[quote name='dominikabankert']dziekujemy za wpłaty! Szila bedzie miala dzieki nim na dzien dzisiejszy ponad 200zł juz na marzec, moje 10zł tez powinno dojsc na dniach[/QUOTE]
mam do Ciebie prosbę
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199321-Puchatek-Kodi-czy-dostanie-szansę-na-to-aby-poznać-co-to-miłość-człowieka[/URL]
to wątek pieska z Pszczyny. Mam dla niego domek , szukamy osoby na wizyte p/adopcyjną. Gdybyś popisała do dziewczyn z podkarpacia- moze się ktoś znajdzxie.szkoda psiaka bo wywóz do Mysłowic znów jest. Mogę liczyc na pomoc.
Przepraszam za wczoraj