-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
a u nas znowu wizyty u weta. tabi ma znów ciąże urojoną.Trzeba ja w końcu wysterylizować , tylko sie boje aby jeszcze bardziej nie przytyła
-
i co dalej z małyszami- jutro porobie troche ogłoszeń
-
taki sliczny piesek
-
no to moze sie uda
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
wtatara replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
jaki on sliczny -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
wtatara replied to leni356's topic in Już w nowym domu
a oni chcą ją oddać -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
wtatara replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
a ma swój wątek, sa fotki -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
wtatara replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/190811-Koszyczek-niechcianych-staruszków-które-czekają-w-kolejce-na-śmierć-spis-str-1-i-2/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT]W schronisku od 27. 10. 2009r. Mały, spokojny piesek o miękkiej, półdługiej sierści. Dobry towarzysz niespiesznych spacerów dla osób w średnim wieku. Maciek mały piesek, który tak bardzo bu chciał mieć swój dom, pana, swoją małą zabawkę i beztroskie życie. Jak na razie ma kawałek betonu i może spoglądać na swiat zza krat. Jeżeli szukaśz małego zabawnego pieska to zaopiekuj się Mackiem, który odwdzięczy ci się bezinteresowną miłością. Takie ma ogłoszenia Maciek. Ma ok. 8 lat . Jest naprawdę super pieskiem. i co z tym pieskiem [/INDENT] -
Roki mix sznaucera ma juz swoj wlasny dom!!!
wtatara replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
no nareszcie jest ktoś do pomocy-dzięki -
Roki mix sznaucera ma juz swoj wlasny dom!!!
wtatara replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
no to może założę mu wątek jak będą zdjęcia i bedziemy zbierać na utrzymanie. Poproszę o fotki -
[quote name='ULKA12']Vanilek powinien już iść do swojego domku. Za bardzo się już do mnie przywiązał a to nie dobrze bo potem rozstanie będzie boleć zarówno mnie jak i jego. Codziennie obiecuję, że porobię mu jakieś nowe zdjęcia i codziennie jest szaro i smutno na dworze i zdjęcia wychodzą okropne. Vanilek powinien iść do domu gdzie będzie jedynym psem albo będzie tam jakaś sympatyczna sunia, z którą będzie mógł się pobawić. Jest strasznie zazdrosny o swojego człowieka i chciałby go mieć na wyłączność, a jak nie może to się obraża :-)[/QUOTE] dla bezpieczeństwa to najlepiej jakby był sam Ulka ze zdjęciami to bedzie teraz cienko. CHOCIAŻ SPADNIE SNIEG TO ŚNIEG BIAŁY , ON JASNY, CHYBA ŻE NA TLE IGLAKA
-
Roki mix sznaucera ma juz swoj wlasny dom!!!
wtatara replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
[quote name='lapinporokoira']ręce mi opadają :( przed chwilą dzwoniła do mnie znajoma, po mieście błąka się młody pies w typie owczarka niemieckiego, czarny podpalany szarym z jednym uchem klapniętym, równie dobrze to może być mieszaniec haszczaka, nie widziałam psa. Jest absolutnie nie agresywny, znajoma ma małe suczki, też wszystkie 3 niechciane znajdy, on im sie podporządkowuje. Dostał jeść i ... i co dalej? Jak nikt nie zgłosi go do UM i nie przyjedzie po niego schronisko z Nowego Targu to czeka go jeszcze potrącenie przez samochód czy coś równie atrakcyjnego :( Jak się znajomej uda go złapać to wezmie go na działkę, nie ma tam budy ale działka jest ogrodzona i może mieć swobodny wstęp do domku. Będzie bezpieczny przez kilka dni, ale co dalej? Macie jakieś pomysły? Ja nadal szukam miejsca na posterylkowe koty i domu dla starego mixa sznaucera, zaczyna się już zimno robić bardzo, właśnie widzę, że z nieba białe g...o leci, radość narciarzy, przekleństwo bezdomnych zwierząt :([/QUOTE] jeśli będzie miał wstęp do domku i jedzenie to to lepsze niż schron lub ulica. -
gdzie ten domek- taki fajny
-
teraz po tym wszystkim wiem dużo- kiedys porozmawiamy
-
domek sprawdziłam sama i sama miałam po niego jechac. pani choruje na cukrzycę i bała sie takiej drogi bo ma skoki cukru. pani Beatko to była prawdopodobnie jego ostatnia szansa. Ogłaszałam tgo psa dwa i pół roku i pani kierownik o tym wiedziała. Zresztą kilka razy z nią rozmawiałam. Zreszta jest cos- wolontariat zniknął z rzeszowskiego schronu reszte Pani sobie sama dopowie
-
PODEGRODZIE koło Nowego Sącza - Kolejna sunia koczująca pod sklepem...
wtatara replied to Kinya's topic in Już w nowym domu
najlepiej zostawić plakat w pobliskim schronie i odwiedzać ten schron. Dzwonienie to za mało- wiem to z doświadczenia -
a co ma być głośno- Gronia czeka pobyt w schronie do końca zycia.Taka druga szansa sie chyba nie przytrafi
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
może przynajmniej na poczatek szczeniaczki za darmo, spróbujcie -
ogladałam dzisiaj o Kielcach- az sie popłakałam.
-
no kto teraz pojedzie
-
ROZLICZENIE MAMY 222 ZŁ jeśli wpłynie 50 zł deklaracji stałych za XI i 40 zł od eli40 będziemy mieć na hotelik 312 zł, więc prawie z karmą wystarczy
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/1966...5#post15764355"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1966...5#post15764355[/COLOR][/URL] bazarek dla suni [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196696-Potrzebujesz-WIĘCEJ-SŁONKA-na-jesienne-dni-ONka-Szila-ma-na-to-sposób-)-(do-06.12)?p=15764355#post15764355"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1966...5#post15764355[/COLOR][/URL]