Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Nie wiem czemu nie można edytować, ani dodawać ikonek. Znowu coś pomajstwowano na Portalu. A wieści z Krakowa nie mam. Podczas ostatniej rozmowy Pani zapowiedziała że jeśli będą jakieś postępy w relacjach z kotem, sama powiadomi. Tak więc cisza nie wróży niczego dobrego, buuuuuu....
  2. [quote name='togaa']Figuniu ! Ogromnie dziękuję za wpłatę 215,00 zł na Stowarzyszeniowe konto . Jutro wszystko porozliczam, bo dzisiaj już padam i ja i mój internet.[/QUOTE] Zapomniałam Ci podziekować za zwrot moich 200,00 zł , jakie wysłałam na utrzymanie Maxia. Dzieki, kochana. Aaa...a smyczkę którą kupiłam na bazarku spożytkuję na któregoś z moich psów. Zawsze ich za mało ( tych smyczek), bo jakieś wypadkowe są.:-)
  3. Przez dwa dni nie mogłam tu zajrzeć i strasznie sie denerwowałam co tu słychać. No i nadal się będe denerwować, bo widzę że wciaz pod górkę...Ech,
  4. Figuniu ! Ogromnie dziękuję za wpłatę 215,00 zł na Stowarzyszeniowe konto . Jutro wszystko porozliczam, bo dzisiaj już padam i ja i mój internet.
  5. [quote name='Nikaragua']Ale super :)[/QUOTE] Te pół roku w Poker miało sens !!! A to są tego owoce...:lol:
  6. [quote name='Nutusia']Zaglądam i kciuków nie puszczam...[/QUOTE] Ja to samo. Siedzi mi w głowie ta malutka.
  7. Odważyłam się i zadzwoniłam. [B]Kota[/B] została totalnie spacyfikowana.:shake: Straciła cały pierwotny animusz i na widok M[B]ax[/B]a wieje, a Max za nią. Dzisiejszy dzień przesiedziała bez ruchu za kanapą. Pani cierpi, ale wykazuje duże zrozumienie dla [B]ryżego[/B] i nie traci wiary że relacje sie ułożą. [B]Maxiu[/B] nadal zakochany w Panu. Zasypia na swoim psim posłanku, ale budzi się w nogach Jego łóżka. A gdy Pan udaje sie rano do łazienki, po powrocie zastaje Maxa na ...podusi. Pani dogadza kulinarnie . Rano Royal dla kastratów a wieczorem gotowane mięsko. [B]Max [/B]wymusza spacery. Szczeka pod drzwiami tak długo, aż zostanie wypuszczony . Na szczęście jest ogródek. Spacery uliczne też oczywiście są; naprzemiennie z Panem i Panią. Większych sensacji na specerach jak dotąd nie było. A poza tym to[B] Pani[/B] zachwycona. Twierdzi że tak mądrego, posłusznego i pięknego psiaczka jeszcze nie miała.
  8. [quote name='Rudzia-Bianca']Jak minęła nocka ?[/QUOTE] Też się martwię....?
  9. Jednak kicia w [B]Lolkowej[/B] łazience to spory problem. [B]Lolo[/B] chodzi niedomyty, pieluchy zmieniane gdzie bądż. Wszystko inaczej !
  10. [QUOTE]Gratulujemy Figuni i pozostałej drużynie :smile::smile:[/QUOTE] Bez pomocy [B]Figuni[/B] to nie wiem jak by się to wszystko potoczyło. [B]Figuniu , jesteś WIELKA, KOCHANA i WYJĄTKOWA !!![/B] Zadzwonię do[B] Krakowa[/B] jutro. Nie powiem, z duszą na ramieniu zadzwonię.... Pocieszam się, że krakowscy Państwo nie mieli żadnych oczekiwań co do[B] Maxa[/B], więc nie powinno być rozczarowań.
  11. Cały dzień o maleńkiej myślałam....
  12. A ja chciałam podziękować wszystkim tu obecnym na wątku ,a zwłaszcza [B]wrocławskim dziewczynom,[/B] za [B]ogromną, wymierną pomoc ! [/B] [B][SIZE=4]Jesteście niesamowite !!!![/SIZE]![/B]:cool2::B-fly:
  13. [quote name='Malgoska'][URL]http://img163.imageshack.us/img163/5876/sam3886l.jpg[/URL] a co one tam szukają???? mam zły dzień....poproszę o zdjęcie Lolusiowe z przodu :)[/QUOTE] Będzie [B]Malgo[/B]ska kochana , jutro będzie . A może smutki prędzej miną ? [B]Oneczko03,[/B] było tak jak piszesz. [B]Lol[/B] zwiał w podskokach jak tylko kicia próbowała nawiązać nieco bliższe relacje. I najbardziej interesowała go kici miseczka. A kicia dzielna !!! Machała [B]Lolkow[/B]i łapeczką przed nosem i stroszyła ogonek . [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5744/sam3919.jpg[/IMG] [B]A tu z Anusią - trzyłapką. Zabawa w chowanego ! [/B][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8922/sam3898.jpg[/IMG]
  14. [QUOTE]p.s. kontakt z maluszkiem za szybki. czy ludzie nigdy sie nie zmienia? ehhh mowi sie, klepie, a i tak wiedza lepiej i robia swoje. czyli błędy.[/QUOTE] To samo pomyślałam..... Prosiłam też by nie ingerować, gdy kota będzie ustawiać Maxa (bo tego sie Państwo spodziewali), no i zrobili dokładnie odwrotnie....ech...
