Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. chodzi ci o tą na kwrantannie
  2. [quote name='dominikabankert']Wtataro odhacz ze maglolek juz wplacila deklaracje za marzec bo wpalcala 40zl-zaznaczyla ze 20zl za luty i 20zl za marzec[/QUOTE] dzięki- zrobię rozliczenie. Szila znalazła domek- komu mam przelać pozostałą kaskę
  3. ja nie mam do Ciebie pretensji , ja tylko prosze o dowiezie mi psa do Krakowa .Piszac Pszyna milczy nie wiedziałam ze tylko Ty jestes z Pszczyny.Dzwoniłam do Ciebie, nie odebrałas, nagrałam się i prosiłam o telefon. Jesli nie mogłas zadzwonic , rozumiem - wydajecie mase forsy na telefony. Mogłaś piknąć , ja bym zadzwoniła. ja wiem ze duzo robicie i jestem pełna dla Was podziwu, jednak nie dziw sie że sie zaczęłam denerwować o to wszystko.Chciałam chociaż jednemu Waszemu psiakowi pomóz to źle/. Mam dom, transport z Krakowa , czekałam tylko na jakies słowo od Was. A tak na marginesie to nie mówiłam o żadnym dyrektorze, mówiąc o stanowisku kierowniczym miałam na mysli ze nie siedze tylko do godziny 15 i na tym sie konczy moja praca. Niestety sprzataczki tak i tu jest róznica. Nie tylko ja sie denerwowałam ale dziewczyny z Swietochłowic tez.Zobacz jak pisały .Ja moze nie jezdżę non stop z pieskami ale siedze po nocach i robię ogłoszenia. Nie należę do osób , które sie kłóca na watkach. Dlatego daję dom Kodiemu i znikam z Waszych wątków.Niektóre z was mogłyby byc moimi córkami i jest mi przykro ze tak zostałam tak potraktowana.
  4. [COLOR=red][B]ponawiam prośbę na wątku ogólnym o transport Kodiego do Krakowa[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]szczegóły są na jego wątku[/COLOR][/B]
  5. ja nie mogę Kodiego przyjąć wcześniej.Mam swoje 2 psy, Figę tymczasowiczkę świezo po sterylce i maleńkie mieszkanie. [B]Bardzo proszę o odpowiedź co z wyciągnięciem pieska i przywiezieniem do Krakowa. Czekam na odpowiedź ostateczną do soboty. [/B] [B]Domek fajny, więc szkoda.[/B] [B][COLOR=red]Jeśli nie będzie transportu na wtorek po południu lub srody do godz 11 biore innego pieska z Krakowa do pani.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
  6. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a ten transpotr do Krakowa byłby możliwy- Pani pokryje koszty zakupów, biletu i szczepienia
  7. [quote name='quatro']komu mam wysłać ankietę, która została przeprowadzona w przyszłym domku Kodiego?[/QUOTE] proszę podaj mi telefon zadzwonię
  8. nie strasz mnie ja tak zwlekam ze sterylka Tabi
  9. myslę nad tym kotkiem.Jedyny problem jest przetrzymanie kotka u mnie w domu.Moje pieski gonią kotki. ja mam 47 mi nie ma mowy aby byli razem. Jesli jechałby tez kotek wtedy przyjazd musiałby być w srodę tak w godzinach południowych. Gdzie na podkarpacie ten kotek ?
  10. takie fajne domki są w Warszawie dla małych piesków, nawet o nia miałam zapytanie
  11. proszę napisac czy doszły pieniazki
  12. panstwo około 60 lat. Mieszkaja sami, dom z ogrodem. Pieski poprzednie to bidy schroniskowe. Ostatni zmarł na raka , leczyli go jezdżac 40 km do weta. Co do kosztów transportu, szczepienia wscieklizny, kaganca, smyczy , obrozy pokryją. Dziewczyna oglądała zdjecia poprzeników po zadbane psiaki.Zgadzaja sie na kastracje, spisanie umowy, wizyte poadopcyjna. Prosze dajcie mi jakis kontakt do Was
  13. trzymam kciuki- czy pieniazki doszły
  14. [quote name='Javena']Czy to to samo schronisko ,co mały ratlerek? Jaki kontakt można podawać?[/QUOTE] koleżanko wstrzymaj się z ogłoszeniami , miałam telefon nawet konkretny w sprawie ratlerka. Powiedziałam że sa inne małe, więc wszystko juz dogrywa Joanna, Albo wiesz co ogłaszaj , bo Joaana sie dowiedziała ze takich małych jest duzo wiecej. Będą domki dla nastenych. Dzieki. Mozesz podawac mój
  15. jestesmy po wizycie-domek super . Teraz załatwiamy transport.Ja jadę w środę-pieska najlepiej by było gdybym miała we wtorek.
  16. teraz znikam. proszę podaj swój telefon będziemy rozmawiać
  17. Figa jest smutna, leży ale zaczyna się już bawić i z pieskami i zabawkami. Jednak od początku je i pije. W pierszych dniach jadła tylko mięsko a teraz zajada już wszystko.jednak picie to wygląda tak ze księżniczce sie przynosi do łóżka.Figusi chyba przeszkadza kubrak i to przez to nie chce chodzić.Może też być po takiej sterylce burza hormonów, przecież to się wszystko zmienia
  18. Pani do Pszczyny na pewno nie przyjedzie.Ja mogę zabrać pieska z Krakowa ,ale Pszczyna- Kraków będę prosiła o pomoc w transporcie
  19. tylko tu jest inna sytuacja- a jak będzie wywóz
×
×
  • Create New...