[quote name='Viris']Niestety suni się nie udało, państwo szukają mniejszego pieska.
Ale znajoma chce żeby zrobić o niej plakat do sklepu zoologicznego, podobno sporo ludzi pyta o psiaki do adopcji więc może jej się uda.
Ktoś zna się na robieniu plakatów? Bo ja mogę wydrukować ale zrobić będę mogła dopiero we środę.[/QUOTE]
moja córka robi plakaty.
Trzeba dobry tekst i oczywiście zdjęcia.
Jest to tkasiek