  15. I ja również dostałam telefon z Krakowa.:lol: Zmartwiałam, jak Pani opowiadała o dzieciątku. Na razie [B]Ma[/B]x trzyma sztamę z Panem i w Nim szuka 'bratniej duszy".
  16. [quote name='gosiaczek1984']no to super już się nie mogę doczekać zdjęć[/QUOTE] I ja też !!!! To takie krzepiące wieści !
  17. Ten cudny kociaczek nie ma jeszcze roku. Dostałyśmy 3 tyg. temu telefon; na ulicy siedzi kot. Trzęsie się, przewraca, ma problemy z koordynacją ruchową. Albo 'bierzemy" , albo zostanie powiadomione schronisko. Odpowiedż w takich sytuacjach jest jedna. Maluszek radzi sobie z chodzeniem coraz lepiej. W sobotę zamieszkał w domu tymczasowym u naszej Ani. Dziś poczuł sie gorzej i znowu wylądował w Lecznicy, ale nic poważnego nie wykryto. Ma niesamowity, cudowny charakter. Taki Żabolek w kociej wersji. Może ktos z dogo się w Nim zakocha ? [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1038/sam3850.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7845/sam3852h.jpg[/IMG]
  18. [QUOTE], [B]Lol[/B] jakiś grubasek się zrobił [/QUOTE] Tylko nie grubasek;:cool3: "L[B]olo[/B] to jest chłopak śląski; w barach szeroki w d...ie wąski";) A propos pieluch. Przyszły dzisiaj, zamówione w [B]Sklepie Bella[/B] !!!.:multi: Fundatorem jest nasza kochana [B]Ona03[/B], która to dochód ze swego pracowitego,kwiatowego bazarku przeznaczyła na [B]Lolusiowe[/B] jedzonko,pieluchy i wojaże... [B]Iwonko[/B]......:buzi:, :calus: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5876/sam3886l.jpg[/IMG] A to mój 5-ty na stanie kot.! Mam nadzieję że szybko się wyprowadzi, bo okupuje [B]Lolkową[/B] łazienkę. Cudne są małe koty. [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8746/sam3875.jpg[/IMG]
  19. [QUOTE]Czyli lek był podany na wszelki wypadek.[/QUOTE] Tak, na wszelki wypadek. Wiozłam wtedy 3 psy ,samochodem do takich przewozów kompletnie nie przystosowanym. Chciałam sobie zaoszczędzić czyszczenia tapicerki.
  20. Ale dobre wieści !!!! Ogromnie się cieszę !!!!:multi:
  21. Dzisiaj miałam szalony dzień i zapomniałam troche o Maxiu. [QUOTE]CZy Maksio wymiotował podczas podróży do Wrocławia?[/QUOTE] Maxiu jadąc do Wrocławia dostał Cerenię. W wieczór poprzedzający wyjazd [B], piołunek [/B]odwiedziła dom 'rodzinny' [B]Maxia[/B] i własciciel na oczach Oli podał mu tabletkę. (W bielskich lecznicach jest cały czas na stanie.) Ostatnio Fizia, jak była na konsultacjach w Krakowie dostała Cerenie w zastrzyku. Zresztą w zastrzyku jest standartowo stosowana podczas chorób przebiegających z wymiotami. No ale jak nie ma , to nie ma. Chciałam nowym Państwu zaoszczędzić ew.sensacji w drodze.;)
  22. Zapraszamy raz jeszcze na wspaniały bazar z eleganckimi ciuszkami. [B]Poker, bardzo, bardzo dziękujemy !!!!; [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243104-CZARNO-BIAŁA-ELEGANCJA-do-15-05-g-21-59[/URL] Wciąż nie możemy pozbyć się długów po Lecznicach. Bazarki , to wielka szansa by wyjść na prostą i móc dalej pomagać.... A to bazarek dla naszej [B]FIZI ( od b-b ) [/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243287-Ciuchowisko-34-50-dla-Fizi-do-17-05-20-00[/url] Zapraszamy !!!!
  23. [QUOTE]Ciekawe którą wybierze.[/QUOTE] Też uważam że powinny pojsc w dwupaku.;) A te ciupiny na zdjęciach [B]gosiaczek1984 [/B]zostały w schronie????? Jejku !
×
×
  • Create New...