Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Justa']ekhmm.. nie mam szafy :lol: dobra niech ci będzie - nie pokażę, bo on jest bardziej fotogeniczny odemnie niestety :placz: łohoho. detektywie :diabloti::cool1: ale co? w końcu się podstawiłeś jako potencjalny zainteresowany?[/quote] [COLOR=Navy][B]to tym bardziej należałoby coś pstryknąć :diabloti::eviltong: no ale nie będę dłużej nalegał:razz: nie musiałem się przedstawiać jako potencjalny zainteresowany:p poza tym takie rzeczy się wyczuwa.[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B] wystarczyła chwila rozmowy, a potem blokada profili i galerii oraz komentarzy na n.k. i wszystko jasne, (notabene musiałem do tego celu założyć fikcyjne konto[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]:diabloti:)[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B] Drugi z nich to mój kolega, znamy się od kilku lat, i od początku coś mi pachniało :evil_lol: no ale ja tam nic nie mam do takich osób, niech sobie żyją i robią co chcą:diabloti::razz::p[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Justa']wysocy są fajni :diabloti: pffffi - a gdzie moja prywatność? hę? pilota może i mam, ale statyw został na wsi - a to peszek :diabloti: nio to czuj się z tego dumny, bo się dowiedziałeś i tak 2 tygodnie po fakcie :evil_lol: i jak wyniki śledztwa? :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] pewnie, że fajni :diabloti: to od czego masz regał, półkę, biurko, szafę:diabloti: książki ?:diabloti: etc. etc. duma mnie rozpiera :cool1::eviltong: wyniki śledztwa: wynik pozytywny, czyli, że jest.:diabloti: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Navy][B][url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/wiosna2008/Kojoty/P1060287.jpg[/url] cud, miód i malina, tylko wycałować :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='Justa']rysopisu? on : 190 wzrostu, ciemne oczy, ciemne włosy, ciemna karnacja. ja : 169 wzrostu, jasne oczy, ciemne włosy, jasna karnacja. teraz lepiej? :evil_lol: nie no, naprawdę nie mamy wspólnych zdjęć.. :shake: a to powód do chluby? :lol: tak generalnie wciąż niewiele osób o tym wie, Mateuszku ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]to o całe 2 cm wyższy ode mnie :diabloti: wcale nie lepiej :evil_lol::evil_lol: to ode czego masz pilota?:diabloti::p tak napisałem, bo wiedziałem już o tym zanim tu się ktoś czegoś domyślił :eviltong::diabloti: [/B][/COLOR][B][COLOR=Navy]a fajnie jest wiedzieć coś przed kimś, [/COLOR][/B][COLOR=Navy][B]w[/B][B]iesz to już pomału zboczenia zawodowe :evil_lol: a i śledztwo zakończone....:diabloti:[/B] [/COLOR]
  5. [COLOR=Navy][B]a i chciałem powiedzieć, że ja i tak wiedziałem jako jeden z pierwszych o tym :diabloti: prawda Justynko ?:lol:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Navy][B]no wiesz, jak mam uruchomić wyobraźnię bez jakiegokolwiek rysopisu :diabloti: a miało być zdjęcie:eviltong: ale obiecanki cacanki, a.... :evil_lol::evil_lol::mad: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Navy][B]hej Asiu ! :) no to Saidi widzę niezła kopaczka, co tam wykopała co?:diabloti::razz: gdzie teraz się pokażecie na ringu ?:razz:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='jamnicze']No proszę, to jednak nie wytrzymałeś i ujawniłeś przyszłe plany ;) To zdradź jeszcze jaka płeć. wyżeł niemiecki krótkowłosy :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie ujawniłem, to Ty to zrobiłaś :diabloti: jeszcze jest wiele umaszczeń :P ale nie piszcie u mnie tego na FB, proszę ;) płci już nie zdradzę:loveu:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]a gdzie dla mnie obiecane wspólne zdjęcie ? :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Agappe'] w.n.k?? hmm wielka niewiadoma kobieta?:evil_lol: od czego to skrót?:roll::oops:[/quote] nieeee.... to rasa:razz::loveu:
  11. [quote name='Agappe']a gdzie ta Asia znowu wsiąkła?:roll:[/quote] no właśnie. ??
