Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ale ona wszystko zlize-trzeba to jakos zabezpieczyć po posmarowaniu
  2. wygląda to nieładnie, moze to zrobił się stan zapalny. Podejdź do apteki doradzą czym smarowac, biedna Yoko dodatkowo cierpi. Mogła sie tez uczulic na środek którym miała dezynfekowana skórę. Mój syn uczulił się na maść propolisową to własnie wyglądało jak poparzenie- same bomble.
  3. jeszcze raz Ci radze idz do swojego lekarza z tym abyś miała dowód ze zostałaś pogryziona przez ich psa- nie wiadomo co jeszcze wymyslą. A jesli chodzi oszczepienie dla właśnego bezpieczeństwa zadzwoń do lecznicy i sprawdz a im powiedz że jesli nie dostarczą zgłosisz to . Telefonów bym nie odbierała chyba że zaczna rozmawiac spokojnie
  4. tak się cieszę , niestety z transportem nie pomogę- za daleko
  5. Ta pani od tego małego psiaka nigdzie tego nie zgłosi. Ona bierze Cie na krzyk. Jest to jedna z tych osób która uwaza że krzykiem mozna załatwic wszystko. Wie dobrze że nie ma racji ale próbuje. ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza z raną. Spróbuj sie dowiedzieć jak to jest ,jezeli dobrowolnie nie chce pokazać zaświadczenia o szczepieniu jak to załatwić. Może w przychodni doradzą. Ja jutro spróbuje się dowiedziec coś przez Sanepid- znam tam osoby. musisz mieć dowód ze Cie ugryzł a to jej pies był bez zabezpieczenia a nie Twój. Do domu bym do niej nie szła.Widze że jest to osoba z którą nie można porozmawiać spokojnie.
  6. Adka zaszczekała 4 razy- 2x jak przyszedł jakiś facet, raz na taką przechodzącą parę ludzi no i pięknie szczekała jak przyjechałam z Tabi. Jak inny pies mógł wejść do jej ogrodu. A z Tabi jeżdziło nie będzie bo Tabi sie boi i ucieka. Adka ją goni- chce się z nią bawić i nawet ją łapami powaliła, łapy to ona ma , więc niechcący mogłaby co zrobić.Adka będzie szczekać pewnie od dużej okazji jak Wega.Bery szczekał na każdego , więc znajomi nie mogli się na początki przyzwyczaić. Taraz mówią że najważniejsze ze jest . Jej wygląd juz budzi respekt, tym bardziej ze cały czas biega po ogrodzie;)
  7. Adka czuje się coraz pewniej . Jak sie jej coś nie podoba zaczyna się sprzeciwiać. Jednak nadal nie szczeka , chyba juz nie będzie. Kazdego wita merdaniem ogona i tuleniem sie do niego
  8. wtatara

    Hektorek :)

    no , no super było
  9. Mam pytanie co to za karma. Mija Tabi jest alergikiem i ma problemy z trzustką. moze ta karma by mogła byc dla niej. Jaka ona droga i gdzie można kupić
  10. Super zwierzaki a jaki super domek
  11. co tam u Stokrotka
  12. bardzo smutne, kochana psina. Dzięki cioteczki za opiekę nad nią, przynajmniej nie umierała samotnie
  13. taka cisza u Śnieżynki
  14. Dzięki Gabriella że chcesz tak bardzo pomóc Oskarkowi
  15. tak sie cieszę że się znalazł a cioteczka szczęśliwa
×
×
  • Create New...