Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. dziękuję wszystkim za wpłaty- uzupełniłam wszystko w 1 poście Chyba nikogo nie ominęłam [B][U][COLOR=red]BARDZO PROSZĘ O OGŁOSZENIA[/COLOR][/U][/B]
  2. przepraszam- dam linki ogłoszeniowe w 1. poscie
  3. teraz pewnie smacznie spi
  4. [quote name='ULKA12']Dostałam 100 zł na Vanilka od Dzikiej Figi, które pozostało po Olku. Będzie na czyszczenie ząbków i za poprzednią wizytę u weta.[/QUlka to wpiszę że wpłynęło to od Dzikiej Figi i że wpłaciłam 300 zł na hotelik
  5. [quote name='Pysioo']Czy w chwili obecnej Vanilek ma jakieś ogłoszenia - np allegro?[/QUOTE] wiem że na początku miał ale to chyba wygasło
  6. [quote name='fizia']Bardzo proszę o numer konta Vanilkowej skarbonki[/QUOTE] fizia wieczorkiem wszystko uzupełnię
  7. o jak tu cicho [B]bardzo prosimy o ogłoszenia dla pieska[/B]
  8. mąż dzisiaj nie był bo nie dał rady. Może podjechać rano- czy ma cos wziąć do jedzenia . Podaję swój tel.694 48 15 20
  9. on sliczny- pozapraszaj cioteczki na watek
  10. jest sliczna- jutro dodam zdjecie prosze zrób wiecej
  11. wszyscy już o tobie zapomnieli
  12. dziękuje za bazarek
  13. mąż był w godzinach dopołudniowych . Ten babsztyl cały czas go obserwował.
  14. czyszczenie musimy zrobić bo stan zapalny będzie powracał, Co do kastracji to muszę pozbierać najpierw na utrzymanie pieska
  15. [quote name='MonikaOnka']chcialam się upewnic co to jest deklaracja stala? czy to dotad az pies znajdzie DS?[/QUOTE] mozna deklarować dopóki nie znajdzie DS, ale zdarzają się sytuacje ze trzeba sie wycofac ale można np. na ileś miesięcy- 3, 4
  16. bardzo, bardzo przepraszam. nie wierzyłam ze to sie uda. Dziekuje za plakat , jest super Co do przelewu to dla mnie nie ma znaczenia. Wpisuje Cie w pierwszym poscie
×
×
  • Create New...