Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. a u nas znowu wizyty u weta. tabi ma znów ciąże urojoną.Trzeba ja w końcu wysterylizować , tylko sie boje aby jeszcze bardziej nie przytyła
  2. i co dalej z małyszami- jutro porobie troche ogłoszeń
  3. taki sliczny piesek
  4. no to moze sie uda
  5. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/190811-Koszyczek-niechcianych-staruszków-które-czekają-w-kolejce-na-śmierć-spis-str-1-i-2/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT]W schronisku od 27. 10. 2009r. Mały, spokojny piesek o miękkiej, półdługiej sierści. Dobry towarzysz niespiesznych spacerów dla osób w średnim wieku. Maciek mały piesek, który tak bardzo bu chciał mieć swój dom, pana, swoją małą zabawkę i beztroskie życie. Jak na razie ma kawałek betonu i może spoglądać na swiat zza krat. Jeżeli szukaśz małego zabawnego pieska to zaopiekuj się Mackiem, który odwdzięczy ci się bezinteresowną miłością. Takie ma ogłoszenia Maciek. Ma ok. 8 lat . Jest naprawdę super pieskiem. i co z tym pieskiem [/INDENT]
  6. no nareszcie jest ktoś do pomocy-dzięki
  7. no to może założę mu wątek jak będą zdjęcia i bedziemy zbierać na utrzymanie. Poproszę o fotki
  8. [quote name='ULKA12']Vanilek powinien już iść do swojego domku. Za bardzo się już do mnie przywiązał a to nie dobrze bo potem rozstanie będzie boleć zarówno mnie jak i jego. Codziennie obiecuję, że porobię mu jakieś nowe zdjęcia i codziennie jest szaro i smutno na dworze i zdjęcia wychodzą okropne. Vanilek powinien iść do domu gdzie będzie jedynym psem albo będzie tam jakaś sympatyczna sunia, z którą będzie mógł się pobawić. Jest strasznie zazdrosny o swojego człowieka i chciałby go mieć na wyłączność, a jak nie może to się obraża :-)[/QUOTE] dla bezpieczeństwa to najlepiej jakby był sam Ulka ze zdjęciami to bedzie teraz cienko. CHOCIAŻ SPADNIE SNIEG TO ŚNIEG BIAŁY , ON JASNY, CHYBA ŻE NA TLE IGLAKA
  9. [quote name='lapinporokoira']ręce mi opadają :( przed chwilą dzwoniła do mnie znajoma, po mieście błąka się młody pies w typie owczarka niemieckiego, czarny podpalany szarym z jednym uchem klapniętym, równie dobrze to może być mieszaniec haszczaka, nie widziałam psa. Jest absolutnie nie agresywny, znajoma ma małe suczki, też wszystkie 3 niechciane znajdy, on im sie podporządkowuje. Dostał jeść i ... i co dalej? Jak nikt nie zgłosi go do UM i nie przyjedzie po niego schronisko z Nowego Targu to czeka go jeszcze potrącenie przez samochód czy coś równie atrakcyjnego :( Jak się znajomej uda go złapać to wezmie go na działkę, nie ma tam budy ale działka jest ogrodzona i może mieć swobodny wstęp do domku. Będzie bezpieczny przez kilka dni, ale co dalej? Macie jakieś pomysły? Ja nadal szukam miejsca na posterylkowe koty i domu dla starego mixa sznaucera, zaczyna się już zimno robić bardzo, właśnie widzę, że z nieba białe g...o leci, radość narciarzy, przekleństwo bezdomnych zwierząt :([/QUOTE] jeśli będzie miał wstęp do domku i jedzenie to to lepsze niż schron lub ulica.
  10. gdzie ten domek- taki fajny
  11. teraz po tym wszystkim wiem dużo- kiedys porozmawiamy
  12. domek sprawdziłam sama i sama miałam po niego jechac. pani choruje na cukrzycę i bała sie takiej drogi bo ma skoki cukru. pani Beatko to była prawdopodobnie jego ostatnia szansa. Ogłaszałam tgo psa dwa i pół roku i pani kierownik o tym wiedziała. Zresztą kilka razy z nią rozmawiałam. Zreszta jest cos- wolontariat zniknął z rzeszowskiego schronu reszte Pani sobie sama dopowie
  13. najlepiej zostawić plakat w pobliskim schronie i odwiedzać ten schron. Dzwonienie to za mało- wiem to z doświadczenia
  14. a co ma być głośno- Gronia czeka pobyt w schronie do końca zycia.Taka druga szansa sie chyba nie przytrafi
  15. może przynajmniej na poczatek szczeniaczki za darmo, spróbujcie
  16. ogladałam dzisiaj o Kielcach- az sie popłakałam.
  17. no kto teraz pojedzie
  18. ROZLICZENIE MAMY 222 ZŁ jeśli wpłynie 50 zł deklaracji stałych za XI i 40 zł od eli40 będziemy mieć na hotelik 312 zł, więc prawie z karmą wystarczy
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/1966...5#post15764355"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1966...5#post15764355[/COLOR][/URL] bazarek dla suni [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196696-Potrzebujesz-WIĘCEJ-SŁONKA-na-jesienne-dni-ONka-Szila-ma-na-to-sposób-)-(do-06.12)?p=15764355#post15764355"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1966...5#post15764355[/COLOR][/URL]
×
×
  • Create New...