[quote name='ilon_n']do którego hoteliku miałby trafić Vanilek?? i jakie są miesięczne koszty hotelikowania?[/QUOTE]
ktoś pisał o hoteliku po 15 X , muszę poszukać na wątku
Zresztą pieniądze są potrzebne na karmę, kserowanie plakatów, ulotek
[quote name='mikoada']Nie wiem czy ta "oferta" jest aktualna, ale chyba wypadałoby pomóc skoro rozpoczęło się całą akcję, sorki ja wiem, że są różne życiowe komplikacje itd. ale jeśli się coś zaczyna warto dokończyć...[/QUOTE]
no właśnie ja robię co mogę ale już tracę nadzieję
truskawie nie zazdroszczę pies w piwnicy w klatce, ile może siedzieć
Dziewczyna go zabrała i teraz nie ma pomysłu aby nie musiał tam siedzieć
[quote name='paros']deklaruję 20 zł na miesiąc i zrobię allegro i ogłoszenia[/QUOTE]
dziękuję-wpiszę później
[B]zmieniłam tytuł - nie wierzę już że uzbieramy na hotelik, [/B]
ja już więcej pomóc nie mogę, zaniedbałam inne pieski, wątki
ja robię co mogę. Zbieram pieniążki, ogłaszam, robię bazarki, piszę do dziewczyn, poprosiłam o plakat , o ulotki, rozklejam, prowadzę wątek .
Pomaga mi fizia w Krakowie.
Clo zniknęła z wątku, nie ma czasu. Ja też nie mam, siedzę po nocach i robię.
[quote name='MonikaOnka']a dzięki, dzięki, naumiałam się linkowac, więc w razie potrzeby można zgłaszać się do mnie po baner dla innych psów
czekam tez co olalolaa odpowie mi na bazar[/QUOTE]
o to zamawiam
tak zrobię bo coś tam jeszcze mam ale muszę miec czas.
wnuczka ma roczek, a zięć ma urlop , więc robia remont. Cała impreza u mnie. Dzisiaj przygotowania a jutro impreza
no , cóz jest własciwie źle. Hotelik byłby po 15 X ale mimo wszelkicj staran deklaracji mamy bardzo mało- jest w 1. poście.
Mieszka w klatce w piwnicy bo truskawa nie ma gdzie go wziąć
Czarno to widzę.
Zainteresowanie Na Dogo Vanilkiem bardzo małe.
[quote name='coronaaj']Wyjezdzam do Chicago 11-17pazdziernika, psy zostaja pod opieka Glori i Joe. Jade krecic film znaczy mnie beda krecic to dokument o KK.
Zabieram laptopa wiec bede miala dostep do DOGO.[/QUOTE]
a paczuszka doszła