Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='ULKA12']Tak Vanilek już u mnie na razie zapoznaje się z otoczeniem. Niepokoi mnie to jak sika tzn próbuje sikac i nic oraz jego dziąsła są strasznie zaczerwienione. Kolację zjadł ładnie zobaczymy co będzie dalej.[/QUOTE] jak moja sunia miała takie problemy z sikaniem to wet kazał jej awac przez kilka dni urosept i było Ok. A jesli chodzi o dziasła to moze dlatego tak mało je
  2. brakuje jeszcze 110 zł stałych deklaracji i karma
  3. rozmawiałm z Olgą własnie dojechali dzieki za deklaracje
  4. tak się cieszę , ma chłop szczęście ze zyje , czyli teraz pieniążki potrzebne
  5. mam nadzieje ze nie bedzie pechowcem
  6. ona mieszka w Toruniu albo koło Torunia
  7. dałam na PW hotelik w cenie około 300 zł
  8. ja tez jstem- na razie podnoszę, zobacze jak będzie z Vanilkiem
  9. [quote name='ilon_n']czyli Vanilek docelowo trafi do hoteliku Ulki12 ? jeśli tak, to cieszę się, że link, który wkleiłam przydał się i co najważniejsze , że Vanilek [U]nie trafi[/U] do schroniska!![/QUOTE] tak Vanilek idzie do Ulki
  10. mam pytanie koleżanka Kowalik to kto
  11. ja jestem do dyspozycji wieczorem w niedzielę
  12. a może zacznijmy mu zbierać na DT płatny lub hotelik. Ja ostatnio prowadze watek pieska ze stacji benzynowej. Nie liczyłam na to ze uzbieram na hotelik jeszcze mi troszke brakuje ale piesek już jutro jedzie do hoteliku. Wierze że reszte uzbieram a piesek szybko znajdzie domek.
  13. dziękuję dziewczyny za wszystko. Konto podam wieczorem a raczej nocą
  14. przynoszę dobrę energię- dziękuję za zaproszenie
  15. ja tez wolałabym bliżej Częstochowy
  16. mąż później podjedzie i zobaczy czy jest pudełko i jak to wygląda
  17. zgadza sie ja miałam go zabrać na DT bezpłatny ale mama sie wywróciła i potłukła a ona mieszka 140 km za Krakowem. ma pieska,foksteriera i sa teraz u mnie. ja mam 47 i nie moge miec 4 psów w bloku na takim metrażu. A pieniążki do mnie- nie wysłałam Ci konta[COLOR=darkred]?[/COLOR] [B][COLOR=#8b0000]dziewczyny to co bierzemy ten DT, czy damy rady go opłacac?.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]muszę skontaktować się z dziewczynami z Częstochowy- sama nie chce decydować[/COLOR][/B]
  18. [quote name='Javena']Pysioo znalazł link domu stałego. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194256-Sprawdzony-dom-dla-niewielkich-rozmiar%C3%B3w-psa-suni-do-lat-3[/url][/QUOTE] dzięki wpisze wieczorkiem
  19. [quote name='ela40']czy doszła już moja wplata?[/QUOTE] sprawdzę wieczorkiem
  20. dziewczyny co o tysądzicie- ja chce sama podejowac decyzję
  21. sunia wróciła, jak mąż rano zajechał biegała sobie i to bardzo blisko męża ale złapac sie nie da. Zaniósl jej miseczke i karme
×
×
  • Create New...