-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B][url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/123823/00000010.jpg[/url] Franio Klamkę, a Frania Mania :evilbat::evilbat: mniejszy atakuje większego ! hej mamcia :multi::loveu::multi: [/B][/COLOR] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Matusz replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Wszystkiego naj Moniczko !!! i 100 LAT ! :multi::multi: [IMG]http://www.twojekwiaty.pl/photo/899.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agaciaaa']Wpadłam na chwilke z wieściami. Najprawdopodobniej Sarcia sobie coś naciągnęła/nadwyrężyła.. nie łapke, tylko gdzieś przy szyi. Kilka razy dziś pisnęła, jak mama jej chciała obroże zdjąć, jak ją przytrzymałam za obroże. Dostała zastrzyki, mają działać 48 godz. a po tym czasie powinno już przejść. Rano była jeszcze troche osowiała, choć nie aż tak jak wieczorem. Śniadanko też zjadła choć mało chętnie. Ale już wygląda o wiele lepiej :)[/quote] no to super !!! :) bardzo się cieszę
-
trzymam mocno za Sarunię :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]pamiętacie Dawida? tryptyk dawidowy :)[/B][/COLOR] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1574/dd1rh7.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Tobiasz goni za swoją ofiarą:evil_lol:[/COLOR][/quote] :evil_lol: [quote name='Iza13'][URL]http://img137.imageshack.us/img137/1373/img4922ad9.jpg[/URL] uchii :loveu::loveu: i na dodatek na jednej nodze stoi:evil_lol: [URL]http://img183.imageshack.us/img183/9231/img4918cs7.jpg[/URL] koledze chyba się podobało :cool3::diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] taaa, podobało się, szczególnie, że z tej zabawy wyszedł z jednym siniakiem :evil_lol: dzięki Tobiaszowi, który skutecznie go uszczypnął i zadał nokaut przeciwnikowi :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987'][URL]http://img137.imageshack.us/img137/1373/img4922ad9.jpg[/URL] fajne tylko szkoda ze nieostre[/quote] [COLOR=Navy][B]wiem, nic nie poradzę:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']O, znowu latający Tobi w akcji :multi: [URL]http://img137.imageshack.us/img137/1373/img4922ad9.jpg[/URL][/quote] :multi: [quote name='betty_labrador']Tobiasz biegnie niczym wilk polujacy na jelenia :diabloti:[/quote] :diabloti: [quote name='Waxy']Polowanie na śniadanie :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] dokładnie ! :evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='infers1995']Właśnie, a jakieś inne retrievery?[/quote] [COLOR=Navy][B]niet:p[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]Witanko mła b.:multi::loveu::multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='sugarr']Jeżeli mogę zapytać trochę off to ile chłopiec ma lat?[/quote] w tym roku idzie do zerówki ;) dlaczego pytasz?:razz:
-
[quote name='BBeta']I bez wychodzenia z domu :cool3:[/quote] w rzeczy samej:cool3:
-
[quote name='BBeta'][B]BlackSheWolf[/B], jeżeli nie chcesz przepłacić, kup przez internet[/quote] dokładnie, tanio, szybko i bezpiecznie :)
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]super jest, mały diabełek :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[SIZE=3][COLOR=Navy][B]dawaj więcej zdjęć Kropka !! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Ewka, przesłodki jest !! :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B][url]http://images47.fotosik.pl/3/15d7333890ee883f.jpg[/url] połknęła głowę Frania !! :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Mania jeszcze na to wszystko patrzy i dopinguje ! :razz::evil_lol:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9231/img4918cs7.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1373/img4922ad9.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9428/img4921ly5.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][B][I]Matusz a labków nie fociłeś?:eviltong:[/I][/B][/quote] [COLOR=Navy][B]nie, cały czas siedziałem pod namiotem:p[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:o rany ile jamników :cool1: cze wnuś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool1: [COLOR=Navy][B] hej mła b.:loveu::multi: [/B][/COLOR][CENTER]ganianiny z moim kolegą ;-) :diabloti: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6201/img4917qe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/9820/img4913pk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8820/img4914sb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8996/img4915ul1.