-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Kochani, zajrzyjcie proszę na wątek [B]Maxa[/B]. Zwrot z mojej nieudanej adopcji.:-( Podnieście na duchu, pocieszcie.... Jeszcze 2 tyg. spędzi w awaryjnym DT u [B]Figuni,[/B] ale co potem? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238759-Już-się-znudził-Roczny-prześliczny-psiaczek-Traci-wrocławski-DT-co-dalej?p=20799475#post20799475[/URL] [INDENT] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6273/71318852.jpg[/IMG][/INDENT]
-
[quote name='Poker']Miałam na myśli , tak jak pisałam , opiekunkę z Wrocławia,a nie Ciebie togusiu. Myślę jednak ,ze dobrze by było go wykastrować.Bo z jego zachowaniem , to ciężko będzie DS mu znaleźć. A jest szansa ,że jak mu hormony opadną, to się choć trochę uspokoi.Chociażby w kwestii suczek.[/QUOTE] No wiem, wiem....;);) Ja też skłaniam sie ku kastracji, ale [B]Figun[/B]i byłaby potrzebna pomoc.
-
ALFIK bez ucha,wywalony z domu jak śmieć, ma już swoich ludzi i ogródek !!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Ale optymistyczna wiadomość :multi:[/QUOTE] Fajnie, fajnie trafił. Pan ma żonę, 15-stoletnią, przemiłą córkę i Rodziców. Zawsze więc ktoś jest w domu. Wczesniej u Państwa zawsze były psy i żyły po kilkanaście lat. Pani tylko sie martwiła, czy przez to urwane uszko deszcz nie będzie sie wlewał...;) Czekamy na fakturę z Hoteliku. Zostaniemy z potężnym długiem, ale warto było. -
[quote name='pamela555']Dzisiaj wpłaciłam 112 zł dla Stowarzyszenia i 112 zł dla kota Wojtka z bazarku cegiełkowego, oczywiście proszę o potwierdzenie :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-ZAKOŃCZONY-CEGIEŁKOWO-wirtualna-siłownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20[/URL][/QUOTE] [B]Obie[/B] wpłaty( dwa razy po 112,00 zł) są już na koncie[B] Stowarzyszenia[/B]. Łącznie [B]224,00 zł !!!![/B]:multi: Zaraz potwierdzę na wątku bazarkowym. [SIZE=3][SIZE=2]Ogromnie dziękujemy, kochana [B]pamelo555[/B].[/SIZE] Jesteś kolejnym [SIZE=3]Opiekuńczym [/SIZE] Aniołem [/SIZE]naszych psio-kocich podopiecznych !!!
-
[QUOTE]A poprzedni opiekunowie nie byli tak mili oddać go ze smyczą i innym oprzyrządowaniem? [/QUOTE] Dla porządku; [B]Maxiu[/B] miał obróżkę z adresówką, dwie smyczki; porządną, długą,czarno-nieb. ( nawet z ceną ) i drugą awaryjną,cienką, z plecionego sznurka - mojej roboty. Nowe szelki starego typu , kocyk , ulubioną piłeczkę, chyba też jakieś gryzaki ; uszy...To tak na marginesie , żeby nie było że "gołego" chłopaka wyprawiłam w Świat...:razz: Nie wiem czemu przepadła ta nowa smyczka ? Co do kastracji, to sama nie wiem co zrobić? Myślę że jednak korzystniej byłoby to zrobić, póki jest w 'dobrych rękach", u Figuni. Potem znów może nie być sposobności. [QUOTE]zapraszam na bazarek dla Maksia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242829-***-dla-bibliofila-Pan-Tadeusz-w-skórze-na-Maksia-w-bdt-do-9-05***?p=20790007#post20790007"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post20790007[/URL][/QUOTE] [B]terierfanko[/B], wielkie dzięki !!!!:lol:
-
[quote name='Nikaragua']Myślę, że warto zgłosić go do jamnikowych ciotek.[/QUOTE] Tak, tak, zgłosimy. Trzeba mu będzie wątek założyć,tym bardziej że chłopak ma tylnią łapkę ' do naprawienia".
