Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. jesteśmy tak daleko -musi byc wiecej dziewcząt mieszkających bliżej
  2. nie może to być duzo jedzenia- bo jak nie zje
  3. ja też trzymam kciuki a dzisiaj zrobię bazarek
  4. a o co im poszło
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193022-Nie-wyciagajcie-psów-ze-schronów-robicie-im-krzywdę!/page2[/URL] a to lektura do poczytania
  6. a kiedy cos będzie wiadomo
  7. tytuł musi być rzucający sie w oczy [B]Tragedia Vanilka ze stacji benzynowej[/B] A w 1 poscie po tym opisie na kolorowo pogrubione napisać jaka jest sytuacja- na co zbieramy pieniązki i jako kwoty jednorazowe wpisac osoby [B]mozna poprosic o pomoc w ogłoszeniach i może bysmy pozapraszali osoby na wątek[/B]
  8. clo musi troszkę zmienić tytuł. daję 20 zł na początek
  9. trzeba szukać z tamtych okolic
  10. zrobie dzisiaj bazarek-moze beda jakies pieniązki
  11. jesli wyniki będa OK trzeba szukac domu z ogrodem, gdzie bedzie mógł przebywac ile bedzie chciał
  12. truskawa jak zawsze niezawodna
  13. czyli sunia jedzie
  14. taki mały przytulak, szybko DS by sie przydał
  15. a na zdjeciach wyglada na duzo wiekszego
  16. acha- truskawa dziekuję. Tak jak juz pisałam moge go wziąć pod koniec tygodnia jak bedzie mógł byc z Tabi. Mam nadzieje ze bedzie zachowwał sie OK w domu i w stosunku do piesków. W domu nie ma czesto nikogo nawet do 8 godz jak syn wyjedzie. Miałam kilka tymczasów i było OK. Moje suczki akceptuja pieski , suczki , tylko ta malutka czuje sie zagrozona i jest bardzo smutna, wycofuje się
  17. jestem.piesek bezpieczny , ma dach nad głową, teraz na szybko potrzebna Clo aby zmienic tytuł ze szukamy DS i pieniązków za zwrot paliwa. co do mnie To zalezy jak długo pieski za Tabi beda biegać. Teraz jest około14- 16 dzień. Druga sprawa to jak sie bedzie zachowywał w stosunku do innych piesków. Ile on teraz może wazyc? Gdybym go wzięła Biore go na domek bezpłatny ale musimy zebrac jakąś kwotę na paliwo i gdyby były większe wydatki na weta. Mam dobrego taniego weta ale nie zrobi mi wszystko za darmo. Może Clo znajdzie wczesniej DT - zobaczymy
  18. no to czekamy.....................
  19. Olga czy Truskawa tam pojechała
×
×
  • Create New...