Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. o to najwyższy czas- jak ma znależć domek
  2. jest śliczna..................
  3. piesku - gdzie Twój domek
  4. nie rozmowy nie było ale bardzo mi się podoba -gdybym tylko miała dom
  5. no to nie mamy zbyt dużo czasu z suniami
  6. trzymam kciuki aby nie było przerzutów
  7. zrobiłam ogłoszenia OLX kokosy mój profil Jetem u mamy, tam internet chodzi okropnie ale około 2 udało się
  8. zrobiłam jeszcze gumtree ogłoszenia Kraków krakusik na dzisiaj dość proszę o telefon do kontaktu
  9. zrobiłam ogłoszenie ojej.pl adopcje eoferty [B]jeszcze raz proszę o dane do ogłoszeń- tz.telefon do kontaktu[/B]
  10. dziękujemy...............
  11. czyli on jest w Krakowie- może jutro zadzwonię
  12. domek potrzebny
  13. trzeba dla przylepy szukac domku
  14. biedna sunia
  15. wiadomo czy psiak pojechał
  16. nie zasypało Was
  17. pozdrowienia z krakowa
  18. [URL]http://www.allegro.pl/item926827995_sliczny_szczeniak_do_przytulania_tomaszow_mazowi.html[/URL] oto Allegro
  19. jak wrócę z pracy zrobię głoszenia i allegro. Ile ona może mieć miesięcy? Jeśli ktoś zrobi wczesniej napiszcie gdzie poszły ogłoszenia aby sie nie dublowały
×
×
  • Create New...