Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Też miałam taką nadzieję. Odezwała sie Pani [B]Julia[/B]. Odwiedziła [B]Maxa[/B]. Poniżej Jej spostrzeżenia, takie na gorąco. Fachową opinię sporządzi w weekend. Jestem pod wrażeniem bo nie dość że poświęciła swój cenny czas (już wyjechała z kraju), to zrobiła to gratisowo !! [B]Poker[/B], bardzo Ci dziękuję za ten kontakt. [I]"...byłam u Maksa, fajny pies, problemy powiedzmy przeciętne, jego reakcje wobec innych psów (udało nam się spotkać 3-4) nie wyglądały na lękowe, raczej frustracja i nadmierna motywacja, pewnie później "podkręcona" negatywnie reakcjami poprzenich właścicieli no i dodatkowo średnia umiejętność chodzenia na smyczy. Przy ćwiczeniach , ale w na smyczy i ćwiczeniach w grupie psów powinien dać radę, na razie jest co prawda bardzo pobudzony na spacerach i nie bardzo będzie zwracal uwagę nawet na nagrody, ale jakby go odpowiednio zmotywowac a zacząć od ćwiczeń posłuszenstwa w domu, to powinno być dobrze. W jego zachowaniu wobec psow nie widze przeciwswskazań do kastracji, a moze nawet z lekkim wskazaniem na plus, ale w domu zachowuje sie umiarkowanie lękowo wobec obcych (nie ma tragedii, reakcje w przewazajacej czesci wygladaja na defensywne, takze sam nie atakuje "zawczasu"), wiec kastrache wpisalalbym w umowe w ewentualnym nastepnym domu i zobaczyla jak bedzie zachowywal po "ustabilizowaniu", bo na razie jego pobyt w tym domu jest relatywnie krotki[/I]..." W piątek kroi się transport do Wrocławia i mogę go przywieżć do B-B z powrotem, tylko nadal nie mam dla niego domu...Już siwa jestem ze zgryzoty.
  2. [quote name='Nikaragua']Basiu, nie mogę tu zaglądać, bo co zajrzę to gardło mi ściska i oczy zaparowywują i nie nie widzę. A pomóc nie mam jak, moja Nika nie wpuści innego psiaka do mieszkania, a i mąż jest w tym nieugięty. Nie dałabym rady.[/QUOTE] Wiem [B]Nika[/B], wiem... Ja teoretycznie mam warunki , ale opór ślubnego jest tak zdecydowany że nie przeskoczę tego... 11-sty zwierzak w moim domu nie przejdzie.
  3. [quote name='kado']Zgodnie z obietnicą przesłałam dla Wojtusia 50,00 zł. Jutro powinny być na koncie.[/QUOTE] Kaduniu, jesteś niesamowita....!
  4. [quote name='mama_Alfika']Zrobiłam przelew z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240373-Rozliczam-Zagubieni-gry-PC-modele-Ferrari-torby-męskie-dla-SBM-z-Żywca[/URL] Prośba o potwierdzenie na watku, jak kaska dotrze[/QUOTE] Ogromnie dziękujemy, [B]Alfikowa_ Mamo [/B]!!! Twoja wpłata jest już na koncie Stowarzyszenia ! Wpłynęło [B]75,00 [/B]zł !!!!!:lol:
