Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]panienka z ławeczki :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='anetta']Hhahah siostre Ci zabrali. Jak oni mogli!! :motz: :evil_lol::evil_lol: Opowidaj jak było :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]no zabrali, a tak naprawdę to ZABRAŁ taki jeden:evil_lol: na szczęście nie daleko bo 8 km od domu. a było super, orkiestra świetna, zabawa do rana:loveu::multi::loveu: no i na wózek dla 5 dzieci(tak wyszło z zabawy z orkiestrą, 3 chłopaków i 2 dziewczyny:diabloti:) zebraliśmy razem ze świadkową:p [/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']A jaki Tobiasz dumny, ze jego pan był świadkiem ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6543.jpg[/URL][/quote] :lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6553.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6558.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6560.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6562.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6566.jpg[/IMG]
  3. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6543.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6545.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6547.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6551.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6552.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. [quote name='Asiaczek'] Jak samopoczucie po imprezce? pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]dobrze, dobrze :)[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']czesc :multi: co slychowac u was? :)[/quote] [COLOR=Navy][B]nic ciekawego, siostrę mi zabrali....:shake:[/B][/COLOR] [quote name='anetta']:o Jeszcze go nie ma?![/quote] [B] jest:eviltong:[/B]
  5. [quote name='Rinuś'][B][I]Ależ mnie oświeciło na rudo :loveu:[/I][/B][/quote] [COLOR=Navy][B] ?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Orticulus']Przystojniak z tego Twojego Tobiasza :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]i to jak:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze'] To może jakaś fotka państwa młodych :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]będzie fotka i to nawet kilka ;) ale to pod koniec tygodnia, obecnie muszę zrobić porządek ze swoim kompem, bo ledwie co odzyskałem zdjęcia ze ślubu i wesela...[/B][/COLOR] [quote name='Dorkaa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6542.jpg[/URL] :loveu::loveu: Ale Tobiaszek ma piękny profil :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='anetta']Jak po wieczorku? :cool1:[/quote] [COLOR=Navy][B]dobrze:p[/B][/COLOR] [quote name='bigos']witka:loveu: to ja Wasza wielbicielka (cicha:cool3:)[/quote] [COLOR=Navy][B]witka:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Hej chłopaki :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6541.jpg[/URL] mokry nosek :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej:multi: :loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Waxy']Witam :razz: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6536.jpg[/URL] Piękny mój :loveu: :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] mój:cool1:[/B][/COLOR] [quote name='infers1995']Cze!!!:multi:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej [/B][/COLOR] [quote name='eria'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6536.jpg[/URL] Tobiasz fantastycznie prosi !!!! przesłodko to wygląda z tymi krótkimi łapkami ! :loveu:[/quote] :loveu:
  6. [quote name='Małgorzataj']:cool1:[COLOR=Navy][B]Na razie to tajemnica[/B][/COLOR] :cool1:[/quote] [COLOR=Navy][B]ha! czyli nie zaprzeczasz,że to faraończyk:diabloti:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Małgorzataj'][B][SIZE=3][COLOR=Navy]Raczej pudło[/COLOR][/SIZE][/B] :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] to co kurde coś nowego wymyśliłaś? :eviltong::razz::evil_lol: to może faraona pies?:razz:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Małgorzataj'][SIZE=2][COLOR=Navy]Witaj ,[B]Asiaczku [/B]- To gł [B]Mateusz[/B] jest sprawcą mojego powrotu na Dogomanię :lol: Dzięki za przywitanie :lol:. Co do mojej gromadki to mam mały niedosyt i już niedługo będzie ona trochę większa :loveu: Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=Navy][B]w końcu mi się udało :diabloti: ma się ten dar przekonywania :loveu::cool1: Gosiu, czyżby chihuahua?:eviltong: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]ot ma mała temperament :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  10. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5620/img6937wg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5683/img6939qo9.jpg[/IMG] best puppy :):loveu::multi: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6445/img6951cp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5191/img6952pt0.jpg[/IMG]