  12. [quote name='Isadora7']No to jak wlazłam to zwróce uwage - jak się ziewa to się lapą pyszczydło zasłania :):):) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6484.jpg[/URL][/quote] to nie do mnie:diabloti: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6486.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6487.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6489.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6491.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6492.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6462.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6467.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6468.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6478.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6484.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [COLOR=Navy][B]to może tak nowa stronka[/B][/COLOR] :eviltong:
  15. [COLOR=Navy][B]ja też uwielbiam wodę i nurkowanie :loveu: chyba się za rok skuszę na Egipt albo na Grecję :) choć to też nie wiadomo czy się uda, bo na wakacje następne pojawi się nowy domownik:loveu: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]nie stęskniliście się za zdjęciami Tobiaszka?:razz::diabloti: bo mam kilka, ale jak nie chcecie to nie będę wstawiał:eviltong: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Navy][B]ale piękne zdjęcia :loveu::loveu::loveu: organizowaliście sobie wylot sami czy przez biuro podróży ??:razz: musiałaś dać sporo za obudowę do zdjęć pod wodą co?:razz: bo kiedyś patrzyłem to kosztują dwa razy tyle ile aparat... [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Navy][B]jaki chudzielec :diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]Marysia niezmiennie urocza :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  20. mi się od lat marzy Egipt...:loveu::loveu::loveu::roll:
  21. [quote name='Agappe']Witamy zatem w domu :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki za powitanie :eviltong:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Dorkaa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz193.jpg[/URL] :loveu: Witam :) :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :)[/B][/COLOR] [quote name='infers1995']Tobi harcuje z koleżanką:razz::evil_lol::loveu:.[/quote] :razz: [quote name='agaciaaa']Ciekawe kto Mateusza zagadał, że sie na ciasto nie załapał :siara: Boooossskie foty słomiaste :loveu::loveu::loveu: Miło było Cie poznać Matusz :)[/quote] [COLOR=Navy][B]no właśnie!:mad::eviltong: ale było "z":eviltong: a miało być i takie i takie:p mnie też było miło poznać Agacie:cool1:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']czesc! jak bylo w bialym?;> szkoda ze nie bedziesz w wawie. masz duzo zdjec?[/quote] [COLOR=Navy][B]hej ;) było fajnie, choć w drugi dzień czułem się jak na kacu, a nic nie piłem...:evil_lol: w ogóle się jakoś fatalnie czuję. to chyba ta pogoda, jest niskie ciśnienie, głowa boli..ech...:shake: w sobotę weselicho Anuli :multi: a ja jestem świadkiem :lying:[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']Mateusz jeszcze Białystok odsypia?:roll:[/quote] [COLOR=Navy][B]a nie miałem siły, żeby zebrać się i poodpisywać...[/B][/COLOR] [quote name='Agga'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz161.jpg[/URL] [COLOR=DarkGreen][B]A ten gdzie się wdrapał :diabloti: Zdjęcia świetne. A w mojej galerii czeka Feel i Sami.:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki a wdziałem u Ciebie :lol:[/B][/COLOR] [quote name='Iza13'] Matusz, miło było poznać : )[/quote] [COLOR=Navy][B] mnie również :)[/B][/COLOR]
  23. [quote name='gassira']Niektóre foteczki są naprawde fajniutkie:razz: Dzień dobry:lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzień dobry :) dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='Tinka:)'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz198.jpg[/URL] jakiś mop się jej do ogona przyczepił:razz::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Navy]ja ci dam mop !! :mad:[/COLOR][/B] [quote name='alive']hihi ale wygibasy :lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz192.jpg[/URL][/quote] :lol: [quote name='anetta']Fajne te z koncertu :klacz: Chyba byłeś blisko, co?[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :) tak, byłem pod samą sceną:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Waxy'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz196.jpg[/URL] jaki uśmieszek :loveu: :diabloti:[/quote] :loveu: [quote name='jamnicze']A Magusia w jakim jest wieku? Fajnie miałeś, że mogłeś sobie pójść na taki koncert, tez bym chciała :) Zdjęcia ekstra. A zwłaszcza to mi się podoba [URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_6330.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]Magusia skończy 25 września 15 miesięcy cieszę się, że zdjęcia się podobają ;-)[/B][/COLOR] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']No nie... z dziewczyną sie całować przy blasku aparatowych fleszy... :evil_lol: Śliczne te zdjecia z Megusią ;) A Tobi jaki zadowolony! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] bez fleszy było:p[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']ja wiem.. Mateusz juz to zdradzil.. :diabloti: "samo sie robi":diabloti:[/quote] dokładnie !:diabloti: [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Fajne zdjęcia z koncertu ale ja tą kobitką nie przepadam:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Blue] Nie ma to jak buzi z języczkiem:siara: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz018.jpg[/URL] super zdjęcie:loveu: [/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]każdy tam za kimś innym przepada ;)[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Navy][B]piękne miejsca w Wenezueli :loveu::loveu::loveu::loveu: i te zimowe też fajowe, widzę, że macie iście arystokrackie towarzystwo, wypatrzyłem tam wilczarza, nagiego psa meksykańskiego?:razz::lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...