  5. No cały[B] Lolo[/B]!!! Jak żywy...! Jak Ty go[B] Haneczko[/B] w koszyczku wielkanocnym upchałaś ?
  6. Czekam na wiadomości od pani [B]Juli.[/B] Żal mi tego biednego psiaka. Nie wie że za parę dni zawali mu się Świat...
  7. Ja też tu przychodzę z pustą kieszenią. Żałuję że nie mogę wspomóc... A sunia śliczna. Mam prawie identyczną....
  8. Ojej, to kłopot. Przecież nie dowiemy się na co ma alergię? Biedny psiak.
  9. O to, to...Nikaragua dobrze mówi. A oto i krzywda [B]Ingusiowa[/B]. Nawet się elegantka na serwetkę pod brodą załapała... [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6499/sam33582.jpg[/IMG]
  10. [QUOTE]Kanapowca Olbrzymiego[/QUOTE] Masz na myśli osobistego Ślubnego ?;)
  11. [quote name='Gabi79']Trafiłam tu z bazarku Pameli, później poczytam. Czy ta kicia Anusia, której zdjęcie jest 2 # ma już domek, jest śliczna:loveu:[/QUOTE] Witaj [B]Gabi79[/B], Anusią jest zainteresowana pewna rodzina. Państwo mają osiatkowany balkon , ale prosimy jeszcze o zabezpieczenie uchylnych okien. Jeśli się z tego wywiążą,[B] Ana[/B] zamieszka z nimi. Ana nie spadnie 'na 4 łapki", dlatego dom w którym zamieszka musi być dla Niej bezpieczny. Natomiast w Lecznicy mamy kolejnego kotka z b.chorą łapką. Ważą sie losy, czy da sie łapkę uratować. Jak nie, będzie kolejny 3-łapek do adopcji...
  12. Cudna pogoda, zdjęcia powinny wyjść super !!!!
  13. [quote name='Smyku']Basieńko mam ogromną prośbę . Weź na ręce słoneczko moje kochane i wycałuj w grzywkę i w rude pysio . Rozmiękcza mnie popierdólka nieustająco .[/QUOTE] [B]Smyczku[/B], wycałuję po całości. Inaczej się nie da...;) [QUOTE]Loluś hołubiony w paltociku,a Ingusia na golasa :placz:[/QUOTE] Wiedziałam, wiedziałam że głosy sie podniosą na tą [B]Ingusiową[/B] krzywdę...:razz:
  14. [quote name='Poker']Zgłaszam proszę wysokiego sądu ,ze popełniłam bazar [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241658-FIRMOWA-ODZIEŻ-DLA-CHŁOPCÓW-I-DOBNYCH-PANÓW-do-07-04-g-21-59?p=20667650#post20667650[/URL][/QUOTE] [QUOTE][INDENT] Święta się kończą, czas zrobić coś pożytecznego! :razz: Zapraszam na bazarr: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241695-(-Piękne-NASZYJNIKI-)-dla-SBM-do-9-04-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-9-04-godz-20[/URL] [/INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241562-Kot-Wojtek-prosi-o-pomoc"] [/URL][/QUOTE] Ogromnie Wam dziewczyny dziękujemy. W Wielką Sobotę odebraliśmy jedą z faktur za luty. Jutro ma być do odbioru z kolejnej Lecznicy. Też dopiero za luty . Bedą musiały długo poczekać nim je zapłacimy... Wasza pomoc jest na wagę złota !!! Bardzo, bardzo dziękujemy !!!!! [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7501/luty2013.jpg[/IMG]
  15. [B]Rudasek Cudny, oneczko03. Tak jak i filmiki ! A Słoneczko[/B] dzisiaj dzielnie maszerowało przez góry i lasy... [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1759/sam3377t.jpg[/IMG] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8504/sam3376.jpg[/IMG] [B]Lolusiowy ogródek; Wielkanocna sceneria 2013r ; [/B][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4169/wielkanoc201322.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5350/wielkanoc201321.jpg[/IMG]
  16. Smyczku, jesteś ANIOŁEM ! [B][FONT=comic sans ms]A dla wszystkich pozostałych Lolusiowych Aniołów, Anielic i Anielątek ; życzenia WESOŁYCH ŚWIĄT !!!![/FONT][/B] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2826/dscn7962.jpg[/IMG]
  17. [QUOTE] czy to ten co miał do ciebie przyjść mieszkać. [/QUOTE] "Ten" a właściwie "ta" tymczasuje się nadal u mnie..;) A rudasek świetny. Szybko znajdzie domek, rudzielce mają ogromne powodzenie. [B]babi2,[/B] mod zadziałał błyskawicznie i wątek jest Twój.....!:lol: Możesz modyfikować tytuł i dokonywać wpisów w pierwszych 3 postach.... Powodzenia i oby się tutaj działo dużo dobrego ! A dla wszystkich; Wesołych Świąt ! [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3038/kartkiwielkanoc45.jpg[/IMG]
  18. Miesiąc temu wstawiłam Alfika na Radio Bielsko,Tablicę, Gumtre itp. Był też ogłaszany w Dzienniku Polskim. ([URL]http://www.radiobielsko.pl/przygarnij-zwierzaka/pies-alfik[/URL]) Były ze 3 telefony w jego sprawie ale nic ciekawego. Dziś lub jutro mam dostać od pana z Hoteliku aktualne zdjęcia i bedzie można ruszyć z ogłoszeniami na nowo. Dobre zdjęcia to podstawa. [B]tiggi,[/B] mogłabyś pomóc z ogłoszeniami, bo ja juz nie wyrabiam czasowo kompletnie.? [B]Piołunku,[/B] Ty też rób swoje. Im więcej, tym lepiej. Podrzuć tu może tekst do ogłoszeń, bo dobrze piszesz.. Ja czasem tego samego psa (na tym samym portalu) ogłaszam pod rożnymi imionami i z różnymi zdjęciami.