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1854/img4916ar1.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='infers1995'][URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5475.jpg[/URL] Szorstkowłosy jamnik, bardzo mi się podobają:loveu::loveu::loveu:.[/quote] [COLOR=Navy][B]u mnie są one na trzecim miejscu jeśli chodzi o jamniki ;) ale i tak coraz bardziej mnie urzekają sobą:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Ola164']Witam ;) W poniedziałek wróciłam z Grecji i sądzę że [B]"NIE MA TO JAK POLSKA PEŁNA JAMNIKÓW!" [/B]Tam ani jednego nie spotkałam.. :( Zdjęcia prześliczne, rude najpiękniejsze :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej, fajnie, że już jesteś, pewnie wrażenia super:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']To widziałam go w niedzielę na BISie, cudeńko :loveu: Niestety sędzia nawet nie spojrzał, ewidentnie preferował wielkoludy - co widać na podium :vamp: (malucha może nawet nie zauważył :diabloti::eviltong: Dokładnie, a inaczej mówiąc - śniade (Lamia też miała takie, choć była krótkowłosym ;)), chociaż preferowane są czysto rude.[/quote] [COLOR=Navy][B]przez parę dobrych lat, na podium zawsze stawał pies do max. 10 kg :diabloti: więc teraz sędzia postawił 100kg na I miejscu[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Znowu te cuda [URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5122.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu: [quote name='betty_labrador']czesc Mati :multi: sliczne foty!! [URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5482.jpg[/URL] mi sie podoba bardzo to ze teraz jamniki maja wyzsze łapki juz- wedlug nowych ustaleń wzorca rasy. :)[/quote] [COLOR=Navy][B] hej:multi: dzięki :)[/B][/COLOR] -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Matusz replied to betty_labrador's topic in Galeria
[COLOR=Navy][B]hej beti :multi: jak tam praca?:razz: [/B][/COLOR] -
[quote name='Asiaczek'][B]Matusz[/B], a ja się dziwię, że - wg Ciebie - nie mogę napisać własnego zdania, własnej opinii. Otóż mogę i włąśnie to zrobiłam. Co w tym dziwnego? W każdej rasie są różne typy psów, umaszczenia... I są ludzie, którym podobają się wszystkie te typy i wszystkie umaszczenia. Mnie nie. Podobają mi się baski o lżejszej budowie, trzymające wymiary (wzrost!), zbliżone do kwadratu (szczególnie psy!), o głowie takiej, jak JA lubię. To wszystko. I nie będę pisała głupot, że podobają mi się wszystkie baski, bo tak nie jest i nie będzie. Mam swój cel w hodowli, do realizacji którego dążę. Czy to takie "dziwne"? Ja uważam, że nic dziwnego w tym, że "hodowca basenji tak pisze". Mam moje zdanie i je wypowiadam. Czy lepiej (dla kogo?) byłoby, gdybym pisała, że wszystkie baski to tiutiutiutiutiu...? Chyba źle bym się z takim podejściem do sprawy czuła. Matusz, koniec dyskusji. W fotkach Tobiaszka robisz postępy, niedługo koniec pracy (a może juz skończyłeś?) i jeszcze trochę wakacji. Wypoczywaj, relaksuj się i nie zawracaj sobie głowy kolorami, budową itp. Masz WAKACJE!!!:multi: Pzdr.[/quote] wiem, wiem, wszystko to rozumiem, chodzi mi tylko o to, że tak jakby "dyskryminujesz" biało-czarne baski, pisząc o nich tak a nie inaczej, w końcu hodowca basenji to także wielki miłośnik tej rasy no nie? ;) no ale dobra, koniec dyskusji :)
-
[quote name='dog_master'] Mi sie podoba :) Ladnie, pomysl i kolorki :) Szkoda tylko, ze reka na 3. troche zle ulozona, ale trudno... [dziecko... :angryy:] ;) // z 10 min myslalam nad tym, o co chodzi... ;)[/quote] na 3 on nie potrafił inaczej :diabloti: na tym polega cała groteska, dobrze, ze doszłaś o co chodzi :lol:
-
dziwne jest tylko, że hodowca basenji tak pisze...
-
[quote name='Asiaczek']Ej, tam... aby na pewno?:cool1: Pzdr.[/quote] cała piękno ukryte w bieli i czerni :loveu: i gracja:loveu:
-
[quote name='Martinee']on chce paznokcie obgryzać heheh wykonanie może być ale pomysł (no nie wypowiem się) :)[/quote] nie obgryzać ;) to rodzaj groteski :)
-
co powiecie o tym? tryptyk dawidowy :) [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/111/dd1ph0.jpg[/IMG]
-
[url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz612.jpg[/url] [COLOR=Navy][B]super uchiii :loveu::loveu: no to za dwa tygodnie mamy Białystok:multi: w sobotę będę gospodarzył przy jamnikach, więc do 13-14 na ringu, a w niedzielę charty :) mam nadzieję, że uda się spotkać i zapoznać;)[/B][/COLOR]