograficzny. Bardzo potrzebne są nowe zdjęcia do kolejnych ogłoszeń. Z niektórych portali ogłosz. mi go wyrzucają , mimo że zmieniam treśc i imię, bo posługuję sie tymi samymi zdjeciami. A chcę go ogłaszać nie tylko na Wrocław. [B]Figuniu[/B], trzymam kciuki za dzisiaj...Mam nadzieję że noc Wam minie w miarę spokojnie. Biedny pies. Całkiem będzie miał pokręcone w tym swoim rudym łepku.
  20. [B]Alfik [/B]od kilku godzin już w nowym domu !!!:multi: Wyszukała go nasza [B]p.Basia[/B] z [B]piołunkiem [/B] i trafiły idealnie !!!! [B]Ola[/B] pewnie sama napisze, jak tu wejdzie. W każdym razie jest się z czego cieszyć.
  21. [quote name='Figunia']mogę już napisać, że na te 3 tygodnie Maksio trafi do mnie. Pani Grażyna (właściwie Jej mąż) ma mi go przywieźć z sobotę po 20-tej. :lol:[/QUOTE] [B]Figuniu[/B], bardzo,bardzo jestem Ci wdzięczna. Dzięki wielkie i Wam wrocławskie dziewczyny ,za 'wstawiennictwo" i chęć pomocy. Ja już byłam w rozpaczy , nerwy mnie zżerały,spać nie mogłam, ech... A nóż w ciągu tych 3 tyg. zdarzy sie cud i Max znajdzie domek? Gdyby jednak nie, jest trochę czasu by 'nagrać' hotelik, inny tymczas. Przeprowadzka dzisiaj wieczorem.
  22. Dziadeczek wciąż czeka na swoją kolejkę do 'wyszykowania". Najważniejsze dziąsło, bo ma duży problem z jedzeniem. Może jeść tylko gotowane.
  23. [quote name='Poker']jest mała szansa,że jedna osoba z dogo mogłaby przetrzymać Maksia przez kilka dni w razie kompletnej klapy.[/QUOTE] Piątek tuż, tuż a ja dalej nie mam dla niego miejsca...Pokerku, zapytaj proszę , czy mógłby zostać przez 3 tyg.? Zapłacę za ten czas po stawkach hotelikowych. Za trzy tygodnie będzie kolejna okazja przewiezienia Maxa do B-B. W międzyczasie muszę mu zorganizować tu w okolicy płatny hotelik czy DT.. Nie widzę innego wyjścia z tej sytuacji.
×
×
  • Create New...