-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6331.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6332.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6333.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6334.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6335.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6323.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6324.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6325.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6329.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6330.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]to lecimy ;) [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6313.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6314.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6315.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6317.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6319.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Acctiually'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz191.jpg[/URL] [COLOR=Blue]Gdzie tam mu patrzy:evil_lol:[/COLOR] [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz190.jpg[/URL] [COLOR=Blue]super!:loveu::loveu:[/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) CHCECIE FOTKI Z KONCERTU KAYAH ?? :razz::razz:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']:loveu:Witamy sie :multi: fajne fotki :loveu:zwłaszcza ten portrecik się mi podoba [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz189.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]hej:multi: dzięki:lol:[/B][/COLOR] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry :) Przyszłam nadrobić zaległości w pięknej galerii :loveu: Ale Tobi wywalony! No wiesz co, żeby tak od razu jajka wietrzyć... :evil_lol: Śliczne zdjęcia, tereny spacerkowe, psiaki... normalnie oczu nie można oderwać :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzień dobry ;) a co, ma chłopak to niech sobie wietrzy :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']O, dawno nie widziane koleżanki ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz187.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] mhm;);)[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']hmm nie wiem co myslec o tych czarno bialych baskach.. o wiele lepiej by sie ich kolorek prezentowal gdyby byl tylko czarny lub bialy, w sensie, ze bez rzadnych nalotow:roll:[/quote] [COLOR=Navy][B] każdemu się co innego podoba;) mnie urzekają czarno białe i kropka. :loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Waxy'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz192.jpg[/URL] boskie :evil_lol::evil_lol:[/quote] :diabloti: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]i ja podglądam pięknie tam :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy]Hapiczko [/COLOR]pamiętam [*] [*] [*] [*]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]ale słodkości, wsiadam zaraz w pociąg i przybędę :diabloti::evil_lol: :loveu:[/B][/COLOR][/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]ale słodkości, wsiadam zaraz w pociąg i przybędę :diabloti::evil_lol: :loveu:[/B][/COLOR] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
dawaj, dawaj :diabloti: -
[quote name='Asiaczek']Oj, nie czytasz dokładnie postów... zgłosiłam 5 psiaków: Kenia Dżezika Erkę Żelkę Felką Ma byc jeszcze Jumcia z Litwy! Tak więc bedzie nas 6 Asiaczków... Pzdr.[/quote] nie widziałem tego postu, umknął gdzieś :eviltong: to będzie co wymiziać :lol:
-
kogo zabierasz do Białego?
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz191.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz192.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz193.jpg[/IMG] cdn. ;-) [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]niedawny spacer z Magią, Arti i Quenti :) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz185.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz186.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz187.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz189.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz190.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Iwona1984']bede sie powtarzac ....zdjecia cudooooo:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Szalone uszy:evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz184.jpg[/URL] raz w tą stronę [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz173.jpg[/URL] a raz w tą:D [/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B] tak wicher wiał, więc raz w tą, raz w drugą :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Iza13']Cześć :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz161.jpg[/URL] wściekły jamnior :evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz172.jpg[/URL] Cudowne, strasznie mi się podoba :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej:multi: cieszę się, że się podoba;)[/B][/COLOR] [quote name='anetta']:mdleje: te ucho[/quote] :loveu: [quote name='Marta_Ares']piekne zdjecia:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']czesc :multi: jednak sie rozmyslasz z wawa? czy jeszcze nie wiesz?[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) raczej nie, nie mam kasy...[/B][/COLOR] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
[quote name='Asiaczek']Noooo, myślimy o tych ciastach... Ale piec będę dopiero w sobotę. Przeciez nie poczęstuję Was jakimś starociem...:lol: Pzdr.[/quote] no tak, na pewno będzie coś pysznego:loveu:
-
[COLOR=Navy][B]no to ja za to gratulowałem :evil_lol::evil_lol: tylko nie pamiętałem nazwy tego miasta, dlatego pytałem:diabloti: no ale dawaj Asiu fotki, fotki, fotki :multi: jak tam ciasto "bez" i "z" :roll:? [/B][/COLOR]
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Matusz replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej Gizmowce ! :multi::multi::loveu::multi::multi: widziałem rzecz jasna zdjęcia :loveu::loveu: -
[quote name='Asiaczek']E, tam! Zmarszczki. I tak je juz mam...:lol: Pzdr.[/quote] nie zauważyłem...:lol:
-
[quote name='Asiaczek']OK. Zaraz zabieram się do fotek z Vaimela. Pzdr.[/quote] coś mi utknęło ?;) to ta wystawa w Estonii tak?:oops:
-
[quote name='Asiaczek']Pewnie, że dobrze, ale jak ja nie znosze tego całęgo zamieszania przy tłumaczeniu się w sekretariacie... :angryy: Pzdr.[/quote] Asiu nie denerwuj się:razz: bo to źle wpływa na zmarszczki :eviltong: lepiej jest się śmiać:diabloti:
-
[quote name='aleb'] A w sobotę wybywam na wesele koleżanki, znowu będę świadkiem :diabloti:[/quote] a ja od soboty za tydzień będę świadkiem na weselu rodzonej siostry:diabloti:
-
[quote name='AnkaG'] Michał będzie studiował ekonomię - to samo i na tej samej uczelni co ja. Będzie miał chociaż pomoc z mojej strony. :p[/quote] też fajnie. :p
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
ja też jestem ciekaw jak prezentuje się na modelu :razz: