Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Viris']Niestety suni się nie udało, państwo szukają mniejszego pieska. Ale znajoma chce żeby zrobić o niej plakat do sklepu zoologicznego, podobno sporo ludzi pyta o psiaki do adopcji więc może jej się uda. Ktoś zna się na robieniu plakatów? Bo ja mogę wydrukować ale zrobić będę mogła dopiero we środę.[/QUOTE] moja córka robi plakaty. Trzeba dobry tekst i oczywiście zdjęcia. Jest to tkasiek
  2. daj telefon, zadzwonię, dowiem się więcej i poproszę o zdjęcia aby robić ogłoszenia
  3. Jejku mam wyrzuty sumienia. Uderzyłaś się w głowę. Bardzo dziękuję. To po co zawracają mi głowę.
  4. mam jedno zdjęcie ale to żadne zdjęcie- z daleka trzy czarne plamki. Własnie o to chodzi aby ktoś kto mieszka blisko podszedł i zobaczył.Podejrzewam ludzie przyjdą, nakarmią i pójdą. Potrzebny ktoś z Tamtych okolic a tu cisza
  5. i co z sunią
  6. oto Allegro kotki , która została do Krakowa przywieziona. [url]http://allegro.pl/item902397804_mlodziutka_kotka_szuka_domku.html[/url] Porobiłam jej tez inne ogłoszenia.
  7. trzeba duzo ogłoszeń
  8. trzeba dużo ogłoszeń. Poproś kogoś o pomoc. ja ostatnio robię bardzo dużo.na pewno znajdzie się dobra dusza co pomoże
  9. MOJ TELEFON 723-448-325 KOTY ZNAJDUJA SIE PRZY ULICY DWORKOWEJ NA MOKOTOWIE. MAILA MOZE PANI PODAC MOJEGO.MIESZKAJA NA PARKINGU.maja bude ale nie chca tam [URL="http://spac.sa"]spac.sa[/URL] dokarmiane prezez mieszkancow. oto wiadomość jaką dostałam
  10. W Warszawie na Mokotowie trzy malenkie kotki spią pod gołym niebem. napisała do mnie pani z prosba o pomoc. Sama robi ogłoszenia ale nie ma efektu. ja mieszkam w krakowie- wiele nie mogę zdziałać.
  11. bazarek zrobie, banerek nie umiem
  12. powinien ktoś zrobić banerek aby rozreklamować pomoc
  13. on powinien szybko znależć domek
×
×
  • Create New...