[quote name='ULKA12']Dostałam 100 zł na Vanilka od Dzikiej Figi, które pozostało po Olku. Będzie na czyszczenie ząbków i za poprzednią wizytę u weta.[/QUlka to wpiszę że wpłynęło to od Dzikiej Figi i że wpłaciłam 300 zł na hotelik
[quote name='MonikaOnka']chcialam się upewnic co to jest deklaracja stala? czy to dotad az pies znajdzie DS?[/QUOTE]
mozna deklarować dopóki nie znajdzie DS, ale zdarzają się sytuacje ze trzeba sie wycofac ale można np. na ileś miesięcy- 3, 4
bardzo, bardzo przepraszam.
nie wierzyłam ze to sie uda. Dziekuje za plakat , jest super
Co do przelewu to dla mnie nie ma znaczenia.
Wpisuje Cie w pierwszym poscie