Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. wstepnie na piątek- może jednak jutro sie uda
  2. dziękuję za fotki- są sliczne
  3. sesja zdjęciowa Figuni :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/691/8807fde190fc2512med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/700/6bb3732f4745f3b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/514/70f64ab420d3fa38.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203794-maleńka-sunia-w-schronie-Warszawa?p=16458951#post16458951[/URL] zapraszam na wątek malenkiej suni. czy ktos mógłby zniejszyc zdjecia nastepnej suni di nowego watku
  5. prosze o ogłoszenia,na cito domek tymczasowy
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/693/1266436dd5893c25med.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/701/699ec5c48999ac1dmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ta sunia mieszka w budzie. Jest zimno a ona tak bardzo chce poczuc ciepło człowieka, przytulic sie do niego Bejbi to maleńka, 4 kilowa sunia w typie pinczerka, ma około 2 lat. Spokojna, przytulaśna. Przed adopcją będzie wysterylizowana, zaczipowana. [B]przydałby się chociaż DT dla malizny :( [/B]
  9. ile jest tych biedaków tam
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199321-Puchatek-Kodi-czy-dostanie-szansę-na-to-aby-poznać-co-to-miłość-człowieka[/URL] jest to ten psiak
  11. dziewczyny Mys łowice zostawmy na póżniej. Ratujmy psy to teraz najważniejsze. ja mam domek dla jednego ale czy zdązę. Wizyta - jest dziewczyna ale domek koło Krosna na Podkarpaciu. Czy zdążymy- co z transportem?
  12. [quote name='grzenka']A w tej chwili mają wstęp?[/QUOTE] nie mają wstępu
  13. tak ,jest dla niego domek- mamy osobę do wizyty-jeśli będzie OK pozostanie jeszcze transport [B]Krosno na Podkarpaciu[/B]
  14. a księżniczka Figa szybko się uczy. Gdy sie teraz z nią wychodziło na spacerki to po schodach się ja nosiło. Obecnie już wie i czeka aby ją wziąć na ręce i przenieść.Przecież zrobili mi taką krzywdę
  15. może ja poproszę ze ktoś szuka podobnej suni. Napisać do niego?
  16. trzeba poprosić p. mariusza aby zrobił fotki . Tak robiłysmy z Kukunią . Może akurat
  17. wszystko ustalone z Panią i koleżanką. Teraz trzymamy kciuki
  18. przecież w schronisku w Częstochowie są takie 2 sunie podobne do tego . Wczesniej na wątku Figi Są wklejone. Fizia wklejała - zobacz proszę
  19. No dobra. Trzeba rozreklamować wątek i zmienictytuł
×
×
  • Create New...