  19. [quote name='Nikaragua']babi, może poproś moderatora aby przepisał watek na Ciebie, będziesz mogła np modyfikować tytuł[/QUOTE] O tym samym myślałam, żeby była jakaś kontynuacja zdarzeń.... Może 1-szą strone zostawić w spokoju,bo są tam finansowe rozliczenia i wpłaty.? Mod może dodać kolejne czyste posty, już wyłącznie dla babi... Babi22, poproszę moda o przepisanie wątku ? Zgadzasz się?
  20. [quote name='teresaa118']Ten Andrzej Piotr to moj syn. Mamy wspolne konto.Pozdrowienia.[/QUOTE] Bardzo, ale to bardzo dziękujemy !!!!
  21. [quote name='Poker']Dogadałaś się z panią Julią?[/QUOTE] Dogadałam, odwiedzi [B]Maxa .[/B] Bardzo Jej jestem ( i Tobie za namiary ) wdzięczna. A zabrać go nadal nie mam gdzie ....:placz:
  22. [quote name='Energy']O przepraszam:obrazic: ale Kado mi nic nie powiedziała, że trzeba się jej małżem zaopiekować:cool3: ja bym to chętnie uczyniła:diabloti:[/QUOTE] A jest się czym zaopiekować , bo kawał chłopa z Niego. [B]Marta[/B] by nawet nie poznała, że uszczknięty...;) Na pociechę najnowszy[B] Lolo [/B], bo równo sprzed godziny. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5935/sam3313.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4325/sam3316v.jpg[/IMG]
  23. [quote name='teresaa118']Smutna historia. Postaram sie pare groszy dolozyc.[/QUOTE] Bardzo będziemy wdzięczni. Ogromnie dziękujemy Panu [B]Andrzejowi Piotrowi S[/B]. z [B]Łodzi. [/B] który dzisiaj przekazał dla[B] Leydi [SIZE=3]50,00 zł.[/SIZE][/B] To kolejna, wielka pomoc.
  24. [B]Wojtek[/B] imię otrzymał na cześć swojego niepełnosprawnego intelekt. wybawiciela. Jako jedyny spośród tłumu kupujących, dostrzegł przed wejściem do marketu ledwo żywe zwierzę. Poprosił w kasie o reklamówkę i w niej przyniósł biedaka do domu Tamary.
  25. [quote name='babi2']przelew już poszedł na stowarzyszenie ...Mniejszych, tak że konto Luzika u mnie [B][COLOR=#ff0000] 0 zł[/COLOR][/B] Zostały tylko rzeczy tylko komu, gdzie i kiedy przekazać? [B]Togaa[/B], czy moglibyśmy zaopiekować sie Anusią trójłapką? Tyle tylko, że nie mogę zagwarantować, że koteczka będzie siedziała w domu, bo jak tylko zrobi sie ciepło, to drzwi u nas sie nie zamykają i wiekszość czasu spędzamy na dworze....[/QUOTE] [B]babi2[/B], najmocniej przepraszam . Jakoś umknęły mi Twoje pytania co do Anusi i rzeczy Leonkowych. [B]Anusi[/B] kroi sie dom stały od maja, a co do rzeczy to pozwól że zadzwonię po Świętach. Głaski dla kocurka Leona .:razz:
×
×
  • Create New...