Obecnie olbrzymy szukające domu: MAŁPKA z Żywca, PLUTO z Wielunia, MUNDEK z Krakowa (sznaucer/CTR), VADER z Krakowa, szczeniaki wyglądające na olbrzymy - też Żywiec, KRUCH - CTR/sznaucer z Warszawy - wszystkie mają swoje wątki na dogo
średniak DINO k/Piły - ma swój wątek
nie wiem czy aktualny jest miniatura HAŚKO z przytuliska p. Bożeny Wahl
poza tym mixy sznaucerów znajdziesz na stronie adopcyjnej sznaucerów [URL="http://www.sznaucery.rix.pl"]www.sznaucery.rix.pl[/URL]