Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Super piesek. Tak bardzo ją kochamy. Ja bym chciała jeździć tam nawet codziennie. Niestety nie mogę kogoś odwiedzać tak często.Mam nadzieję że szybko upora się jej organizm z włosogłówką. Jak ona radośnie biega po ogrodzie. Oprócz tego ma codzienne nawet dwugodzinne spacerki we wieś. Z tym ze najchętniej chodzi z opiekunką. Musimy jeszcze wkleic filmik.
  2. No to fajnie. Moja prywatna psinka tez przytyła. Je tak mało a waga jeszcze do góry. Powinna ważyć do 12 kg a waży juz 17kg. Teraz bedzie działka więcej ruchu, może schudnie. Adka - ta bernardynka wzieta przez znajomych ze schroniska tez chyba przytyła ale ona jeszcze może
  3. Tak się cieszę że Misia ma nareszcie domek. To było przeznaczenie że Misia trafiła do tego państwa
  4. Może Adka weźmie udział w następnym spacerku
  5. A były dla niej plakaty
  6. Piękna pogoda, gdyby Sedzik miał domek świat byłby piękniejszy
  7. U Stokrotka też cisza
  8. No Michałku oby tak dalej
  9. Nikt tu nie jest lizus , po prostu to prawda:multi:
  10. Odwiedziłyśmy damę. nareszcie są lepsze wieści. Brzuszek lepiej. Zdjęcia będą wieczorem jak wróci Kasia . Mamy też filmik- myślę ze uda nam sie go wgrać.
  11. wszystkie pieski są kochane ale te najkochańsze
  12. na pewno będzie dobrze
  13. no to może wtedy się tak uda ze będziemy w stanie pomóc małej, ślicznej suni.Ostatnio to cały czas ale jeździmy z Adką do weterynarza.
  14. Tak rzadko też ktos do niego zagląda
  15. Jak tam Stokrotek
  16. Jest już wynik kału. Dobra wiadomość to ta że nareszcie wiadomo skąd te biegunka. Adka jest potwornie zarobaczona- włosogłówka a była odrobaczana miesiąc temu. Pani weterynarz z jednej strony sie cieszy - wie jak ja leczyć ale stwierdziła ze jest to leczenie trudne. Stany zapalne jelit sa spowodowane tym robactwem.:lol:. Opiekunowie Adki , ja i Kasia jestesmy bardzo wdzięczni [COLOR=Red]Pani Weterynarz z krakowskiego schroniska [COLOR=Black]za wspaniałą opiekę nad tą biedną psiną. Włożyła do tej pory tyle serca, czasu i zainteresowania w leczenie Adki.[COLOR=Red][SIZE=3][B]Bardzo , bardzo dziękujemy.[SIZE=2][COLOR=Black]:multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  17. O na pewno pamiętamy , ja ciągle myslę. Czy te plakaty rozwieszać. Ciągle mamy problem z Adką wziętą również ze schroniska. Tak się boję czy to da się wyleczyć. Dzisiaj ma być wynik badania kału
  18. Wrócili, wrócili i znów leki. Znów dostała zastrzyk u pani doktor i nadal leki do domu:multi:.Już Pani doktor się też sie denerwuje. Dostała też Kreon na lepsze trawienie . Poszła kupa do badania. Za dwa dni wynik. Tak chcemy aby była zdrowa. Trzymajcie za nią kciuki.
×
×
  • Create New...