Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='j3nny']Bajeczka na cafeanimal i alegratce[/QUOTE] bardzo dziękuę. bajeczka nie nadaje się do osoby starszej.w domu grzeczna, czyściutka, ale za to na spacerze zywioł. Ona podskakuje ja sarenka, biega jak szalona. Zaczepia psy do zabawy, a najlepsza do zabawy plastikowa butelka, lub patyczek. Poszedł mąż z nią odczytać czipa. Dla niej byłby najlepszy dom z ogrodem lub osoba , która uwielbia długie spacery połączone z bieganiem.
  2. a jeszcze wczoraj musiałam ich cały czas pilnowac. Moje psiaki ją atakowały b Bajka się wycofywała
  3. tak się poplątały
  4. <LI id=post_14722895 class="postbitlegacy postbitim postcontainer"> Bajeczka uwielbia dzieci.Kasia ma jeszcze lepsze zdjęcia <LI id=post_14727406 class="postbitlegacy postbitim postcontainer"> <LI class="postbitlegacy postbitim postcontainer">oto Bajka i moja Pixi.
  5. jak mogę pomóc
  6. [IMG]http://images41.fotosik.pl/292/616e128a4195f7b2med.jpg[/IMG] one się poplątały a jeszcze wczoraj nad nimi były czarne chmury
  7. [IMG]http://images41.fotosik.pl/292/de3058dc7362de5amed.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://images42.fotosik.pl/209/97087c35110d418bmed.jpg[/IMG] [B]nowa przyjaźń[/B]
  9. [IMG]http://images41.fotosik.pl/292/fec7d8e4462dc3dcmed.jpg[/IMG] Bajeczka uwielbia dzieci.Kasia ma jeszcze lepsze zdjęcia
  10. [quote name='Ulaa']Od wczoraj już mam takie, co na łóżku sypia ;) Powodziankę ze schronu w Krakowie...[/QUOTE] ja też zapraszam na jej wątek.Tez spi w łóżku- między mną a mężem a moje psiaki w nogach. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186014-Bajka-śliczna-młodziutka-sunia-zabrana-w-czasie-ewakuacji-krakowskiego-schroniska[/URL]
  11. zrobimy na pewno. ze mna nie ma problemu- Ania ma weta niedaleko , to znaczy tam mieszka. jesli ie bedzie miał to musze mała przywieźć do Krakowa a jak sama wiesz ja nie prowadzę, muszę prosić mężą
  12. oto ona -piękna Bajka [IMG]http://images45.fotosik.pl/296/3ec26f8af85719edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/150/16e3f936aaae7323med.jpg[/IMG]
  13. no musimy się trzymać oto wątek suni któtą mam na DT [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186014-Bajka-śliczna-młodziutka-sunia-zabrana-w-czasie-ewakuacji-krakowskiego-schroniska/page2[/URL]
  14. moje pieski przeginają- wyczuły ze ona się wycofuje i coraz bardziej na nią warczą. Pakuś się stawiał to było OK-bały się go. Jak krzyczę na moje na takie zachowanie to ona myśli że chodzi o nią i się boi
  15. jestem z Krakowa-jak mogłabym pomóc
×
×
  • Create New...