Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Madallena- masz za szeroki podpis- mozesz mieć problemy z moderatorem jak Cie namierzy-przepraszam ze sie wtrącam
  2. może byśmy porobiły im trochę ogłoszeń
  3. a tak widziałaś wszystko w czarnych kolorach
  4. Agatko , czyli już wszystkie-pogubiłam się
  5. ja półtora roku temu postanowiłam wziąć ze schroniska 10 letnią sunię.Była w domu kilka godzin. Nagle zaczął siniec jej język. wet stwierdził ogromną niewydolność krążenia i obrzęk płuc. Ta sunia wegetowała w tym schronie, była chora, cierpiała ale objawy nie były tak gwałtowne. Stres zabił ją- po domu biegała szczęśliwa i nagle. Był to dla mnie szok. Nie dało się jej uratować. Sunia też była maleńkim pieskiem
  6. macie tę osobę do wizyty w Krakowie. Jedną już obiecałam , nie wiem czy to ta sama , czy inna
  7. szkoda ze nie mam domu z ogrodem
  8. ja pomoge w ogłoszeniach- potrzebne zdjecia
  9. postaram poogłaszać jakies pieska.
  10. i nadal biedny bez swojej pani. dobrze ze ma Renatkę
  11. taka zima a on w schronisku
  12. śliczny filmik- chce mi się płakać
  13. Moje pieski-Tabi i Pixi Tabi jest u nas prawie 7 lat. Wzieta była jako szczeniak.Wyrosła na taką sunie [IMG]http://lh4.google.com/kasiekwach/RvdpXtmKKrI/AAAAAAAADUE/Kz_JLZcf09U/S5002438.JPG?imgmax=576[/IMG]
  14. Tabi odeszła nagle w Sylwestra- Tabuniu jak bardzo nam Ciebie brakuje
  15. Oskarek musi mieć dużo ogłoszeń
×
×
  • Create New...