[quote name='fizia']Wysłałam jeszcze dzisiaj Wanilka jakiejś Pani, która co prawda pytała o Skubiego - owczarka collie - ale ma 7 letnie dziecko, Skubi jest nieufny, nie wiem czy nie lepszy byłby ewentualnie jakiś bardziej sprawdzony pies
mail od pani jest taki - troche mnie zaskoczyło,że pyta tez o drugiego pieska, szczeniaczka (filutek ma już dom)- no w każdym razie trzeba by było sprawdzić z pewnością ten dom, gdyby coś z tego miało wyjść
[I]Witam pania moje warunki sa takie mieszkam w kamienicach mam 2pokoje
kuchnia i łazienka oraz mam córke 7 letnia bardzo kocha wszystkie
zwierzeta tak jak ja.ale niech pani mi doradzi czy dobrze bedzie sie
dobrze czul mieszkajac w kamienicy bo nie wiem gdzie wczesniej
mieszkal...rowniez jest uwas maly FILUTEK co tez bym sie podjela opieki
bardzo prosze o odpowiedz i doradzenie Zycze milego dnia.[/I][/QUOTE]
dziekuję fizia