[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52ca13c1395d974b.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/512/52ca13c1395d974bm.jpg[/IMG][/URL]
a tu z Panią.jest za duze a ja nie umiem pomniejszyc
[URL="http://clk.tradedoubler.com/click?p=200984&a=1898348&g=19332926&pools=424801,418221"][IMG]http://bi.gazeta.pl/im/8/8798/m8798378,INFINITIM-1-GAZETA-BILLBOARD-620X100.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9861e02f75e0e841.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/696/9861e02f75e0e841gen.jpg[/IMG][/URL]
Figusia odwiedziła Kukunię jednak ona bardzo sie przeraziła
Czy ten post ze jest kilka zainteresowanych jest nieaktualny? Mnie zmylił post,nie chce mi sie szukac ze jest duże zainteresowanie
Czyli robimy wizytę i jesli bedzie OK szukamy transportu.
Bez wizyty oczywiście nic nie szukamy
tak ma domek , tylko w piątek ją wysterylizowałam i jak bedzie OK w sobotę figusia zaczyna nowe zycie. Panstwo już ją odwiedzili , dom z ogrodem , domek w górach i super opieka. Javena mieszka niedaleko i bedzie wszystko sprawdzać
Dziękuję za pomoc w organizowaniu tej wizyty. Jeśli Pszczyna odpadnie to mam troche tych psiaków na wydaniu, na pewno Pani coś znajdę.
Ja słuzę pomocą w Krakowie.
Nie podoba mi się ze pszczyna milczy,ale trudno