  12. to ja dorzucę pare zdjęć jeszcze z Białegostoku ;) para hodowlana [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8647/img6922ub2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2895/img6923ie8.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/626/img6928fu0.jpg[/IMG] i grupa :) [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4422/img6932pf3.jpg[/IMG]
  13. [quote name='aleb']Studium Medyczne :)[/quote] .aha ;-);)
  14. [COLOR=Navy][B]co to za studium ??:razz:;)[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]powtórka z rozrywki :evil_lol: :loveu:[/B][/COLOR]
  16. :loveu:[COLOR=Navy][B]:loveu::loveu: Nawet nie wiesz Gosia jak się cieszę...:multi:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='jamnicze'] Chyba widziałam się z Panem Adamem w Sopocie? :oops: Wspominał Pan coś o spotkaniach w sekcji w naszym oddziale, mogłabym wiedzieć kiedy się odbywają? Chętnie bym wpadła.[/quote] [COLOR=Navy][B] PAN? :roll: właścicielka psów to Gosia:p[/B][/COLOR]
  18. [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz3.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz9.jpg[/IMG]
  19. kilka zdjęć jeszcze ze spotkań wiosennych :) czyli jak jamnik z basenji :P [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz11.jpg[/IMG] tylko nie gryź :D [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz12.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz16.jpg[/IMG]
  20. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6536.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6541.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6542.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [quote name='panienkabubu']O to jak jest pies po francusku mogłeś zapytać mnie ;) chien się pisze :) psa oczywiście :)[/quote] [COLOR=Navy][B]no właśnie, przecież ty francuskiego się uczysz :lol: ale nie widział już jak jest jamnik:eviltong: dzięki za pisownię ;) ten francuski język bardzo fajny jest, zobaczę co będzie na studiach to może się zapiszę na lektorat francuskiego :) jak nam Żulien mówił coś po francusku to tak fajnie to brzmi:multi: a i OK to dako:diabloti:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Tinka:)']właśnie : P dobry wieczór! [SIZE=1](ahh, jak tu się grzecznie zrobiło:cool3:)[/SIZE] skąd ja to znam:cool1: miłej zabawy![/quote] [COLOR=Navy][B] dobry wieczier :)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) Przyszłam pozachwycać się zdjęciami ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6523.jpg[/URL] Super kadr i sama jakość zdjęcia! O modelu nie wspomnę :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dobry :diabloti: dzięki:multi:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Dorkaa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6507.jpg[/URL] Buszujący w trawie :evil_lol:[/quote] :diabloti: [quote name='Iza13']Kto mówi ten mówi :diabloti: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6523.jpg[/URL] Śliczne :loveu: Udanej zabawy życzę :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]no Wy tak nie mówicie :p:eviltong: dzięki;)[/B][/COLOR] [quote name='Agga'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6478.jpg[/URL] [COLOR=DarkGreen][B]Chyba każda suczka jest w nim zakochana :loveu:[/B][/COLOR][/quote] :razz: [quote name='Celina12']MIiej zabawy Mateuszku-i jeszcze raz dziękuję za super niespodziankę:loveu::loveu:[URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6523.jpg[/URL] leciutko na palcach...Tobiasz ćwiczy walca....na sobotę :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki Celinko :) i nie ma za co :) Tobie należą się takie niespodzianki:razz:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']hehe syndrom sledzikow :evil_lol: a ja juz zdrowa :multi: milego wieczorku kawalerskiego :diabloti: i mocnej glowy :P[/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol: dzięki:) było karaoke :) pośpiewałem se:diabloti: no i poznałem Francuza, to przyjaciel pana młodego, nazywa się Żulien, tak się czyta a jak pisze to nie wiem :diabloti: dobrze, że mówi trochę po ang to się idzie jakoś dogadać, ogólnie bardzo sympatyczny człowiek:lol: a i wiem jak jest po francusku pies - szia, czyta się te "a" bardzo krótko:razz:[/B][/COLOR]
  24. ach ten kropkowany brzuchol :loveu::loveu::loveu:
  25. [COLOR=Navy][B]dzień dobryy Magusie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...