Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. super-dzieki ale one za duze i trzeba je pomniejszyć bo się przyczepią Te chyba trzeba usunąć
  2. wysłałam........................
  3. zaraz wkleję fotki . bardzo miła para. Jednak prosze cie idź. Zresztą czeka na Ciebie. Figa przede wzystkim za facetem, brzuch do góry-tak mu zaufała. ten chłopak jest prawnikiem ma gończego polskiego tez Figę.Pokazywała mi zdjęcia poprzedniego pieska i dom
  4. ma szanse na dom , tylko trzeba kogos poszukać z okolic Krosna na wizytę. Proszę poszukaj na watkach Podkarpacia czy mógłby ktoś zrobić ta wizytę. To około 15 km od Krosna. Szkoda pieska- przeciez wywóz znów do mysłowic
  5. [quote name='dominikabankert']dziekujemy za wpłaty! Szila bedzie miala dzieki nim na dzien dzisiejszy ponad 200zł juz na marzec, moje 10zł tez powinno dojsc na dniach[/QUOTE] mam do Ciebie prosbę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199321-Puchatek-Kodi-czy-dostanie-szansę-na-to-aby-poznać-co-to-miłość-człowieka[/URL] to wątek pieska z Pszczyny. Mam dla niego domek , szukamy osoby na wizyte p/adopcyjną. Gdybyś popisała do dziewczyn z podkarpacia- moze się ktoś znajdzxie.szkoda psiaka bo wywóz do Mysłowic znów jest. Mogę liczyc na pomoc. Przepraszam za wczoraj
  6. aha na Śląsk transport możliwy
  7. sunie toleruje- mieszka z sunią.daj namiary- podam dalej. Wykastrowany nie jest , to wiem na pewno
  8. odwiedziny o 17- jutro sretylka
  9. jakby było OK , może jakiś transport łączony
  10. jestem i ja . Szukamy domku i dla mamy i dla dzieci
  11. na wizytę, umowe sie zgadza. budrysek ma do niej telefon. Ja nie mam czasu szukac, ale wejdzcie na watki podkarpackie i szukajcie, moze sie ktos znajdzie. jest jeszcze transport-gdyby było OK.
  12. jak tamten znajdzie domek bedziemy tym ludziom podrzucac jego
  13. sunia jest w schronisku pół roku, tyle wiem
  14. niestety chłopak. Będę o wszystkim pisać
  15. [quote name='Monalisa4']przez te dziki to wczoraj bym sie psów pozbyła ;(( o 23 wyszlismy z psami na spacer,ale do domu wrócić nie mogliśmy,najpierw byl atak na psy a potem na samochód straży miejskiej.[/QUOTE] a cóż Wy w jakiejś leśniczówce mieszkacie
  16. przepraszam , rzeczywiscie sie pomyliłam. Juz poprawiam. Nie zrobiłam tego specjalnie. Ciesze się ze ta pani to zauwazyła. Sunia ma duzo pieniążków- dziekuję
×
×
  • Create New...