[quote name='ULKA12']Tak Vanilek już u mnie na razie zapoznaje się z otoczeniem. Niepokoi mnie to jak sika tzn próbuje sikac i nic oraz jego dziąsła są strasznie zaczerwienione. Kolację zjadł ładnie zobaczymy co będzie dalej.[/QUOTE]
jak moja sunia miała takie problemy z sikaniem to wet kazał jej awac przez kilka dni urosept i było Ok.
A jesli chodzi o dziasła to moze dlatego tak mało je
[quote name='ilon_n']czyli Vanilek docelowo trafi do hoteliku Ulki12 ?
jeśli tak, to cieszę się, że link, który wkleiłam przydał się i co najważniejsze , że Vanilek [U]nie trafi[/U] do schroniska!![/QUOTE]
tak Vanilek idzie do Ulki
a może zacznijmy mu zbierać na DT płatny lub hotelik.
Ja ostatnio prowadze watek pieska ze stacji benzynowej. Nie liczyłam na to ze uzbieram na hotelik jeszcze mi troszke brakuje ale piesek już jutro jedzie do hoteliku. Wierze że reszte uzbieram a piesek szybko znajdzie domek.
zgadza sie ja miałam go zabrać na DT bezpłatny ale mama sie wywróciła i potłukła a ona mieszka 140 km za Krakowem. ma pieska,foksteriera i sa teraz u mnie. ja mam 47 i nie moge miec 4 psów w bloku na takim metrażu. A pieniążki do mnie- nie wysłałam Ci konta[COLOR=darkred]?[/COLOR]
[B][COLOR=#8b0000]dziewczyny to co bierzemy ten DT, czy damy rady go opłacac?.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]muszę skontaktować się z dziewczynami z Częstochowy- sama nie chce decydować[/COLOR][/B]
[quote name='Javena']Pysioo znalazł link domu stałego.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194256-Sprawdzony-dom-dla-niewielkich-rozmiar%C3%B3w-psa-suni-do-lat-3[/url][/QUOTE]
dzięki wpisze wieczorkiem