Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. sprawdzę czy ktos mi coś przelał i Ci przeleję
  2. czyli muszę jeszcze oddać Truskawie za benzynę i muszę jej wysłac na jedzenie
  3. [quote name='ilon_n']do którego hoteliku miałby trafić Vanilek?? i jakie są miesięczne koszty hotelikowania?[/QUOTE] ktoś pisał o hoteliku po 15 X , muszę poszukać na wątku Zresztą pieniądze są potrzebne na karmę, kserowanie plakatów, ulotek
  4. [quote name='mikoada']Nie wiem czy ta "oferta" jest aktualna, ale chyba wypadałoby pomóc skoro rozpoczęło się całą akcję, sorki ja wiem, że są różne życiowe komplikacje itd. ale jeśli się coś zaczyna warto dokończyć...[/QUOTE] no właśnie ja robię co mogę ale już tracę nadzieję truskawie nie zazdroszczę pies w piwnicy w klatce, ile może siedzieć Dziewczyna go zabrała i teraz nie ma pomysłu aby nie musiał tam siedzieć
  5. na razie mam 85 zł stałych deklaracji - więc dużo
  6. [quote name='paros']deklaruję 20 zł na miesiąc i zrobię allegro i ogłoszenia[/QUOTE] dziękuję-wpiszę później [B]zmieniłam tytuł - nie wierzę już że uzbieramy na hotelik, [/B] ja już więcej pomóc nie mogę, zaniedbałam inne pieski, wątki
  7. ja robię co mogę. Zbieram pieniążki, ogłaszam, robię bazarki, piszę do dziewczyn, poprosiłam o plakat , o ulotki, rozklejam, prowadzę wątek . Pomaga mi fizia w Krakowie. Clo zniknęła z wątku, nie ma czasu. Ja też nie mam, siedzę po nocach i robię.
  8. [quote name='MonikaOnka']a dzięki, dzięki, naumiałam się linkowac, więc w razie potrzeby można zgłaszać się do mnie po baner dla innych psów czekam tez co olalolaa odpowie mi na bazar[/QUOTE] o to zamawiam
  9. banerek monika śliczny- muszę ja zmienić
  10. mogę prosić o zdjęcie suni na MMS- 694 48 15 20. a nie umiem z MMS tylko z obrazów ale poprosze kasie
  11. to nie jest problem. Ktoś robi bazarek a Ty wysyłasz rzeczy
  12. biedna sunia - musimy miec na dzieje ze domek znajdzie
  13. na pewno znajdzie domek
  14. a masz coś?
  15. tak zrobię bo coś tam jeszcze mam ale muszę miec czas. wnuczka ma roczek, a zięć ma urlop , więc robia remont. Cała impreza u mnie. Dzisiaj przygotowania a jutro impreza
  16. Alu dziękuję bardzo...............................
  17. no , cóz jest własciwie źle. Hotelik byłby po 15 X ale mimo wszelkicj staran deklaracji mamy bardzo mało- jest w 1. poście. Mieszka w klatce w piwnicy bo truskawa nie ma gdzie go wziąć Czarno to widzę. Zainteresowanie Na Dogo Vanilkiem bardzo małe.
  18. [quote name='coronaaj']Wyjezdzam do Chicago 11-17pazdziernika, psy zostaja pod opieka Glori i Joe. Jade krecic film znaczy mnie beda krecic to dokument o KK. Zabieram laptopa wiec bede miala dostep do DOGO.[/QUOTE] a paczuszka doszła
  19. jakby sie znalazła i trzeba by było posłanka to mam kołderkę na zbyciu
  20. ja tez sie melduję na watku- jak będe mogła jakos pomóc jestem gotowa- mieszkam nie daleko
×
×
  • Create New...