-
[QUOTE]Śliczna ta Twoja [B]Igusia [/B]:loveu:[B] togusiu, [/B]coś się pannica zasiedziała :evil_lol:.[/QUOTE] [B]Igunia[/B] już nasza. Okupuje mężowską sypialnię... Słyszałaś by jakiś facet wywalił z łóżka młodą, urodziwą blondynę?;) [QUOTE]Śliczny ten jamniorek :smile: I co właściciel się nie znalazł? [/QUOTE] Nikt się nie zgłosił, nie ma też nigdzie ogłoszeń że ktoś poszukuje. Jeszcze w zeszłym tyg. dziewczyny rowieszały w dzielnicy gdzie go znaleziono kolejne papierowe ogłosz., bo poprzednie ktoś pozrywał. Cisza. Dzisiaj mijają dwa tygodnie, jak do nas trafił. A tu nasza [B]'pieluchajda[/B]" (jak go nazwała [B]Smyku[/B]) , wietrzy kuperek.. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4871/sam3747e.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2372/sam3748x.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1700/sam3752c.jpg[/IMG] [B]Lolo[/B] nieco obsceniczny. [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8535/sam3690j.jpg[/IMG]
-
Jeszcze raz przeczytałam Twój post ; [QUOTE]Nie "zawracam mu głowy", nie przywołuję, nie zapraszam do zabawy. Niech poczuje się bezpieczny. [/QUOTE] Bardzo dobra taktyka. To [B]Maxowi[/B] powinno zależeć na kontakcie z Tobą. To On się ma 'starać" o Twoje względy.;) Już nie zawracam głowy. Dobrej nocy , o ile to dzisiaj możliwe...:razz:
-
Zapiszę sobie wątek....
-
[B]Nika,[/B] zabierz proszę ze sobą aparat fotograficzny. Bardzo potrzebne są nowe zdjęcia do kolejnych ogłoszeń. Z niektórych portali ogłosz. mi go wyrzucają , mimo że zmieniam treśc i imię, bo posługuję sie tymi samymi zdjeciami. A chcę go ogłaszać nie tylko na Wrocław. [B]Figuniu[/B], trzymam kciuki za dzisiaj...Mam nadzieję że noc Wam minie w miarę spokojnie. Biedny pies. Całkiem będzie miał pokręcone w tym swoim rudym łepku.
-
ALFIK bez ucha,wywalony z domu jak śmieć, ma już swoich ludzi i ogródek !!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Alfik [/B]od kilku godzin już w nowym domu !!!:multi: Wyszukała go nasza [B]p.Basia[/B] z [B]piołunkiem [/B] i trafiły idealnie !!!! [B]Ola[/B] pewnie sama napisze, jak tu wejdzie. W każdym razie jest się z czego cieszyć. -
[quote name='Figunia']mogę już napisać, że na te 3 tygodnie Maksio trafi do mnie. Pani Grażyna (właściwie Jej mąż) ma mi go przywieźć z sobotę po 20-tej. :lol:[/QUOTE] [B]Figuniu[/B], bardzo,bardzo jestem Ci wdzięczna. Dzięki wielkie i Wam wrocławskie dziewczyny ,za 'wstawiennictwo" i chęć pomocy. Ja już byłam w rozpaczy , nerwy mnie zżerały,spać nie mogłam, ech... A nóż w ciągu tych 3 tyg. zdarzy sie cud i Max znajdzie domek? Gdyby jednak nie, jest trochę czasu by 'nagrać' hotelik, inny tymczas. Przeprowadzka dzisiaj wieczorem.
-
ALFIK bez ucha,wywalony z domu jak śmieć, ma już swoich ludzi i ogródek !!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Z ogłoszeń zero reakcji.... -
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziadeczek wciąż czeka na swoją kolejkę do 'wyszykowania". Najważniejsze dziąsło, bo ma duży problem z jedzeniem. Może jeść tylko gotowane. -
[quote name='Poker']jest mała szansa,że jedna osoba z dogo mogłaby przetrzymać Maksia przez kilka dni w razie kompletnej klapy.[/QUOTE] Piątek tuż, tuż a ja dalej nie mam dla niego miejsca...Pokerku, zapytaj proszę , czy mógłby zostać przez 3 tyg.? Zapłacę za ten czas po stawkach hotelikowych. Za trzy tygodnie będzie kolejna okazja przewiezienia Maxa do B-B. W międzyczasie muszę mu zorganizować tu w okolicy płatny hotelik czy DT.. Nie widzę innego wyjścia z tej sytuacji.